Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser

eu nu inteleg asta cu inamicii invinsi

ce conteaza ? adica oricand pot sa cresc super spectaculos la inamici invinsi ..........

in rest numarul de sate conteaza ..........

Nici nu te chinui draga mea sa intelegi,nu-ti chinui neuronii sa nu faca pac! pac!
Mai bine mai vezi ce circulara mai dai si in sh cu cerere de sprijin ca acolo nu ai dat

jenibil domne,jenibil :)

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iulik2 astăzi la ora 00:39
Va rog sa trimiteti sprijin imediat ce cititi!!!!

pe -nRg- 17:45 (575|514) K55

indiferent de timp

MULTUMESC!!!


pai in halul asta ati ajuns voi astia din CIRC .... penibil rau de tot . dupa ce ca ati apelat la toate mijloacele sa ne opriti fie diplomatice fie interne ati ajuns sa cereti sprijin la noi in trib... vai si amar de voi -----> varza
 

DeletedUser

batissta, explica-i colegei tale cu "limbaj elevat" si "inteligenta ridicata" (Izabal) ca aici e Politica si propaganda lumea 14, nu Politica si propaganda lumea 20 si ca e lipsit de respect fata de ceilalti jucatori sa posteze de pe un cont inexistent pe L14.
Daca chiar joaca pe L14 sa posteze de pe contul pe care joaca acum, nu de pe un cont disparut de mult timp:
Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
Armaghedon 255 (357|628) K63 3,873 Izabal [MaT] sayler [MaT] 2009-07-10 01:28:15
 

DeletedUser

asta nu cred cai cea mai mare problema din punctu meu de vedere ca ea nu posteaza sa vezi tu cine e .. e treaba ei .... tot jalnici var fii facut si de pe alt cont.. deci tot acolo se ajunge :p
 

DeletedUser

Consider ca nu ai dreptul sa insulti jucatori de pe o anumita lume daca din nick-ul tau nu este de pe acea lume, sa reamintesc 'discutiile' iscate de faptul ca postau circarii la SH vs TSF sau ca postati voi la GOD vs Circ?
Nu ar fi corect sa stearga Jackass20 postarile colegei tale pe motiv de off-topic?
 

DeletedUser

cum va zice omu adevarul in fata cum incepeti sa plangeti ca va insulta lumea ca nui de pe lumea asta ca una alta.. acceptativa si voi statutul asta si obisnuitiva zic eu :D
 

DeletedUser

Nu am zis nimic de comentariile tale, Bonaparte :)
apropo, tasta "-" de pe tastatura ta e stricata?
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Izabal .......

hai ca va trimit sprijinul back cand ajunge .:)........ nu te mai supara / in cateva ore o sa am si eu o imagine de cat de activi sunt cei din familia CIR
 

DeletedUser18134

o fraza demna de brago, saracul "copil" cum se mai bucura, desi pentru el si tribul legion nu s-a schimbat nimic, totul se duce ca si pana acum in jos, sfarsitul e aproape.

Side 1:
Tribes: SH =SH= +SH+ _SH_ *SH*
Players:

Side 2:
Tribes: LegioN
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 75
Diferență: 51

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 234,389
Tabăra 2: 771,253
Diferență: 536,864

image.php
 

DeletedUser

Izabal .......

hai ca va trimit sprijinul back cand ajunge .:)........ nu te mai supara / in cateva ore o sa am si eu o imagine de cat de activi sunt cei din familia CIR

vezi ca te dai de gol ca esti sitter acolo .. nu de alta da tiam omorat niste nobili acuma recent :p
 

DeletedUser13059

iulik2 astăzi la ora 00:39
Va rog sa trimiteti sprijin imediat ce cititi!!!!

pe -nRg- 17:45 (575|514) K55

indiferent de timp

MULTUMESC!!!


pai in halul asta ati ajuns voi astia din CIRC .... penibil rau de tot . dupa ce ca ati apelat la toate mijloacele sa ne opriti fie diplomatice fie interne ati ajuns sa cereti sprijin la noi in trib... vai si amar de voi -----> varza


normalos astăzi la ora 20:05
in momentul de fatza am 375 atacuri, sper sa ma contactatzi sa-mi trimitetzi ceva sprijin, sunt la granitza cu GOD si nu voi rezista mult, ei sunt foarte aproape de mine si nu-mi va fi usor de unul singur, atacurile incep peste 20 ore, daca trec de mine, ajung la voi



iulik nu le mai cere lor sprijin ca nu au sa isi sprijine nici colegii lor dapai sa vezi tu 1 sprijin acolo nici din greseala ... toti baga sprijin pe batista si restu sunt carne de tun asta arata adevarata lui forta ;)


draga batista ca sa fi cineva tre sa fi nimeni intai adica tu ca si conducator te sacrifici pentru oamenii tai nu ei pentru tine .. parerea mea are 375 atacuri si inca nu am trimis nici jumate din atacuri
 

DeletedUser

Text original batissta Vezi discuţiile
iulik2 astăzi la ora 00:39
Va rog sa trimiteti sprijin imediat ce cititi!!!!

pe -nRg- 17:45 (575|514) K55

indiferent de timp

MULTUMESC!!!


pai in halul asta ati ajuns voi astia din CIRC .... penibil rau de tot . dupa ce ca ati apelat la toate mijloacele sa ne opriti fie diplomatice fie interne ati ajuns sa cereti sprijin la noi in trib... vai si amar de voi -----> varza


daca cei din CIRC sunt varza ,penibili rau de tot ..etc etc doar pentru simplul fapt ca sunt mai buni decat voi ,atunci tu cum esti cand trimiti invitatii in stanga si-n dreapta ,MARETE CONDUCATOR?

batissta astăzi la ora 07:12
am dori sa intrii la noi in tribul mare in C-I-R ... doresti sa i te alaturi noua ? :)

marnou astăzi la ora 07:51
eu,nu plec.nu parasesc corabia.

marnou astăzi la ora 08:19
astia chiar sunt disperati,au vazut ca e groasa.

Mesajele acestea au fost trimise de către marnou mai departe.

iaurtzel astăzi la ora 08:20
:)))))))))))))))))))))))

marnou astăzi la ora 08:22
avem satisfactia acum nu ca ne trateaza pe picior de egalitate,cichiar au devenit putin umili,daca pot spune asa...

iaurtzel astăzi la ora 08:28
rupeiiiiiii fara mila pe inganfati la stanga sunt caprele (vest) si locul lor e in iadul cu foc si pucioasa :))
.
:eek:
 

DeletedUser

ce frumos...lui marnou cir i-a trimis sprijin cand il ataca tsf si acum tu iaurtel il pui sa atace cir
 

DeletedUser17514

.....................triburile se joaca de placere,fara istericale,daca asta este capacitatea ta maxim de a juca triburile...

du-te ma, tu vorbesti de istericale , tu care injuri ca la usa cortului , mai bine ai tacea din gura, am vazut ce discutii ai purtat cu cativa jucatori care nu mai sunt in trib , le-as posta , dar mi jena , chiar sila .... esti un inadaptat al societatii , dar nu te condamn probabil ca razboiul din Afganistan si-a pus amprenta , insa pentru asta ar mai exista doctori (nu este nici pe departe la misto , vorbesc f serios) , eu sincer te compatimesc

din cauza ta atatia jucatori au fost blocati,ar trebui sa-sti ceara despagubiri 32 de dinti pt ce le-ai facut,esti nesimtit,ti-ai batut joc de ei si i-ti bati in continuare joc dar i-ai indoctrinat atat de rau cu "marele SH" care rupe harta in doua,incat "saracii" sunt orbiti complet.

nimeni nu a fost obligat sa trimita ticket , eu personal am trimis si am fost blocat pe atacabil si care ii problema ?? asta inseamna sa fii coleg , sa ajuti chiar cu riscul de a pierde tot , la noi in trib nu este loc de individualisti si alte genuri asemanatoare.

PS Analizeaza (si dupa cum zicea cineva pe forum numara pana la 100) "ar trebui sa-sti ceara despagubiri 32 de dinti" , dai cu bata in balta , este doar un joc , sau ai uitat ?? cand ti-a zis mazare acum cateva luni ca traiesti in triburile nu a gresit cu absolut nimic, se vede clar din felul in care vorbesti ....

btw pai mai baiatule daca atacam legion toti din SH probabil ca acum nu mai aveai cont nici pe extern , pana si la viata iti aplicai Delete


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.


apropo de banat si alte cele , acum nu mai plangeti ca ne ajuta admini , ca acum cateva saptamani toti ati sarit in sus , ba ca sunt admini cu noi in trib , ba ca adminul x sau y este prieten cu z, s.a.m.d , acum ati trecut la scuza suprema "sunteti jumatate de harta" , intrebarea este : Dar voi , de ce nu sunteti ?? ..... las pe alti sa raspunda
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

iaurtzel, nu te cunosc si nici nu ma intereseaza sa te cunosc. Stiu atata ca oricum ai privi-o fie din perspectiva ta sau a mea tot un tradator ramai. Motivele mai putin conteaza decat faptul in sine. Tot tradare si tradator.

iulik2, tu chiar esti diplomat CIRC? Nu inteleg cum de ai ajuns in acest post.
 

DeletedUser13059

iaurtzel, nu te cunosc si nici nu ma intereseaza sa te cunosc. Stiu atata ca oricum ai privi-o fie din perspectiva ta sau a mea tot un tradator ramai. Motivele mai putin conteaza decat faptul in sine. Tot tradare si tradator.

iulik2, tu chiar esti diplomat CIRC? Nu inteleg cum de ai ajuns in acest post.

cu mine nu mai ** ? :))
 

DeletedUser5151

Pai daca nu mai joci pe l14 si ai lasat contul CIRCarilor sa il innobileze :))
 
Sus