Razboi Lords vs. SHOCK?

  • Autor subiect night.wish
  • Data de început

DeletedUser

immo idiotii phx wt triburi care stiu ca au avut diplomatie cu ei, cine joaca de la inceput acolo poate sa confirme

eu iti confirm.am fost conducator SH,apoi am mers in 4400 unde am fost intemeietor,si aceste doua triburi impreuna cu tribul Idiotii au format tribul Armada.Armada a avut alianta cu B-Sea,dar am crezut ca alaturi de Immo,~T~,KoA,Lethal,#Orc# si inca un trib langa Orc,acolo in sudul hartii putem sa ii scoatem pe cei din B-Sea.Am avut forum comun,ce stiti voi :)) forum comun si forum comun ascuns.

~T~ a avut ca si conducator un idiot care se certa cu o tipa conducatoare din Immo,tribul ~T~ a disparut,KoA a fuzionat parca cu Lethal si au avut loc dispute in familie....si uite asa a scapat B-Sea basma curata

P.S. am crezut ca HoppaTroppa de pe L15 e HopaTropa de pe L21 dar cand colo...
 

DeletedUser2821

Da , noi eram o buba acolo , ca aveam alianta cu IMMO si ei nu vroiam sa ne tradeze si nici noi pe ei , dar nici noi nu vroiam sa luptam cu b-sea , am fost prost ,asta e :p

T era paladin master ala si cu frasu , doi noobi s-au luat de crioli si intr-o noapte dusi au fost :) .
 

DeletedUser

crioli...asa se numea :D o am in lista de mess cu numele de ,,smiling princess" (nu cu id-ul asta :D) si nu mi-am amintit numele ei
 

DeletedUser32912

ma ce mama dracu...aici e l21,topicul se numeste Razboi Lords vs Shock...mai vorbiti mult despre B-sea si l15?...vreti sa vorbiti despre ei,duceti-va fratilor frumos la forumul lumii 15...e asa greu?!
 

DeletedUser26528

lasati voi l15 ... ca-i macel acolo...
Michele ...si diplomatia e o arta ... daca stii cum sa o manuiesti si ai si jucatori buni in trib ..ajungi unde am ajuns noi

ps. ungure ..inca mai ai remuscari cand auzi de l15 ? :))))))))

on topic ...
ia sa vedem o statistica ..daca tot e deschis topicu Lords vs Shock? .. :)))

Side 1:
Tribes: Lords
Side 2:
Tribes: SHOCK?

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 13,615
Diferență: 13,615

chart




CE RAZBOI MARE ! ....

Topic closed ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

pai razboiu nu ii in desfasurare :)) inca lumea mai trebuie sa creasca :D
 

DeletedUser16039

Mi-am gasit un job si ma tin de el. :D Mai intru seara p-aici si atat ... :p
 

DeletedUser

eu iti confirm.am fost conducator SH,apoi am mers in 4400 unde am fost intemeietor,si aceste doua triburi impreuna cu tribul Idiotii au format tribul Armada.Armada a avut alianta cu B-Sea,dar am crezut ca alaturi de Immo,~T~,KoA,Lethal,#Orc# si inca un trib langa Orc,acolo in sudul hartii putem sa ii scoatem pe cei din B-Sea.Am avut forum comun,ce stiti voi :)) forum comun si forum comun ascuns.

~T~ a avut ca si conducator un idiot care se certa cu o tipa conducatoare din Immo,tribul ~T~ a disparut,KoA a fuzionat parca cu Lethal si au avut loc dispute in familie....si uite asa a scapat B-Sea basma curata

P.S. am crezut ca HoppaTroppa de pe L15 e HopaTropa de pe L21 dar cand colo...

exista decat HopaTropa..restul sunt copii!
si da am jucat in shock? o vreme...la inceput..pana m-am plictisit.

Nu stiu de ce se aduce in discutie lumea 15..ce a fost a fost...
1.hrv nu s-a razboit cu b-sea...(decat pseudo Hrv-ul care mi-a fost furat de catre mircea man si care a recunoscut ca a fost un...in fine..am ramas prieteni si nu mai conteaza)
Hrv-ul original a fost atata timp cat eu am fost intemeietorul acelui trib.cand au venit oameni de doi lei ca alde corvus999 ala n-a mai fost Hrv..eu eram inactiv de mai bine de o saptamana iar mircea i-a dat dreptul de intemeietor neispravitului de corvus...Deci un razboi intre Hrv si B-sea n-a existat decat la inceput...vreo saptamana...cand Hrv avea razboi cu toata harta si n-am avut de ales decat fuzionarea cu b-sea.eu nu am vrut asta...si cei din conducerea b-sea stiu foarte bine.dar am fost fortat de imprejurari sa o fac pentru ca nu puteam rezista unui razboi cu b-sea(rang1),immo(rang3),phx(rang4),wt(rang5-6),active(rang7-10),#orc#(rang8-11)...
2.as prefera sa nu mai aduceti in discutie numele Hrv-ului sau al fostilor mei colegi(mircea,mmc) sau chiar al meu,pentru ca ce a fost..a fost...
3.este un topic dedicat unui razboi de pe lumea21...
4.Bafta!Va pupa HopaTropa!
5.Spor la joc!
 

DeletedUser

nu mai joc triburile...decat la inceput de lumi...mi-am descoperit adevarata pasiune,si anume spamul de inceput de lume si conferintele pe skype :D
 

DeletedUser

giovani grandiosu a spus:
hello 88.. )
tribul poate nu mai are acelasi nume,dar jucatorii au ramas pe harta..intr-o formula mai ok decat cealalalta..eu mi-as face griji nu as face haz

De aici celabra vorba " faci haz de necaz " :)
 
Sus