Razboi Lords vs. SHOCK?

  • Autor subiect night.wish
  • Data de început

DeletedUser

bye-bye,SHOCK? =))

Servus Lilisor,

Ce mai faci ? Cum esti ?
Iti impui masuri de de austeritate in trib( tot cel cu punctaj mare castiga)? Intr-un trib cu kenji ati stabilit o noua era a dominantei. Scuza-mi glumele, dar intre prieteni si tradatori se permit anumite obraznicii. Remeber : pentru Lady@ inca nu s-a mancat feliuta de paine....

I'll be back for you my love :*
 

DeletedUser

Servus Lilisor,

Ce mai faci ? Cum esti ?
Iti impui masuri de de austeritate in trib( tot cel cu punctaj mare castiga)? Intr-un trib cu kenji ati stabilit o noua era a dominantei. Scuza-mi glumele, dar intre prieteni si tradatori se permit anumite obraznicii. Remeber : pentru Lady@ inca nu s-a mancat feliuta de paine....

I'll be back for you my love :*




Buna,Andrei :)
Hai fii serios,lasa trecutul la trecut...vorbesc de Lady :)
Cat despre Kenji si tribul meu actual sunt complet incantata.Ma fac fericita :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai,ce sa zic...sunt ascultatori,ataca,au shocat shock-ul...
Sunt buni,ce mai :)))
 

DeletedUser

Buna,Andrei :)
Hai fii serios,lasa trecutul la trecut...vorbesc de Lady :)
Cat despre Kenji si tribul meu actual sunt complet incantata.Ma fac fericita :p

Draga, Lady@ inca exista, si tot lords'ul nu o vor putea scoate din joc ;).
Si ma bucur pentru tine si Kenji, dar exista o vorba : istoria se repeta, asa ca nu mi-ar fi tare bine sa fiu membru Lords. Sa nu adancesc eu in trecut lilisor, adevarul e ca tu si Alex m-ati cam tradat, trist dar adevarat(spre bucuria altora) :)


Edit :
Mai,ce sa zic...sunt ascultatori,ataca,au shocat shock-ul...
Sunt buni,ce mai :)))

- Shock? e reprezentat de mine si sub conducerea mea nu ati avut curajul sa atacati, deci nu te mai lansa in afirmatii inutile.
 

DeletedUser

Draga, Lady@ inca exista, si tot lords'ul nu o vor putea scoate din joc ;).
Si ma bucur pentru tine si Kenji, dar exista o vorba : istoria se repeta, asa ca nu mi-ar fi tare bine sa fiu membru Lords. Sa nu adancesc eu in trecut lilisor, adevarul e ca tu si Alex m-ati cam tradat, trist dar adevarat(spre bucuria altora) :)


Edit :


- Shock? e reprezentat de mine si sub conducerea mea nu ati avut curajul sa atacati, deci nu te mai lansa in afirmatii inutile.



Draga Andrei,o mai las sa creasca satul ala de barbari.Nu imi place sa iau sate mici.Sa fii membru Lords...fii serios.Pentru asta ar trebui sa ma convingi sa iti dau invitatie.Ori la noi se intra cam greu.
Si nu prea vad cu ce te-am tradat.Puteai zice asta daca desfiintam shock-ul cand mi-ai lasat sitter.Dar nu am facut-o.Asa ca nu te mai plange,te rog :)
 

DeletedUser

Draga Andrei,o mai las sa creasca satul ala de barbari.Nu imi place sa iau sate mici.Sa fii membru Lords...fii serios.Pentru asta ar trebui sa ma convingi sa iti dau invitatie.Ori la noi se intra cam greu.
Si nu prea vad cu ce te-am tradat.Puteai zice asta daca desfiintam shock-ul cand mi-ai lasat sitter.Dar nu am facut-o.Asa ca nu te mai plange,te rog :)

1.Lilisor, am si facut o incursiune prin Lords, daca imi amintesc, si dupa ce i-am zis la Kenji m-ai observat.
2.Shock-ul daca il desfiintai revenea, nu era o problema fiindca certuri interne pana sa te dai conducatoare nu au fost ;). Dar sa nu sapam in trecut ca sapam degeaba, o sa sapam cand revin pe joc, poate dam si cu ciocanul sa vedem la cine crapa, daca ma intelegi..
 

DeletedUser

te-am tachinat doar,Andrei... :)
hai sa te bat la o tabla :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus