Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser

ai dreptate, yanakis ca nu din cauza lui florinvaly s-a barbarizat ,dar au avut ceva batalii intre cei doi jucatori acum 3 saptamani si nu a reusit nimic jjanli din toate fullurile lui sa faca "stricaciuni"in satele lui florinvaly... dar, daca dorea cu adevarat sa fie o amintire vie in aceasta lume ,nu trebuia sa dea stergere de cont... acest jjanli (alin) ...... referitor la tamina cred ca va face la fel ca basescu23 va da stergere de cont dupa care va reveni cu un sat de 36 puncte tot ca sa fie prezent in top la inamici .....

oricum ma bucur ca am intalnit si persoane cu bun simt si onoare, aici pe acest joc iar tribul tau stie foarte bine cine sunt acele persoane.... le multumesc pentru urararile lor pentru mine, de ziua mea innegrita de alte "caricaturi legionare"

iar eu si florinvaly nu ne putem lauda, ca unii dintre acei legionari, care au profitat de trupele colegilor ca sa ajunga in top inamici invinsi :(

si inca ceva multumesc tuturor prietenilor care au stat siiter si pe contul meu pe parcursul intregii perioade de joc din aceasta lume 14 ...

cu stima si prietenie,
nickyadyta

Domnule adyta tin sa te anunt ca pe jjanli .....damatisul a facut cel putin un sfert din inamicii invinsi ca agresor mai usurel cu laudele astea , nu-i corect sa te bati tu cu pumnul in piept ca ai scos nu stiu ce jucator din legion .....tu ai stat la panda si ai lovit exact dupa ce ei erau la pamant ....
 

DeletedUser

Domnule damatis ,nu ne-am laudat cu nimic .... din contra am spus foarte clar urmatorul aspect :

" eu si florinvaly nu ne putem lauda, ca unii dintre acei legionari, care au profitat de trupele colegilor ca sa ajunga in top inamici invinsi "

,deci era discutia despre legionari nu despre voi cei din circ ,din contra voua celor din tribul circ ,va multumesc in acel mesaj :

"si inca ceva multumesc tuturor prietenilor care au stat siiter si pe contul meu pe parcursul intregii perioade de joc din aceasta lume 14 ..."
 

DeletedUser

S-a sters si jjanli din aceasta lume ,din cauza lui florinvaly ca incepuse sa ai ia satele pe banda rulanta ,nu a suferit infrangerea asta rusinoasa :)


uite la asta am facut referire ....daca era sa fie numai atacul lui florin sigur il manca cu fulgi cu tot, dar a fost tocat de trupe tot timpul janli
 

DeletedUser

scuze damatis si eu am scris de jjanli doar asa, un pic de "ras" , eram sigur ca se va intampla si cu jjanli la fel ca si cu basescu23 , va aparea pe harta cu un sat de 36 de puncte, ca sa fie pana la sfarsitul lumii in topul inamicilor invinsi la fel a procedat si mercar .... nu am scris-o deloc cu rautate si cu scopul sa micsorez valoarea prietenilor meicodrino,marnou sau yanakis sau a colegilor lor si aici ma refer la tine...., departe gandul de mine ....
 

DeletedUser

zi ma sarumana ingenucheaza si scoate limba mai bine decat sa iti ceri scuze.:D:D:D vad ca mai aveti ceva treaba ce bine de mine ca am scapat de microb cu ocazia asta felicit circari , cat despre mentosanu de niki nu stiu la ce mai joaca ce vrea se demostreze :))) orcum nu are nici un merit
 

DeletedUser

sincer nu stiu de ce nu ma barbarizez intru o data la 2 saptamani:)) sau pote vor astia sa mai iA CEVA bani de la voi pe cp:))
 

DeletedUser

eu tot nam inteles cine sunt s.h.n astia??? ati fugit din fata circarilor , dupa parerea mea ar trebuii sa dati stergere :))))
 

DeletedUser26720

Alin nu s-a lasat de triburile din cauza vreunui jucator sau datorita atacurilor oricum el nu mai era de mult timp pe cont.
 

DeletedUser

zi ma sarumana ingenucheaza si scoate limba mai bine decat sa iti ceri scuze.:D:D:D vad ca mai aveti ceva treaba ce bine de mine ca am scapat de microb cu ocazia asta felicit circari , cat despre mentosanu de niki nu stiu la ce mai joaca ce vrea se demostreze :))) orcum nu are nici un merit


Domnule tamina ,

daca erai jucator bun, asa cum pretinzi tu ca esti.... nu renunta-i la jocul din lumea 14 .... meritul meu este ca nu am cerut sprijin niciodata in tribul din care am facut parte ,asa cum ai facut tu... mereu cand erai atacat....si un alt merit pe care il mai am ,fata de tine... este ca eu am jucat intotdeauna de placere ,pe cand tu recunosti singur ca ai avut acest microb in sange.... eu te felicit pentru toata perioada in care ai jucat acest joc ,pentru ca ai avut capacitatea de ai fenta pe unii ,gen : Brago, tataye10, texflex ,acvila1 ;issollda ..... pe care i-ai "tradus dupa bunul tau plac" si pentru capacitatea ta de a cere sprijin continuu la colegi tai de trib .... nu o sa ati mai raspund acestor genuri de provocari, lansate de tine ,intr-un stil foarte josnic si umiltor....ce a ce ai scris ,este dovada clara a ce ai facut tu in triburile in care ai fost membru si jucator....

A-ti cere scuze, intr-un mod asa cum am facut eu si a incerca o explicatie ,nu inseamna a fi ingenucheat ,asa cum consideri tu.... cred ca nu ai aflat ce inseamna nici acum ,in acest moment ce inseamna sa fi om si sa ai onoare ... sa ati respecti cuvantul propriu....

Te felicit , pentru felul tau de a fi ...pentru ca tu esti unul dintre cei care m-au tinut prezent in acest joc ...chiar si atunci cand eram atacat de tine si "acoliti" tai care fugeau din fata celor din tribul circ.... si cand voi ,ati crezut ca voi renunta... au fost colegi din acest joc ,care m-au sustinut si m-au ajutat ..... ramanand sitter pe contul meu ... pentru acest lucru am multumit tuturor celor care m-au ajutat... nicidecum pentru ce ai crezut tu...

LA REVEDERE ,TAMINA ! AI FOST, DAR NU MAI ESTI ....;)
 

DeletedUser

Felicitari Circ! Nu mai aveti mult!!! imi pare rau ca nu am mai putut continua si eu! :(

Cheers!
 

DeletedUser

Felicitari Circ! nu stiu daca ati fost mai buni sau orgoliile prea mari si prostia din tribul nostru au adus situatia in a castiga voi lumea 14,insa harta arata ca voi sunteti castigatori,deci felicitari si imi scot palaria in fata voastra. Mi-a facut placere sa joc alaturi de unii dintre voi care ati dovedit fairplay,desi acum vor fii comentarii acide ca am tinut cu voi,dar nu imi pasa,cine a avut incredere in mine a stiut ce fel de jucator am fost,restul e can can. Regret ca nu am mai putut juca ptr a va mai enerva olecuta:),dar asa a fost sa fie,cine stie,poate ne vom intalni pe alta lume tot in tabere adverse ,aici fac referire la 2-3 "feblete" de-ale mele din circ:).Ii multumesc taminei ptr tot sprijinul pe aceasta lume,atat moral cat si in joc,le multumesc si acelor colegi care au fost alaturi de mine(se stiu ei)pana la sfarsit,respectele mele si celorlalti colegi alaturi de care am jucat si mult succes pe alte lumi daca vor mai juca.Celor care vor comenta acid in legatura cu prima si ultima mea postare aici le urez drum bun in viata:).Felicitari!
 

DeletedUser

Multumesc pentru cuvintele frumoase la adresa tribului Circ, pentru felicitari si mai ales pentru fairplay-ul cuvintelor tale. Din punctul meu de vedere este o diferenta imensa dintre a avea fair play (ca tine si ca tamina spre exemplu), sau a pleca precum alti colegi de-ai tai pe "usa din dos" a lumii 14. Ma refer la colegii tai care au dat pe joc sau au postat pe forumul extern genul de afirmatii care asigura vacanta definitiva pe atacabil, doar ca sa aibe o justificare pentru rezultatul razboiului, si sa se poata lauda ca au vrut sa joace pina la sfirsit, dar i-au matrasit adminii :))

Referitor la comentarii acide in Circ fiecare jucator are si a avut intotdeauna dreptul sa posteze ce crede de cuvinta pe forumul extern, contul de pe forum si cel de pe joc sunt conturi diferite, cu parole diferite, e la alegerea fiecaruia sa posteze ce vrea...
 

DeletedUser

Felicitari Circ! nu stiu daca ati fost mai buni sau orgoliile prea mari si prostia din tribul nostru au adus situatia in a castiga voi lumea 14,insa harta arata ca voi sunteti castigatori,deci felicitari si imi scot palaria in fata voastra. Mi-a facut placere sa joc alaturi de unii dintre voi care ati dovedit fairplay,desi acum vor fii comentarii acide ca am tinut cu voi,dar nu imi pasa,cine a avut incredere in mine a stiut ce fel de jucator am fost,restul e can can. Regret ca nu am mai putut juca ptr a va mai enerva olecuta:),dar asa a fost sa fie,cine stie,poate ne vom intalni pe alta lume tot in tabere adverse ,aici fac referire la 2-3 "feblete" de-ale mele din circ:).Ii multumesc taminei ptr tot sprijinul pe aceasta lume,atat moral cat si in joc,le multumesc si acelor colegi care au fost alaturi de mine(se stiu ei)pana la sfarsit,respectele mele si celorlalti colegi alaturi de care am jucat si mult succes pe alte lumi daca vor mai juca.Celor care vor comenta acid in legatura cu prima si ultima mea postare aici le urez drum bun in viata:).Felicitari!

issoldica tata , circarii chiar au fost mai buni decat voi . Daca tu chiar crezi ca au fost momente de cumpana intre cele doua tribuiri eu iti spun sigur a te inseli, au fost perioade in circ cand nu prea au fost playeri activi si atunci a-ti profitat putin voi , dar am revenit in forta si apoi am recuperat tot ce am pierdut si nu a-ti mai putut face fata . Si asta a fost cu tribul Legion....bey bey
 

DeletedUser37000

Asa e e draga issollda,am fost mai buni si am stiut sa jucam in echipa.Cat despre tine nu pot spune nimic rau,ai avut ghinionul sa fi langa mine.asa e jocul.ne putem intalni pe alte lumi,chiar si in aceeasi echipa
 

DeletedUser

Fac eu un gest frumos si o invit pe issollda sa joace alaturi de mine pe urmatoarea lume :D
Daca vrei, imi dai mesaj aici pe extern si iti dau detaliile

Cat despre ce s-a intamplat pe L14, pot sa zic ca Circ(de la venirea mea in trib, pot sa ma pronunt) a avut doi conducatori de mare valuare..si asta a ridicat extrem de mult tribul.
Aceia sunt iulik2 si yanakis care intotdeauna o sa fie respectati,cred, de toti circarii si cred ca si de multi dintre adversari.

Jucatori buni au fost si de o parte..si de alta...conducerea a facut diferenta. In plus noi am stiut cum sa nu cadem psihic si asta ne-a adus aici

E ce-a mai frumoasa lume pe care am jucat, chiar daca am jucat doar jumatate din timpul care s-a scurs aici, si mi-ar face mare placere sa refacem tribul pe o lume viitoare
 

DeletedUser

Felicitari Circ! Nu mai aveti mult!!! imi pare rau ca nu am mai putut continua si eu! :(

Cheers!

Stai linistit valy ca nici eu nu am mai jucat...s-au descurcat baietii fara noi, si chiar bine :))
Important e ca ai contul acolo pentru ca si tu ai un merit pentru ca am ajuns aici
 

DeletedUser26720

Felicitari Circ! nu stiu daca ati fost mai buni sau orgoliile prea mari si prostia din tribul nostru au adus situatia in a castiga voi lumea 14,insa harta arata ca voi sunteti castigatori,deci felicitari si imi scot palaria in fata voastra. Mi-a facut placere sa joc alaturi de unii dintre voi care ati dovedit fairplay,desi acum vor fii comentarii acide ca am tinut cu voi,dar nu imi pasa,cine a avut incredere in mine a stiut ce fel de jucator am fost,restul e can can. Regret ca nu am mai putut juca ptr a va mai enerva olecuta:),dar asa a fost sa fie,cine stie,poate ne vom intalni pe alta lume tot in tabere adverse ,aici fac referire la 2-3 "feblete" de-ale mele din circ:).Ii multumesc taminei ptr tot sprijinul pe aceasta lume,atat moral cat si in joc,le multumesc si acelor colegi care au fost alaturi de mine(se stiu ei)pana la sfarsit,respectele mele si celorlalti colegi alaturi de care am jucat si mult succes pe alte lumi daca vor mai juca.Celor care vor comenta acid in legatura cu prima si ultima mea postare aici le urez drum bun in viata:).Felicitari!
Frumos spus. Succes in continuare si aici nu ma refer la joc.
 

DeletedUser

Tribului S.H.N a avut fata de tribul Circ o comportare neonorabila, incluzind printre altele:

- recrutarea de jucatori minusculi in mijlocul si in spatele tribului Circ fara a cere macar parerea circarilor;

-recrutarea de refugiati LegioN, in ciuda faptului ca le-a fost comunicatin scris ca tribul Circ nu va fi niciodata de acord cu acest lucru;

- mocangeala excesiva pe seama prazii de razboi Circ (sate de barbari si conturi legionare cu jucatori inactivi);

Ca urmare a acestui fapt tribul S.H.N a fost marcat pe harta cu culoarea pe care o merita, mai precis cu rosu aprins.
 
Sus