Razboi Mondial !

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

aham,presupun ca tu esti o persoana importanta:)))))
la 240k eu nu asi mai intra pe forum
 

DeletedUser41597

aham,presupun ca tu esti o persoana importanta:)))))
la 240k eu nu asi mai intra pe forum

Nu ma consider important. Nici nu vreau sa fiu asa important. Eu unul nu mananc ciocolata cum faci tu. Apropo forumul e facut pentru toti . Acest topic poate fi inchis deoarece de cand a pus orochimaru harta si taberele s-a schimbat cam mult treaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da,spre fericirea voastra,ca de ramanea aceiasi diplomatie,acum nu mai postati pe aici,niciunul din r.s:))
 

DeletedUser13059

Nu ma consider important. Nici nu vreau sa fiu asa important. Eu unul nu mananc ciocolata cum faci tu. Apropo forumul e facut pentru toti . Acest topic poate fi inchis deoarece de cand a pus orochimaru harta si taberele s-a schimbat cam mult treaba.

daca te uiti mai bine cand intri pe extern scrie mare cu rosu "INTERZIS MINORILOR SUB 18 ANI ... Si persoanelor cu iq 100+" ... deci dute pe forum r.s , nu stiu ce vin inteligenti ca voi aici intre prosti ..
 

DeletedUser12991

daca te uiti mai bine cand intri pe extern scrie mare cu rosu "INTERZIS MINORILOR SUB 18 ANI ... Si persoanelor cu iq 100+" ... deci dute pe forum r.s , nu stiu ce vin inteligenti ca voi aici intre prosti ..

mare dreptate ai
este primul adevar rostit de unul dintre voi
 

DeletedUser

maimutule, intre noi fie vorba, in afara de doncicio, wond, cazemata si admirabilu' pe care cu simt de raspundere l-ati dat afara, in rest, sunteti un pic varzet.
(indiferent cat timp ati avea)
 

DeletedUser12991

maimutule, intre noi fie vorba, in afara de doncicio, wond, cazemata si admirabilu' pe care cu simt de raspundere l-ati dat afara, in rest, sunteti un pic varzet.
(indiferent cat timp ati avea)

asa varzet cum zici ,te trage maimuta de par, pe la spate ,
vrei ?
nu mai se schimba nimic in tara asta, toate gunoaiele au gura mare, astia de iau la bac doar 1% din cei inscrisi

tarziu am inteles de ce nu se mai pune pret pe cuvantul dat, pe onoare si pe bun simt,am cunoscut o gramada de mitici in acest joc
 

DeletedUser

asa varzet cum zici ,te trage maimuta de par, pe la spate ,
vrei ?
nu mai se schimba nimic in tara asta, toate gunoaiele au gura mare, astia de iau la bac doar 1% din cei inscrisi

tarziu am inteles de ce nu se mai pune pret pe cuvantul dat, pe onoare si pe bun simt,am cunoscut o gramada de mitici in acest joc

varzet, maimutoiule, varzet:)
 

DeletedUser12991

uite si putina carne !

Lume Rang Jucător Puncte Sate Trib
chiripantoi nu joacă îm momentul acesta în nici o lume.

Previous worlds
Lume Jucător Cuceriri Ultima oară văzut
RO17 chiripantoi 0 2010-10-04 17:15:57
RO19 chiripantoi 0 Unknown
RO20 chiripantoi 7 2010-08-16 11:56:04
RO21 chiripantoi 5 2010-10-25 06:01:06
RO22 chiripantoi 0 2010-11-22 23:26:09

esti de speriat ! ai cucerit ceva sate :))

asa sunt toti, gura mare, creier oha
 

DeletedUser25671

Revenind la subiect se pare ca gratie diplomatiilor actuale "razboiul mondial/global" e mai mult unul EST vs. VEST :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus