Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser37000

asa e cortez.ai dreptate.daca mai juca brago(tataye) ii baga pe toti la interne
 

DeletedUser

nu ati inchis lumea inca??'vad ca mai am ceva sategrabitiva vreau sa raman cu un sat:))
 

DeletedUser

S-a sters si jjanli din aceasta lume ,din cauza lui florinvaly ca incepuse sa ai ia satele pe banda rulanta ,nu a suferit infrangerea asta rusinoasa :)
 

DeletedUser

S-a sters si jjanli din aceasta lume ,din cauza lui florinvaly ca incepuse sa ai ia satele pe banda rulanta ,nu a suferit infrangerea asta rusinoasa :)

Comentariul dumneavoastra mi se pare exagerat si lipsit de respect la adresa celor care chiar au luptat cu legionarii, daca stam sa privim atent situatia lumii 14 S.H.N. nu a invins sub nici o forma LegioN, a fost salvat de catre tribul Circ de la anihilarea totala si s-a infruptat din satele legionare, reusind pina acum sa recupereze aproape 85% din pierderile suferite initial:

Parte 1:
Triburi: LegioN
Parte 2:
Triburi: S.H.N

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,869
Tabăra 2: 3,258
Diferență: 611


Adica voi sunteti pe - 611 sate cu LegioN in timp ce Circ e pe +16000 de sate, fara a socoti jucatorii legionari barbarizati sau innobilati de Circ dupa ce au parasit LegioN/au fost concediati:
Parte 1:
Triburi: Circ
Parte 2:
Triburi: LegioN

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22,007
Tabăra 2: 5,339
Diferență: 16,668


Prin urmare oricit de simpatic mi-ar fi florinvaly nu i se poate atribui meritul barbarizarii lui jjanli, respectivul jucator a fost atacat consistent de circari, si avea suficiente motive sa dea stergere, fara a lua in considerare niste sate cu trupele trimise pe granita cu Circ innobilate de florinvaly


Cit despre o eventuala barbarizare a lui tamina o vad extrem de putin probabila, interesul sau este sa stea pina la capat avind in vedere locul ocupat in clasamentul aparatorilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai dreptate, yanakis ca nu din cauza lui florinvaly s-a barbarizat ,dar au avut ceva batalii intre cei doi jucatori acum 3 saptamani si nu a reusit nimic jjanli din toate fullurile lui sa faca "stricaciuni"in satele lui florinvaly... dar, daca dorea cu adevarat sa fie o amintire vie in aceasta lume ,nu trebuia sa dea stergere de cont... acest jjanli (alin) ...... referitor la tamina cred ca va face la fel ca basescu23 va da stergere de cont dupa care va reveni cu un sat de 36 puncte tot ca sa fie prezent in top la inamici .....

oricum ma bucur ca am intalnit si persoane cu bun simt si onoare, aici pe acest joc iar tribul tau stie foarte bine cine sunt acele persoane.... le multumesc pentru urararile lor pentru mine, de ziua mea innegrita de alte "caricaturi legionare"

iar eu si florinvaly nu ne putem lauda, ca unii dintre acei legionari, care au profitat de trupele colegilor ca sa ajunga in top inamici invinsi :(

si inca ceva multumesc tuturor prietenilor care au stat siiter si pe contul meu pe parcursul intregii perioade de joc din aceasta lume 14 ...

cu stima si prietenie,
nickyadyta
 

DeletedUser18134

Si-au mai ramas 5 legionari... Asta e bine ca si-asa nu stiu sa numar pana la 30 :)))

Astia se mai pun?
bearing (Cetateanu Turmentat) 6 64 197 1
basescu23 7 36 244 1
mercar (VIOLENT INNASCUT) 8 0 265 0
 
Ultima editare de un moderator:
Sus