Razboi: MoD vs 300.

  • Autor subiect DeletedUser39777
  • Data de început

DeletedUser40316

uite in vacanta , tu ? cum mai merge pe L1 ? bateti sau pierdeti ?
 

DeletedUser35224

Mi-a suflat puyut cu nohh niste sate pe care nu aveam cum sa le apar si deja se sparge in figuri, in rest toate ca pana acum...
 

DeletedUser35224

M-am lasat, am jucat cu vreo 7 conturi si m-a bulit rakanishu, de 2 ori :))
 

DeletedUser32873

gerula59 în data de 25.08. la ora 06:54

Incep sa se adune tot mai multe discutii in contradictoriu ceea ce ma face sa cred ca vreti razboi cu noi.
Succes!


Asta dupa ce tribul 300 a disparut :)) inainte nu o zis nimic de razboi sau chestii de genu , oricum in maxim 1-2 sapt cred ca se blindeaza pe granite incat sa atace peste noapte :D

Ursuletule... mi-ar fi facut o placere deosebita sa contrazici parerile "renegatilor" despre tine dar se pare ca nu poti s-o faci...
Daca tot e sa dam citate din conversatiile private hai sa nu umblam cu jumatati de masura :

GoD HaDeS în data de 25.08. la ora 18:05
hai mai zi ceva ca esti haios tare

gerula59 în data de 25.08. la ora 14:55
mda...

GoD HaDeS în data de 25.08. la ora 11:36
esti amuzant

gerula59 în data de 25.08. la ora 06:54
Stii in ce data suntem azi?
Faptul ca jucatorul clepo a ales sa cedeze satele cuiva de la noi nu iti da tie dreptul sa ataci academia.
Incep sa se adune tot mai multe discutii in contradictoriu ceea ce ma face sa cred ca vreti razboi cu noi.
Succes!

GoD HaDeS în data de 25.08. la ora 03:56
Inferno is my howse (543|429) K45 9,993 eduhe [R.S] Stai jos 3 [MoD] 2011-08-12 19:09:59
aici...Tutankamon (516|429) K45 12,154 Uratu- [.R.S.] Stai jos 3 [MoD] 2011-08-07 22:20:33
Three ****e (565|457) K45 9,495 clepo [.R.S.] Stai jos 3 [MoD] 2011-08-06 08:28:23
Ultimul samurai (582|473) K45 4,382 clepo [.R.S.] Stai jos 3 [MoD] 2011-08-02 18:25:26
Ultimul samurai (585|465) K45 6,713 clepo [R.S] Stai jos 3 [MoD] 2011-08-02 08:42:04
Ultimul samurai (584|469) K45 5,713 clepo [R.S] Stai jos 3 [MoD] 2011-08-02 01:55:50


De cand MOD inobileaza sate de la R.S ce sunt la interne apoi le baga in academia lor si sa vi tu sa imi ceri sat ? iar pentru asta vreau si eu sa vad satele astea de mai sus goale sa bag nobilii si eu iti golesc tie acest sat care il ceri . mersi
GoD HaDeS în data de 25.08. la ora 03:53
si academia voastra recruteaza jucatorii ce sunt la interne in R.S si ca daca stai jos 3 ii sitter acolo crezi ca aveti acces la sate ? pe scurt ... satul ii gol te risti ?

gerula59 în data de 24.08. la ora 21:28
Daca nu-i cu suparare, as putea stii pentru care motiv ai atacat academia noastra?
Te rog sa ma anunti cand este gol satul 89.Hades (609|444) K46 sa dau drumul la nobili.

Inteleg ca esti conducator in r.s ... ?

Esti cam arogant pentru o asa pozitionare in trib si e pacat sa tragi dupa tine niste jucatori, care-si vad de joc, intr-un scandal doar pentru ca esti in spatele unui monitor si poti scrie orice...
 

DeletedUser40316

chiar esti amuzant ;) stiam eu ca ar fi o idee buna sa fac tribul CIRC pe L24 , erai pe lista de invitati
 

DeletedUser40047

chiar esti amuzant ;) stiam eu ca ar fi o idee buna sa fac tribul CIRC pe L24 , erai pe lista de invitati

sincer ursule magariile astea care le faci nu-ti fac cinste, toate ambitiile astea aiurea si toate sfidarile acestea nu prea te ajuta, hai ca pe ingenios il inteleg ca pe ala atat il ajuta bostanul, "de unde nu e nici D-zeu nu cere" si chiar ma bucur ca si-a stricat toata vacanta stand in camera de hotel organizand r.s-ul si cand spun ca pentru ingenios triburile sunt un mod de viata "batman batman", oricum ursule revenind poate vei ajunge ziua sa ai nevoie de tribul mod si atunci s-ar putea sa primesti o usa in nas
 

DeletedUser32745

Pana sa ajungeti unii dintre voi in Mod, ei( adica Mod) erau aia care umblau mana-n labuta cu adminii, acum ii pupati in ***.
Nu vreau sa atac vreun membru Mod "vechi", pt care am tot respectul fata de ei... un razboi se castiga prin orice mijloc... doar ca nu-i inghit p-aia care se dadeau mari razboinici si apoi au gasit o portita si o fac pe victimele pt a veni la "caldura" in Mod.
P.S.: Stiu ca ma vor injura "multe", ca doar adevarul doare.
 

DeletedUser40047

Pana sa ajungeti unii dintre voi in Mod, ei( adica Mod) erau aia care umblau mana-n labuta cu adminii, acum ii pupati in ***.
Nu vreau sa atac vreun membru Mod "vechi", pt care am tot respectul fata de ei... un razboi se castiga prin orice mijloc... doar ca nu-i inghit p-aia care se dadeau mari razboinici si apoi au gasit o portita si o fac pe victimele pt a veni la "caldura" in Mod.
P.S.: Stiu ca ma vor injura "multe", ca doar adevarul doare.

Sai linistita Adriana ca noi suntem baieti cu bun simt si nu ne luam de doamne, iti repet am plecat cand razboiul cu mod a fost castigat(cel putin la statistica asa a fost) cat timp ingenios nu are treaba cu conducerea unui trib si isi baga nasul unde nu era de el si facea doar prostii, pe deasupra il apara pe penny. neconditionat indiferent de ce magarii a facut, a condus tribul ca pe o cizma si cand a fost tras la raspundere a facut pe nevinovatul, a plecat din trib si a declarat razboi r.s ..... etc de asta am ales atunci sa plecam nu avea rost sa stam unde nu eram doritii

oricum ar fi frumos sa te si prezinti, nu de alta dar sa stiu cu ce noob am stat de vorba ;)
 

DeletedUser40316

sincer ursule magariile astea care le faci nu-ti fac cinste, toate ambitiile astea aiurea si toate sfidarile acestea nu prea te ajuta, hai ca pe ingenios il inteleg ca pe ala atat il ajuta bostanul, "de unde nu e nici D-zeu nu cere" si chiar ma bucur ca si-a stricat toata vacanta stand in camera de hotel organizand r.s-ul si cand spun ca pentru ingenios triburile sunt un mod de viata "batman batman", oricum ursule revenind poate vei ajunge ziua sa ai nevoie de tribul mod si atunci s-ar putea sa primesti o usa in nas

nu fac nicio magarie ;) iar de ajutorul celor din MOD nu am nevoie si cu 300 nu au fost in stare sa termine razboiul fara sa recruteze :D iar unde am atacat noi am curatat toata zona 300 si atunci au venit si ce din MOD sa ia sate goale :D
 

DeletedUser32745

Sai linistita Adriana ca noi suntem baieti cu bun simt si nu ne luam de doamne, iti repet am plecat cand razboiul cu mod a fost castigat(cel putin la statistica asa a fost) cat timp ingenios nu are treaba cu conducerea unui trib si isi baga nasul unde nu era de el si facea doar prostii, pe deasupra il apara pe penny. neconditionat indiferent de ce magarii a facut, a condus tribul ca pe o cizma si cand a fost tras la raspundere a facut pe nevinovatul, a plecat din trib si a declarat razboi r.s ..... etc de asta am ales atunci sa plecam nu avea rost sa stam unde nu eram doritii

oricum ar fi frumos sa te si prezinti, nu de alta dar sa stiu cu ce noob am stat de vorba ;)

Pai pana la urma sunt domnisoara sau nu mai sunt?
Despre prezentat, acelasi raspuns ca ceva mai devreme... de repetat, n-are rost s-o fac, ca nu-s vreo firma si sa am nevoie de reclama.
P.S.: Apreciez ca ti-ai mai imbunatatit cunostintele de limba romana. Totusi as avea doua nelamuriri:
- de ce crezi ca daca ma faci "noob", ma simt ofensat?
- crezi ca daca, in sfarsit, ai facut si tu ceva puncte, ti-a mai crescut nivelul de joc?
 

DeletedUser40047

eu numai joc pe 24, nivelul jocului sau mai bine zis priceperea unui jucator nu sta in puncte, trist ca nu ai aflat pana acum :( oricum cei care ma cunosc stiu ce-mi poate pielea si ce jucator sunt, dar chiar eram curios cu cine stau de vorba nu de alta ca tot vi pe aici si te dai rotund, macar zi cine esti, aaaaa scz iti e frica sa nu te trezesti cu ceva atacuri, scuza-ma am uitat cum sunt smecherii aia care se ascund in spatele unui nick de extern ca nu cumva sa ajunga la margine ;))
 

DeletedUser32745

Eu pe 24 am intrat doar din curiozitate si-n rest, mai am grija de niste conturi ale unor amici.
Referitor la:
nivelul jocului sau mai bine zis priceperea unui jucator nu sta in puncte, trist ca nu ai aflat pana acum
... iti recomand sa mai citesti inc-o data ce am scris si sa-mi zici unde-am spus eu ca daca ai multe puncte, stii sa joci.
Nu te mai chinui sa-mi explici de ce ai plecat din RS, pt ca nu ma intereseaza... daca m-ar fi interesat detalii, aveam de unde afla.
N-am nimic cu tine, doar ca din moment ce ai urlat ca disperatul( ca fac manarii cei din Mod) si ai facut-o pe marele razboinic, nu prea-ti sta bine acum ca avocat al lor.
P.S.: Numele acesta de extern, este unul dintre multele "porecle" ce le-am avut pe joc si n-am rabdare ca sa-mi inregistrez fiecare nume cu care intru, pt ca pe majoritatea lumilor am fost jucator de inceput.
 

DeletedUser40047

Eu pe 24 am intrat doar din curiozitate si-n rest, mai am grija de niste conturi ale unor amici.
Referitor la: ... iti recomand sa mai citesti inc-o data ce am scris si sa-mi zici unde-am spus eu ca daca ai multe puncte, stii sa joci.
Nu te mai chinui sa-mi explici de ce ai plecat din RS, pt ca nu ma intereseaza... daca m-ar fi interesat detalii, aveam de unde afla.
N-am nimic cu tine, doar ca din moment ce ai urlat ca disperatul( ca fac manarii cei din Mod) si ai facut-o pe marele razboinic, nu prea-ti sta bine acum ca avocat al lor.
P.S.: Numele acesta de extern, este unul dintre multele "porecle" ce le-am avut pe joc si n-am rabdare ca sa-mi inregistrez fiecare nume cu care intru, pt ca pe majoritatea lumilor am fost jucator de inceput.

eu am dovedit pe harta ce a fost de dovedit, certurile interne din r.s m-au facut sa parasesc tribul si trebuia sa merg undeva, cat timp in mod numai juca cel care mi-a spart contul nu am avut nici-o problema ca sa aleg mod

da intradevar nu mi-a picat bine ca am ramas fara acel cont, si acum sustin sus si tare ca pe nedrept, dar nu am amenintat pe cineva ca fac, dreg ... etc doar am incercat sa castig razboiul cu mod la acel moment si asta a fost

nici eu nu am nimic cu tine dar chiar mi se pare deplasat sa vi si sa tot insisti pe o magarie de genul asta la nesfarsit, pana la urma urmei nu e treaba ta ce fac eu
 

DeletedUser30856

Sai linistita Adriana ca noi suntem baieti cu bun simt si nu ne luam de doamne, iti repet am plecat cand razboiul cu mod a fost castigat(cel putin la statistica asa a fost) cat timp ingenios nu are treaba cu conducerea unui trib si isi baga nasul unde nu era de el si facea doar prostii, pe deasupra il apara pe penny. neconditionat indiferent de ce magarii a facut, a condus tribul ca pe o cizma si cand a fost tras la raspundere a facut pe nevinovatul, a plecat din trib si a declarat razboi r.s ..... etc de asta am ales atunci sa plecam nu avea rost sa stam unde nu eram doritii

oricum ar fi frumos sa te si prezinti, nu de alta dar sa stiu cu ce noob am stat de vorba ;)

ce va mai place spamul....nu stiu despre ce penny. vorbesti...eu cunosc doar unu'...si eu sunt intemeietor r.s si voi fi pana tu o vei da in bara pe fiecare lume ...cum naiba sa-mi declar razboi tribului intemeiat de mine?:eek: ce-ti mai place sa te dai mare...of, poate vorbesti cu urs sa-ti tina loc in tribul circ:D ....eu sunt in vacanta, n-am stres...si uite cum ma pupa lumea pe nv:D

cat despre mircea, mare om...stie si triburi si sa se distreze, de toate stie omu' asta....din pacate, nu stie sa-si dea seama ce caracter au oamenii mai rapid...ca nu stateai tu in r.s asa de mult.....

noapte buna iti doresc si mai iesi si tu din casa, lasa triburile baiete ca o sa mori cu mouse-ul in mana!
 

DeletedUser40047

ce va mai place spamul....nu stiu despre ce penny. vorbesti...eu cunosc doar unu'...si eu sunt intemeietor r.s si voi fi pana tu o vei da in bara pe fiecare lume ...cum naiba sa-mi declar razboi tribului intemeiat de mine?:eek: ce-ti mai place sa te dai mare...of, poate vorbesti cu urs sa-ti tina loc in tribul circ:D ....eu sunt in vacanta, n-am stres...si uite cum ma pupa lumea pe nv:D

cat despre mircea, mare om...stie si triburi si sa se distreze, de toate stie omu' asta....din pacate, nu stie sa-si dea seama ce caracter au oamenii mai rapid...ca nu stateai tu in r.s asa de mult.....

noapte buna iti doresc si mai iesi si tu din casa, lasa triburile baiete ca o sa mori cu mouse-ul in mana!

atunci dc m-a sunat mircea dupa 2 zile ce ti-ai facut tribul CAP si m-a rugat sa va scot de la dusmani, poate a declarat deduc razboi la faza aia si nu imi aduc bine aminte :confused:, posilbil

da intradevar mircea e mare si "destept" ca noaptea :), faza cu caracterul 100% deacord cu tine ca nu-si da seama, doar te tine pe langa el de vre-un an si ceva :)))

despre faza cu mouse-ul cred ca vorbesti din proprie experienta, oricum condoleante, e tragic sa-ti pierzi intr-un asa mod membrii familiei cum ai patit tu :(
si stai linistit ca in astea 3 luni am fost la mai multe stranduri, terase, cluburi decat ai fost tu toata viata, iti pot dovedi foarte simplu treaba asta, stiu cateva chesti despre viata ta privata dar chiar nu ma bag in asa ceva

multa bafta sa ajungi iar rang 1 la inobilari interne, acum ai concurenta puternica din partea lui ilduce :)))
 
Sus