Razboi Mondial Lumea 100

Shurubel

member
Scor reacție
0
Statistici curente:

1711870020581.png

Harta curenta:

1711870085730.png

Schimbari pe harta de saptamana trecuta:

Lumea inca se joaca.

Scor reacție
1
Salutare tuturor.

A mai trecut o saptamana in care ambele tabere au avut cate un organizat.
Daca nu ma insel Roma a avut organizatul sambata trecuta iar S.T. au avut organizatul ieri.

Statistica este in continuare in favoarea celor din S.T. insa Roma au reusit sa mai echilibreze balanta.

Parte 1:
Triburi: S.T., AAO, S.T.C, ST-2, ST-1, AAO 1, AAO 4, AAO 3, ST-3, AAO 2, S.T.*, ST-4, S.T.S
Parte 2:
Triburi: Roma, R-LEG, R-AUG, R-MCDN, R-SCYT, R-CYRE, R-VIC, FIIND!, LEGENZ, LegenR, LEGEN!, FIIND.

Timeframe: 29/03/2024 22:33:07la05/04/2024 13:27:27

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
1,773
Tabăra 2: 1,998
Diferență: 225

chart

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
596
Tabăra 2: 503
Diferență: 93

chart

Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
10,730,031
Tabăra 2: 12,581,028
Diferență: 1,850,997

chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
4,551,658
Tabăra 2: 4,147,435
Diferență: 404,223

chart

Best boboo

member
Scor reacție
0
Salutare tuturor.

A mai trecut o saptamana in care ambele tabere au avut cate un organizat.
Daca nu ma insel Roma a avut organizatul sambata trecuta iar S.T. au avut organizatul ieri.

Statistica este in continuare in favoarea celor din S.T. insa Roma au reusit sa mai echilibreze balanta.

Parte 1:
Triburi: S.T., AAO, S.T.C, ST-2, ST-1, AAO 1, AAO 4, AAO 3, ST-3, AAO 2, S.T.*, ST-4, S.T.S
Parte 2:
Triburi: Roma, R-LEG, R-AUG, R-MCDN, R-SCYT, R-CYRE, R-VIC, FIIND!, LEGENZ, LegenR, LEGEN!, FIIND.

Timeframe: 29/03/2024 22:33:07la05/04/2024 13:27:27

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
1,773
Tabăra 2: 1,998
Diferență: 225

chart

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
596
Tabăra 2: 503
Diferență: 93

chart

Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
10,730,031
Tabăra 2: 12,581,028
Diferență: 1,850,997

chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
4,551,658
Tabăra 2: 4,147,435
Diferență: 404,223

chart
Poți încerca să faci duminica statistica asta,o sa vezi alt rezultat:)
Spor sa fie

Scor reacție
1
Statisticile le fac saptamanal si incerc sa includ in saptamana aia cate un organizat din fiecare tabara.

Voi ati avut organizatul vostru sambata trecuta iar S.T. l-au avut pe al lor ieri.

Mi se pare destul de echitabil pentru ambele parti.

Pot face statistica si duminica, dar o sa exclud organizatul vostru de sambata trecuta pentru a avea o ratie a organizatelor de 1:1.

Statisticile sunt statistici, si indiferent de tabara in care fac eu parte ele nu sunt de partea S.T. sau a Romei. Mereu cand le-am creat le-am creat de la secunda premergatoare statisticii precedente.

Daca doresti, pot introduce si una lunara la finele fiecarei luni pentru a avea o imagine mai putin granulara decat cea saptamanala.

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ambele tabere sa isi bage toate triburile si aliantele in razboi, daca se poate, e cel mai usor pentru toata lumea si vedem clar o statistica foarte usor. Nu e un secret ca AAO sunt aliati cu ST, ori ca Legend sunt aliati cu Roma, mai nou fac parte din triburile Roma.

In rest, o sa vedem statistici decisive peste 1 luna probabil. Spor

Best boboo

member
Scor reacție
0
Statisticile le fac saptamanal si incerc sa includ in saptamana aia cate un organizat din fiecare tabara.

Voi ati avut organizatul vostru sambata trecuta iar S.T. l-au avut pe al lor ieri.

Mi se pare destul de echitabil pentru ambele parti.

Pot face statistica si duminica, dar o sa exclud organizatul vostru de sambata trecuta pentru a avea o ratie a organizatelor de 1:1.

Statisticile sunt statistici, si indiferent de tabara in care fac eu parte ele nu sunt de partea S.T. sau a Romei. Mereu cand le-am creat le-am creat de la secunda premergatoare statisticii precedente.

Daca doresti, pot introduce si una lunara la finele fiecarei luni pentru a avea o imagine mai putin granulara decat cea saptamanala.
Nu am timp și nici nu ma pasionează statisticile
Dar ca idee eu îți spun că trebuie să compari(exemplu: organizatul nr 5 St cu organizatul nr 5 Roma,voluntar sau involuntar tu compari 5 și 4 )

Sus