Razboi: MoD vs 300.

  • Autor subiect DeletedUser39777
  • Data de început

DeletedUser40316

singuru lucru care va este in favoarea voastra este alianta , in rest mi se cam rupe de oricine din acel trib .... defapt cam de tot tribu MOD
 

DeletedUser38225

Lasa bre nu mai fi tu asa "ruparet", ca s-ar putea ca la un moment dat sa ti se rupa de tot.:rolleyes:
 

DeletedUser

nenea marshall sau cum te cheama
vezi bre ca au fost multi vorbareti carora li se rupea ceva de MoD ( sa nu ramai cu ea rupta)
 

DeletedUser40316

1 post si 5 pufuletari au sarit in sus :) ii bine pentru inceput
 

DeletedUser

Citandu-l pe alin09 << Veti recunoaste un OM DE EXCEPTIE dupa un singur indiciu :"TOTI IMBECILII SE UNESC IMPOTRIVA LUI" >> :))
Sau, parafrazandu-l << Cainii latra, ursul trece >>
 

DeletedUser40047

1 post si 5 pufuletari au sarit in sus :) ii bine pentru inceput

prostia nu inceteaza sa ma uimeasca, ursule esti un prost, ca jucator desigur, sigurul lucru pe care te duce mintea, daca ai asa ceva, e sa faci scandal pe unde mergii, tragic e ca mereu iesi cu dosu inainte de pe fiecare lume, inca nu ai inteles ca pentru restul nu valorezi nici un scuipat ? ca nimeni nu da 2 parale pe tine, pentru ca esti un om de nimic, dupa ce penny. ti-a bagato si prin fata si prin dos acum il pupi in .... ca ti-a dat 2 sate si 100 de pp-uri probabil, trist :(

cat despre jucatorul urs, ca tot e asa de mare zeu, la inceput ai jucat pe azure dragon sau ceva de genul, ai fost inobilat de un incepator din r.s, ai trecut pe hell dragon si acolo ai fost inobilat, ai mers pe dragonulchior unde ai mai cules 2-3 sate din mila altora, ai ajuns si tu sa sti cum e sa joci la 90 de sate si esti mare jucator, singurele sate pe care le poti lua tu sunt alea moka, ce fericit ai fost ieri ca ai primit alea 2 sate de la clepo, nu ? :)))
 

DeletedUser40316

interesanta poveste , dar daca zici ca eu am crescut cum am crescut ce sa zic de tine care ai intrat pe stai jos 3 cand era de peste 1 mil pct ? :D si iti mareai planificatoru la 50 sate apoi puneai normal la 5 ca tu sa iei 50 sate si restu nimic :))
 

DeletedUser40047

interesanta poveste , dar daca zici ca eu am crescut cum am crescut ce sa zic de tine care ai intrat pe stai jos 3 cand era de peste 1 mil pct ? :D si iti mareai planificatoru la 50 sate apoi puneai normal la 5 ca tu sa iei 50 sate si restu nimic :))

hai ca esti destept :)), pe stai jos 3 am intrat la 240k puncte si da mi-am recuperat satele de la req care era banat(nunca mea) ceva anormal ?

cand il vezi pe dani pe skype intreaba-l, desii sti bine ca e cum spun eu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39708

Citandu-l pe alin09 << Veti recunoaste un OM DE EXCEPTIE dupa un singur indiciu :"TOTI IMBECILII SE UNESC IMPOTRIVA LUI" >> :))
Sau, parafrazandu-l << Cainii latra, ursul trece >>

nu s-a unit nimeni impotriva lui :))
 

DeletedUser40316

hai ca esti destept :)), pe stai jos 3 am intrat la 240k puncte si da mi-am recuperat satele de la req care era banat(nunca mea) ceva anormal ?

cand il vezi pe dani pe skype intreaba-l, desii sti bine ca e cum spun eu

pai asta doar tu sti , ti-am zis ...

iar pentru tine ca pari asa nedumerit de ce ma port asa si toate chestiile astea ... mie imi place sa fiu diferit de restu , imi place sa fiu unicat... acuma intelegi ? ii ca si cum voi 5 ati sarit imediat pentru postu ala .. voi radeti de mine ca sunt cum sunt ... iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel ;) iar despre cum joc eu nu ma intereseaza parerea nimanui , fac ce vreau .. nu am nicio obligatie fata de nimeni pe acest joc , oricand doresc ies din trib si atac mod si apoi revin la loc .. sa iti arat ca eu pot , dar tu sau altu din mod nu poate sa faca asta
 

DeletedUser38225

Scurta caracterizare a ta - cocalar cu 8 clase si creieru' gol, care se crede "unicat", "sef de sef" si de departe cel mai "enteligent".
Citeste o carte,poate vei afla de fapt si de drept de unde vin "zmeii". ;)
 

DeletedUser

vad ca multi sunt cucosi/smecheri pe extern dar pana la urma totul se rezuma pe harta :p
 

DeletedUser38145

Lasa ca aici sse infierbanta lucrurile:)) si pe harta deja fierb:)
 

DeletedUser39708

deci care e faza, mai suntem aliati sau nu?tot ne muscati de dos , pe extern desii suntem aliati
 

DeletedUser40316

uitate la diplomatie si vezi singur ... apesi acolo pe TRIB apoi DIPLOMATIE si vezi ce scrie la aliati , daca iti apare R.S si .R.S. atunci suntem daca nu , atunci nu mai suntem ... crezi ca te descurci sau intri la SETARI , Mod de vacanta si scri acolo God Hades si intru eu sa vad ...
 
Sus