Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser18134

In caz ca nu s-a aflat deja... incepand cu 10 Aprilie 2010 Estul s-a unit si cred ca in felul acesta situatia pe harta s-a echilibrat.

TSF G0D Circ FAME LegioN si academiile acestora, formeaza IMPERIUL DIN EST

Le multumesc colegilor din Circ si G0D, gestul lor de a renunta la razboiul dintre ei ( pentru o cauza buna zic eu :cool: ) inseamna mult pentru noi. Multumesc deasemenea si colegilor din FAME pentru ca s-au alaturat cauzei si celor din Legion pt ca au ramas cu noi.

Distractia abia acum incepe :D
 

DeletedUser

Asa gogule, v-am zis eu sa o faceti oficial o_O

Noroc cu astia , ar trebui sa le pupi picioarele ca mai intarzie un pic innobilarea TSF.
 

DeletedUser

Eu suparat? Eu sunt cel mai fericit.. Mai multa bataie, mai multa bataie.. De 3 ani visez la un Razboi Mondial pe Triburile..
 

DeletedUser18134

uite ca ti s-a implinit visul... :)))



Side 1: VEST
Tribes: SH *SH* =SH= +SH+ _SH_ C-I-R CIR-C CIR-E CIR-L L~of~T L~of~G


Side 2: EST
Tribes: TSF G0D Circ FAME LegioN ~CIRC~ GOD-A


56837819.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o fraza demna de brago, saracul "copil" cum se mai bucura, desi pentru el si tribul legion nu s-a schimbat nimic, totul se duce ca si pana acum in jos, sfarsitul e aproape.


mai mazarica dute langa suratele tale fasolica,morcovica,cartofica.nu te ascunde in spatele altor conturi ca nu te bate nimeni..mai mazarica mai
vezi ca la LegioN i-ti da cu virgula,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai mazarica dute langa suratele tale fasolica,morcovica,cartofica.nu te ascunde in spatele altor conturi ca nu te bate nimeni..mai mazarica mai
vezi ca la LegioN i-ti da cu virgula,

Ai vrut sa spui ceva? sau e o insiruire de litere si cuvinte fara inteles? incearca sa dai mai mult de atat, depasesteti limitele, gandeste in plus 5 minute inainte sa scri ceva...sau macar numara pana la 100, desi toti spuneti ca e doar un joc, aici se vede caracterul vostru din viata reala, ce ai facut tu pe lumea 14...e o balbaiala continua si o lipsa totala de continut, nu ai habar ce vrei sa faci si incotro te indrepti, nu lupti pentru nimic, nu ai nici un tel si nici o idee, pe harta esti un zero absolut, maine vei intra in CIRC, poimaine iar vei face legioN, dupa ce o sa renunti la lumea 14 iti vei da seama ca nu ai facut nimic...nu ai invins pe nimeni, (nici nu cred ca poti)

PS cine e mazarica?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu avem nici un tel,jucam de placere,voi stabiliti standarde iar noi luam sate
cine-i mazarica?
mazarica fara frica
hai pa ca am discutat cam mult cu tine si prinzi curaj,canta la alta masa
 

DeletedUser17514

nu avem nici un tel,jucam de placere,voi stabiliti standarde iar noi luam sate
cine-i mazarica?
mazarica fara frica
hai pa ca am discutat cam mult cu tine si prinzi curaj,canta la alta masa

stilul tau inconfundabil de a te face de "cocos" pe extern , incepi o discutie (vorba vine discutie , niste vocalize "ta na naaa") si esti incapabil sa o duci la capat
 

DeletedUser

mie nu mi se pare ca Brago ar fi inceput vre-o discutie cu voi, discutia a inceput-o dj.kid ...
chiar sunt curios cine e in spatele contului dj.kid dar oricine ar fi el, face parte dintr-unul din triburile implicate in acest razboi deci presupun ca are drept sa posteze :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ta na na naaa...


mie nu mi se pare ca Brago ar fi inceput vre-o discutie cu voi, discutia a inceput-o dj.kid ...
chiar sunt curios cine e in spatele contului dj.kid dar oricine ar fi el, face parte dintr-unul din triburile implicate in acest razboi deci presupun ca are drept sa posteze :))

Brago a scos niste vocalize, in spatele vocalizelor se simte un anumit curaj ironic, desi el este departe de al putea avea "curajul" asta, cum asta este un forum deschis discutiilor, cam asta facem, discutam, fiecare scrie ce ii trazneste prin cap, unii pun niste litere gen tanananana altii raspund cu fraze complete, ceea ce a spus voodoo este ca brago s-a retras din discutie fiind incapabil sa recunoasca un adevar mare cat harta...a dat-o in bara si continua in acelasi ritm, se bucura poate cand ia el personal cateva sate dar per trib legioN nu au sanse in fata SH, ii are aliati pe dusmanii lui de la inceputul lumii, totul la tribul ala este un nonsens...fiecare jucator lupta si are o motivatie pe care si-o creaza pe baza unor fapte si intamplari, el nu are nici o motivatie, joaca degeaba...fara directie, vroiam doar sa ii reamintesc.
 

DeletedUser

i-ti reamintesc ca esti un nimeni in momentul de fata,ai jucat nerespectand regulamentul iar rezultatul se vede,din cauza ta multi jucatori din sh au avut de suferit,conturi inchise,un trib de jumatate de harta v-ati dovedit incapabili in fata unui trib nonsens,razboiul nu l-ati dus cu noi,razboiul l-ati dus cu 3 conturi inactive cu peste 60 zile sitter,cu asta va laudati?ne bucuram sa va stricam "sensurile",data viitoare posteaza de pe contul tau:))
ciao,somnic usor
 

DeletedUser13059

te contrazic daca ii vorba de mazare poti sa il urasti cel mai mult dar ar trebui sa recunosti ca joaca mai bine ca tine sau ca multi alti jucatori asta sa vazut cand era in actiune si sarafan warrior la fel ... ii un joc pana la urma in care nu poate sa fie egalitate intre adversari ci unu din ei tot timpu ii mai bun ca celalat

Side 1:
Tribes: SH *SH* =SH= +SH+ _SH_ C-I-R CIR-C CIR-E CIR-L L~of~T L~of~G
Players:

Side 2:
Tribes: TSF Circ -CIRC- ~CIRC~ G0D GOD-A
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 75
Diferență: 41

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 357,927
Tabăra 2: 730,542
Diferență: 372,615

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te contrazic daca ii vorba de mazare poti sa il urasti cel mai mult dar ar trebui sa recunosti ca joaca mai bine ca tine sau ca multi alti jucatori asta sa vazut cand era in actiune si sarafan warrior la fel ... ii un joc pana la urma in care nu poate sa fie egalitate intre adversari ci unu din ei tot timpu ii mai bun ca celalat

Mazare iti multumeste pentru aprecieri, sunt din ce in ce mai putini aceeia care reusesc sa faca ceea ce isi pun in cap, tot mai putini reusesc sa isi duca un plan/strategie pana la capat, jocul asta ar trebui sa ne invete multe lucruri, e foarte asemanator cu jungla in care traim...va urez joc placut prietenilor si fostilor colegi de aici sau de pe lumea 1, idea este ca daca nu ai timp sa joci cum trebuie, mai bine nu o faci, decat sa fi mediocru mai bine deloc, sau macar eu sa fiu in locul multora de aici as spune "da, cutare trib sau cutare jucator e mai bun la jocul asta, se descurca si ii felicit, am invatat din greseli si vom avea grija data viitoare, vrem revansa", primul pas este recunoasterea adevarului, cum spun aia, "sunt x si sunt alcoolic" primul pas spre vindecare este sa recunosti...NU am vazut niciodata pe acest forum o echipa sau un trib care sa recunoasca ca au fost invinsi si sa isi felicite adversarul...as vrea sa vad asta candva.

i-ti reamintesc ca esti un nimeni in momentul de fata,ai jucat nerespectand regulamentul iar rezultatul se vede,din cauza ta multi jucatori din sh au avut de suferit,conturi inchise,un trib de jumatate de harta v-ati dovedit incapabili in fata unui trib nonsens,razboiul nu l-ati dus cu noi,razboiul l-ati dus cu 3 conturi inactive cu peste 60 zile sitter,cu asta va laudati?ne bucuram sa va stricam "sensurile",data viitoare posteaza de pe contul tau:))
ciao,somnic usor

iarasi aberezi si nu ai habar despre ceea ce vorbesti:

Un jucator a fost banat pe motiv de multi acont, de la acelasi calculator se mai loga un amic care avea un cont de 3 sate, el avand cont de 2 mil, i s-au retras pe acest motiv 70 de sate, noi ECHIPA SH am hotarat sa interevenim cu un tichet catre admini cu rugamintea de reducere a pedepsei, am fost acuzati de flodarea sistemului suport si banati juma de trib pe atacabil 48 de ore timp in care cei din TSF care au aflat nu stiu de unde au profitat si ne-au luat destul de multe sate, mazare in semn de protest s-a retras din joc in acel moment spunandu-le adminilor ceea ce gandeste despre ei.

cam asta e povestea preanefericitule brago, acelasi paralel dintodeauna, ti-am mai spus dar vad ca ignori, incearca sa gandesti inainte sa scri, ai sa vezi ca nu doare...

PS. semneaza NIMENI
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca nu ai timp sa joci cum trebuie, mai bine nu o faci, decat sa fi mediocru mai bine deloc,

nu e chiar asa .......... cateodata nu ai timp cat ai vrea / cateodata nu ai chef ... si de cele mai multe ori nu merge serverul :)) .................... nu e necesara 'performanta' ......... distractia trebuie sa fie pe primul plan ....

daca ajungi sa te superi sau sa te enervezi / mai bine nu joci :)


cat despre:
NU am vazut niciodata pe acest forum o echipa sau un trib care sa recunoasca ca au fost invinsi si sa isi felicite adversarul...as vrea sa vad asta candva.

inca nici un trib de pe harta nu a pierdut ca sa poata avea o asemenea atitudine :) - in schimb am vazut astfel de felicitari pe alte lumi .... (din pacate cel ce a deschis gura sa felicite partea inamica a fost luat la misto )


Acum vad in acest razboi mondial / un razboi intre doua concepte/tactici - o tabara care a preferat sa joace cu multe academii versus o parte care nu a 'adoptat' multe triburi ............ sa vedem ce o sa fie
 
Sus