Razboi: MoD vs 300.

  • Autor subiect DeletedUser39777
  • Data de început

DeletedUser40047

nu imi spune ca ai iesit vreodata din satul unde stai tu care seama cu un cort de 15 persoane ...

ursule, daca tu esti cortar imi pare rau pentru tine, eu stau la oras, unul chiar frumos, da e mic 30.000 de locuitori, de iesit stai linistit ca am iesit, ti-as spune si unde exact numai ca incepi sa salivezi apoi ;)
 

DeletedUser40316

nu cred ca are rost sa vorbim despre viata reala cu cine ce are si ce nu are sau ce a vazut si ce nu a vazut ca esti departe de realitate ... intai scapa de vulcanii de pe fata apoi mai vorbim
 

DeletedUser40047

nu cred ca are rost sa vorbim despre viata reala cu cine ce are si ce nu are sau ce a vazut si ce nu a vazut ca esti departe de realitate ... intai scapa de vulcanii de pe fata apoi mai vorbim

intradevar nu sunt asa aratos ca tine, oricum felicitari pentru titlu de Mr Gay Romania de anul acesta ;)
 

DeletedUser

nu cred ca are rost sa vorbim despre viata reala cu cine ce are si ce nu are sau ce a vazut si ce nu a vazut ca esti departe de realitate ... intai scapa de vulcanii de pe fata apoi mai vorbim

asta spunei iubitului tau intemeietor :D

P.S. cat timp esti sub conducerea lui, in tribul lui o sa fi identificat cu el asa ca no da la intoarsa :D
 

DeletedUser40316

asta este .. pe scurt : pazitiva fundurile ca intram cu metroul
 

DeletedUser40316

plin de papagali prin mod :D imediat reusiti sa copiati ce vi se zice :))
 
Sus