Razboi: MoD vs T.L.S.

  • Autor subiect DeletedUser29985
  • Data de început

DeletedUser40792

nu ii nimeni suparat fi linistit ... r.s a jucat pentru cativa jucatori din mod care acum nu mai sunt , asta poti citii si la inceput in rest a ramas cine a mai vrut sa continue lumea 24 nimic mai mult ..

si nu mai iti chema pionii pe aici sa imi scrie ca ma amortesc rau de tot mesajele alea xxx ora 20;01 ... asa ii inveti de mici cu xxx ?mai bine ii scoti afara din casa sa bage si ei nasu intre 2 laptoase poate poate o sa invete si ei sa bage minerul la cautat de aur ;)

Cum e ursule cu bautura si triburile?:))
 

DeletedUser

foarte bine cum sa fie ... mai gresesti tinta si ataci colegii de trib aici norocul lor este ca se face vizita dar sunt alte lumi in care nu au fost vizite si dimineata eram concediat dar ii ok
 

DeletedUser40047

hai ma degetel nu mai fi suparat ca s-a desfiintat tribul ala, pardon academia aia ... cum ii spunea oare ? Ratatii Serverului ?

Pt chestia asta ai o lada de bere de la mine, lasa pe privat adresa unde sa o trimit :))))))))

nu ii nimeni suparat fi linistit ... r.s a jucat pentru cativa jucatori din mod care acum nu mai sunt , asta poti citii si la inceput in rest a ramas cine a mai vrut sa continue lumea 24 nimic mai mult ..

si nu mai iti chema pionii pe aici sa imi scrie ca ma amortesc rau de tot mesajele alea xxx ora 20;01 ... asa ii inveti de mici cu xxx ?mai bine ii scoti afara din casa sa bage si ei nasu intre 2 laptoase poate poate o sa invete si ei sa bage minerul la cautat de aur ;)

Ciudat, din mesajul lui mircea de pe pagina anterioara se pot extrage urmatoarele idei:
- familia pici au 60% din harta
- nimeni nu ne poate opri de la inchiderea lumii :eek:

Ursule oricum nu aveam pretentia de la tine sa poti intelege mesajul transmis in 3-4 randuri :)
 

DeletedUser

care mesaj ? ti se pare ca am citit vre-un mesaj sau ca eram curios de ce zice x sau y ? tu nu ti-ai dat seama pana acum ca eu nu sunt sub comanda nimanui ? joc unde vreu cat vreau si fac ce vreau ... ii simplu ca sunt prieten intre timp cu ei asta ii alta poveste dar in ale jocului diplomatii si chestii de strategie mi se falfaie de toate ..
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
stii ce-mi place de voi ? cand vi se pare ca sunteti in avantaj luati pe toti la misto, va bateti joc de adversari si va ridicati in slavi, cand o luati peste bot si vi se arata unde va e locul injurati sau taceti chitic, deodata nu va mai e aminte ... dar nici unul nu are curaj sa recunoasca : da frate, ati fost mai buni de data asta, pe alte lumi o sa incercam sa fim mai buni, am invatat din greseli bla bla ... e un joc sau nu pana la urma ?

in final (topicul nemafiind de actualitate ar trebui inchis) as dori sa amintesc si aportul aliatilor fara de care nimic din toate astea nu ar fi fost posibil. respectele mele pentru cei care au vazut corect harta si au stiut sa treaca peste unele greseli facute de noi in trecut. multumim.
 
Sus