Razboi Mondial !

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am jucat si pe lumi fara injumatatiri. Eu nu inteleg daca ai ceva cu ingenios te simti bine ca il jignesti si arunci cu noroi in el aici?

adevarul doare sau ce? nu arunc cu noroi ca nu imi murdaresc mainile cu asa ceva... il prezint doar asa cum mi sa aratat mie... ca si lider... coleg de trib ... aliat... si in cele din urma dusman :)
 

DeletedUser

despre ce sute de euro vorbesti tu aici:D?

pic cu pic se umple paharul , la fel si cu pp-urile : euro cu euro se fac sute si cresc conturile inno

despre faptul ca samuraii dau fara numar la injumatari :D

n-am eu treaba ca e samurai sau nu da' o sa se mai trezeasca curand 1 care sa-si bage si sa-si scoata ca sunt lumi cu injumatatiri fara sa stie ca motivele sunt pe pagina precedenta
 

DeletedUser

pic cu pic se umple paharul , la fel si cu pp-urile : euro cu euro se fac sute si cresc conturile inno



n-am eu treaba ca e samurai sau nu da' o sa se mai trezeasca curand 1 care sa-si bage si sa-si scoata ca sunt lumi cu injumatatiri fara sa stie ca motivele sunt pe pagina precedenta

Vreau si eu un cont inno,oricum varianta cu cardu e mult mai buna:))
 

DeletedUser

asta NU E NIMIC! odihno a marit zidu de la 14 la 20 in 10 minute si zidu de la 0 la 19 in 35 de minute ce sa faci cand te scalzi in ppuri (legale domle logic ) :))
Legale dom' le, legale, dar sunt cumparate de el cu bani de la voi... Obrazul subtire cu cheltuiala se tine. Cine nu are salar de parlamentar sa-si cumpere.
Semper, nu mai cumpara Maria pp-uri de pe telefon? :D Pentru unii inca e criza....
 

DeletedUser523

acum se discuta despre chestiuni economice in acest razboi mondial, observ...interesant:D
 

DeletedUser25671

Legale dom' le, legale, dar sunt cumparate de el cu bani de la voi... Obrazul subtire cu cheltuiala se tine. Cine nu are salar de parlamentar sa-si cumpere.
Semper, nu mai cumpara Maria pp-uri de pe telefon? :D Pentru unii inca e criza....

Oare o juca vreo parlamentar acest joc??Si daca da parca vad ca tabara toti pe el sa ii "sprijine cu pp-uri" :))))
 

DeletedUser523

Data Eveniment
02.02.
01:34 Tribul K!SS a fost învins.
02.02.
01:34 Tribul CooB a fost învins.
02.02.
01:34 Tribul C.K. a fost învins.
02.02.
01:34 Tribul Hoţii a fost învins.
02.02.
01:34 Tribul GD a fost învins.
02.02.
01:34 Tribul hta a fost învins.
02.02.
01:34 Tribul AMC a fost învins.

Gaura absoarbe tot! Probabil ca avem cele mai multe razboaie castigate dintre toate triburile ... ;) restul e can-can :cool::D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus