Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser

si multi nu mai bagam premium sa mai dam o recrutare in masa conteaza mult sa ai pp dar se pare ca nu mai are rost sa mai invetim pp lumea este copromisa si nu de acum de foarte mult timp si acum pote scoteam aparatul din priza dar mai am o polita de platit voi baga 200pp ssa mai dau recrutare in masa sa iasa cat mai multe catapulte sa dau pe domnul nikiadita sa primeasca si el 1% din cat am primit eu si pote nui mai dati defens ca am vazut ca oana cristina este prima care il ajuta
 

DeletedUser

nici daca jucai nu puteai sa imi faci fata cu dosul tau:cool: pentru ca dispare sprijinul din satele tale ..... daca erai bun la acest joc , sincer ati recunosteam acest merit ....dar tu nu ai merite ....decat sa te aperi cu defensul intregului trib ...pe care uitai sa-l trimiti acasa ....dupa ce treceau atacurile....te crezi destept ....dar esti doar un snob si un prefacut ...eu macar am avut curajul sa va spun in fata ...lucru care va atacat ....stiind ca veti pierde sate la circari....oricum ei nu sunt ca voi si ma pot asemana cu jucatori din circ stabili si nu vanzator cum ai fost tu cand sa destramat SH din cauza ta care ai dat stergere de trib .....tu ar trebui sa taci si sa bagi capul ca strutul la nisip ca poate nu te mai vede nimeni ....si nu observa ce ai facut tu....:rolleyes:
 

DeletedUser

eeeeee .....te astept doar cu trupele mele .... daca si tu vei juca singur....poate te vor lasa in pace colaboratorii mei din circ ....sa trimiti defensul care il ai in sate, inapoi la vechii mei colegi .... si incepem un razboi tu impotriva mea singuri , sa vedem cat esti de mare jucator:rolleyes::cool:
 

DeletedUser

ai grija cum vorbesti tamina .... daca ma numesti dupa tine sincer esti fara scru****....si sa ati bag capul in dos ....mai faci sa cred despre tine altceva ca om si persoana ....stiam ca ati place dar nu in halul asta ,asa de mult;) cum vrei tu mereu :)....oricum cred ca asa faci....stai linistit ca am eu nobili si florin pentru satele tale ....e normal sa mi le recuperez de la unul care nu stie sa joace triburi de unul singur ca mine fara sprijin si ajutor :eek: .....mai invata sa vorbesti....inainte sa ma jignesti bubu.catalin :D:cool::rolleyes:

asta numai daca nu ai cari in gura:)))) apropo mai folosete si tu periuta de dinti

esti salb ca jucator am vazut doar ca dispui de timp atata tot si sincer cred ca tea lasat nevata sau esti fara munca cine stie sa iti fie de cap acolo
 

DeletedUser

depinde la cine te referi orce este posibil daca vrei sa rupi statistica este simplu blindati un sat de la voi de la un anumit player si dati tot tribul pe el si gata ati luat si nr 1 ca defendar :))

Lucru care in afara de faptul ca ar fi o minareala ordinara ar mai fi si o risipa inutila de resurse :))

Cred ca Circul se va multumi la nr 1 ca agresori pe triburi, plus primele 3 locuri ca agresor ca jucatori:

1 damatis [Circ] 754,00 Mio.
2 neamtu12 [Circ] 635,55 Mio.
3 marnou [Circ] 519,28 Mio.
4 yanakis [Circ] 487,14 Mio.
5 basescu23 [LegioN] 451,94 Mio.
6 codrino [Circ] 404,54 Mio.
7 jjanli [LegioN] 391,17 Mio.
8 PaNtY [Circ] 349,37 Mio.
9 costel beraru [LegioN] 317,47 Mio.
10 THEAJOH [Circ] 306,08 Mio.
 

DeletedUser

sa inteleg ca recunosti ...despre treaba aia cu bagatul capului in dos la tine ???....stiam dupa skype ca faci si treaba aia cu periuta in gura ,tot la tine ....dar nici asa sa recunosti la toata lumea de aici , ce faci tu pe acolo ......;) .... te rog sa te mai protejezi si tu .... sa o faci acoperit :)
 

DeletedUser36143

Salut !

vad ca amintirile sunt la putere

pe scurt - contul macroh a castigat toate luptele cu contul tataye10 fara drept de apel pe joc curat, atat pe joc de recuperare cat si pe strategie de atac cat si pe def / si pe blocaj si pe joc deschis
acest 'jucator complet' tataye10 a fost maturat in momentul cand a facut granita cu circ - la fel si brago la fel si acvila care brusc au avut alte prioritati cand din linia 2 s-au vazut pe linia 1 cu propriile conturi
Cand erau in sitter pe altele din prima linie ii durea la bascheti.....

iulik2 nu a vrut niciodata sa inchida lumea - teoria aia de care tot vorbiti sunt inventii si fraze luate din context de niste fetite dulci care incearca sa isi justifice fata de parinti pierderea virginitatii inca din primele clase de liceu.

cel mai bun joc pe defensiva pe care l-am vazut pe aceasta lume a fost jucat pe TheBlackKnight = nu au cum sa stie decat cei ce au fost acolo - cont izolat in mijlocul inamicului cu sprijin de peste 60 de ore de la trib si un razboi izbucnit peste noapte fara nici un anunt - a avut de toate - viziune predictiva si preventiva, recuperari, reactie, dedicatie din partea tribului.

cea mai frumoasa lupta pe un sat pe care am vazut-o = mrmayster vs nika-flr

secretul echipei CIRC - este greu de definit
inimaginabil dar nu sunt o echipa formata pe alte lumi, unii la prima lume ...cu toate astea sunt oameni cu o opinie proprie formata pe un rationament corect si mai mult decat asta - onoarea si cuvantul dat au fost singurul ghid pe care l-au avut si pe care au reusit sa il transforme in cod pe acest joc................dar astea sunt doar cateva din ingredientele pe care le pot mentiona eu - toate ingredientele daca vreti sa le aflati trebuie sa luati fiecare circar si sa il intrebati ce are in suflet.
magia care a facut sa uneasca toate ingredintele sub acelasi nume si sa faca front comun si sa faca performanta care o vedeti acum pe harta - numai ei stiu ce a putut face asa ceva posibil - cu siguranta nu este un merit de jucator sau vreo statistica de genul celor de pe triburile(odd oda etc etc).

degeaba incearca unii din exterior sa dea explicatii si sa faca scenarii care sa justifice una sau alta - totul este mult mai complex

Fortza CIRC!!!
 

DeletedUser

mai folosesti ,mai multe conturi la care ai parolele si acum dupa atata timp....tot nu te-ai lasat .....ti-am spus ca voi revenii exact pentru tine inapoi pe joc..... daca ai fi tot atat de bun si in joc precum esti in gura .....ai fi fost un bun jucator si fara ajutorul colegilor tai din trib ....ai fi facut fata ...??? eu zic sa vorbim cu moderatori acestui joc si sa puna o intrebare tuturor jucatorilor dupa lumea 14 de genul ai avut sprijin trimis la jucatorul tamina ,da sau nu ?si toti jucatori sa voteze sa vedem ce iese ....eu spun doar ca va iesi adevarul despre cat de bun este tamina:D
 

DeletedUser

fiecare cu opinia lor eu am fot atacat mai de toti circari si imi pot da cu parerea de fiecare dar damatis de departe este cel mai bun din circ si singurul care a luat sate cand alti reuseau cu greu sa imi ia sate master 1 la fel este foarte bun dar a fot ajutati de colegi damatis imi lua sate de unul singur stie ce este ala un atac la secunda si multe altele cu damtis am jucat de placere omul nu a dat cu catapulte decat in biserica in fine foaret activi sunt mai multi dar ce fac ei face orce player cand tribul este pe plus si nu trebui sa apere sa bage atacuri la greu si atat
 

DeletedUser

Daca m-as cobora la mintea ta bolnava , te-as baga la ......, ...chiar daca stai la colt de strada sa faci si tu un ban pe timp de zi ,tot o panarama de om las si cersetor ai ramas .....se vede ca nu ai curajul necesar sa duci un razboi singur , impotriva mea singur ..... ati spun si tie asa cum i-am spus si lui Brago si tataye ....daca sunteti jucatori atat de buni cum va laudati....cerem o pauza circului (PNA) si ducem un razboi eu cu florinvaly si Brago cu tataye fara sprijin de la nimeni ,pana cand ramane dintr-un cont mai putin de 45 % din totalul de sate ..... si cel care va pierde va ceda satele celorlalti golindu-le de trupe ....asa ati spun si tie "bunule"jucator nr 1 la inamici invinsi ....ducem un razboi unul impotriva celuilalt ca tot ai bagat premium acum :):rolleyes::D:cool::eek: ....
 

DeletedUser

mai terminatule tu ** ca aveai cateva sate in k44 si alea blindate si tot tipai dupa defens cand ai fot atacat masiv mie imi erea rusine sa dau rapoarte in locul tau cu ce defens aveai pe o mana de sate in k44 te dadeai amre uite ce le fac la cirari acum ai inceput sa le pupi mana terminatule care este nu iti este rusine lingusitorule nu vroiai sate in granita sa nu ai de treba si acum ai inceput sa ** cand nu mai joaca nimeni in legion teai trezit si tu in ceasul 12 sa te bati cu pumnul in piept ia da ma si tu un atac cu 4 nobili in jumatate de secunda sa vedem stii:)))
 

DeletedUser

ai prins glas te ajuta skipinel , costel nu te ataca sigur ca aseara ati facut conferint din circ iti vine ceva defens .))) eu cu tine te fac praf ca am contul 90%defens ce sa imi faci tu ca daca imi dau defensul acasa nu mai pupi nici un sat ce sa imi faci tu ca ataci cu sferturi de sate habar ai de joc ai facut numa atac ca nu te ataca nimeni ai noroc ca am k43 distrus ca acolo aveam atacul ca te puneam pe butuci si asa nu scapi usor ai noroc ca muncesc terminatule ca te invatam eu triburile terminatule
 

DeletedUser

eu am inchis o lume cu colegi L7 si acolo nu am fost nevoit sa imi fac atata defens ia zi ma terminatule in prima zi cati nobili tiam rupt cat am jucat si ce ziceai maine nu te duci la munca asa a fot am plecat si tu teai servit cu, ai vrut terminatule esti un nimeni dute unde tioam zis baga capu si trage apa:))
 

DeletedUser

uite ma terminatule unde este defensul meu daca il trag acasa si il dau in granita cu tine ce poti sa imi faci tu.??? doar palcerea sa ma lasi sa trag apa.:))
[report_export]CKBWOSVHa2AgzjEmgAE4+sL5XYrshlX91FIGCdc0GwBpZFEhS7jBP/fmo3yVErmdeHudkaoZuIkk/2qXnuz/dFDk5qQGrxUtuwtJFMUudvmIzvS/dv9M4dzNZWAwQnjhg0XUu8rrpjkC/x/Z5uyB4WwF+z3g3fMW5yqLIu06ZA5qktKtRJgO5ZMNc54Pum1rJPaS6HcSkS9X5XFQK4HN7h0GOB8RGeONpKbcR3117M1TWMgGb4xs48yK+0sS/d7z0Awz0jQV6EWV3zvbxoY1l3h5fqwEEQFbzirL4mdOLS326JhM73yeXGE+MGft4sCf8ZT+QgtkIGUKrmJdwYKJs/JTzSKmxSn5ctoPT9z9rKKz7SIrx7HCCoeikKWLAkJtIXVwoqk=[/report_export]
 

DeletedUser

nu mai fiti asa rautaciosi ca pana la urma este un joc si nimic mai mult eu zic altceva, sa ramanem toti cu o amintire frumoasa de pe aceasta lume . Eu sincer aici pe lumea asta am invatat truburi de la iulia eram un novice si nici sa scriu un sat cu bb nu stiam intrebam mereu ce-i aia bb codes:)). Si iulia cu rabdarea ei m-a invatat sa joc si ei ii datorez tot ce stiu acum din acest joc . Este un caracter ce nu intalnesti in fiecare zi si asta o s-ao ajute foarte mult in viata de zi cu zi
 
Sus