Razboi Mondial???

  • Autor subiect DeletedUser9568
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9568

Oare pe lumea 6 va incepe un razboi mondial? asa cum stiti USW si T D S au intrat in razboi, dar T D S are o familie, care normal ar fi si ea sa declare razboi USW, T D S are deja razboi cu cateva triburi, TRACIA NWO, ~EI~ si altele au confirmat ca daca nu au razboi deja cu T D S le vor declara in scurt timp, oare cate triburi se vor implica in acest razboi?

PS: sa nu raspunda aici acel utilizator care umbla pe toate forumurile doar cu cuvantul noob in gura.
 

DeletedUser

vrei sa spui ca asta e razboi mondial?

mai e pana sa se declare un mare razboi,mult mult
 

DeletedUser

Nu e putin cam devreme sa incepem sa vorbim de razboaie mondiale?
Inteleg sa spunem asta cand exista triburi in care toti jucatorii au un anumit numar de sate (evident, mult peste 1-5, cam cat e media acum) si ocupa zone mari pe harta, si poate formeaza o familie de triburi. Dar acum, cred ca "razboi mondial" este putin exagerat.
 

DeletedUser11086

:| de cand si pana cand avem noi razboaie cu cei mai sus mentionati ... eu nu vad la diplomatie .... da ma rog .... a si tu consideri razboi cel cu usw ? ei vor merge in jos din cauza noobului acela de conducator ....


raduh .... esti praf ... u cica incerci sa ne pui triburi mai marii in cap :)) mai bine spus tu te milogesti acuma de aia .Tu pentu mine si tot tribul T D S esti un 0,cersetor,milog etc. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9568

pai ma Z3nr0t0xic am zis la PS sa nu postezi. Deja ma exasperezi, din toate parerile numai a ta nu ma intereseaza.Razboi mondial vreau, sa zic prin faptul ca multe triburi vor lua partea USW sau a lui T D S.
 

DeletedUser9568

nu am de gand sa imi prin mintea cu oameni ca tine, tu esti un nimic, cine te intreaba ceva, si ia vezi ca eu nu iti atribui toate "calitatile tale" pe forum, asa ca cenzureaza-ti posturile, eu nu cersesc nimenui sa ma sustina, pricepi? daca tu gasesti vreun mesaj/post in care ma milogesc pentru sustinere eu imi sterg contul de pe forum, aaa si sentimentul e recirproc.
 

DeletedUser11086

raduh astăzi la ora 12:32
As vrea sa stiu, daca nu vrei sa fii aici, cu noi si sa fii in T D S, un trib de nesimtiti, le vom delcara razboi in curand pe urmatoarele motive: Intemeietorul lor, este un nesimtit care corupe tot tribul, Un membru de al nostru a fost inobilat, pe vremea cand aveam alianta, si ca sa se scoata au rupt alianta dupa inobilare, pe motiv de reorganizare, apoi, au inceput sa faca recrutari masive de la noi, nu concediaza tradatorii, nici macar nu intelege diferenta dintre in refugiat si un tradator, acum votam daca le vom declara razboi, mentionam ca ne vor ajuta 90% din triburile aliate, daca tu consideri ca nu vrei sa mai faci parte din asa un trib, haide aici, cei ce vor ramane acolo, vor constiui dusmanii numarul unu, alt tuturoro triburilor aliate noua, si al nostru desigur.

Cu respect,
raduh

Aici ce ai facut nu ai cersit ai trimis la toti membri de la mine din trib in parte sa te milogesti sa intre la tine :)) daca asta nui milogeala cei ?
 

DeletedUser9568

Eu 25, dar nu stiu care e problema, lui ca eu nu am nimic cu el, si mai n00b sau ce esti tu, de jucator fara experienta, aia e o circulara, si vreau sa vad cati nu vor sa fie niste nesimtiti ca tine....aa si poti sa imi zici numele din joc? esti asa de neimportant ca am uitat. serios ca am uitat.
 

DeletedUser11086

doamne doamne ... ma omule tu esti .. ma rog ... oare care imi poate fii numele din joc ia stai tu umpic si gandestete asa .... ma jur ca tie mai mult de 10 ani nu iti dau da ......lasa de acuma scrie ce vrei ca ma jur de mai bag un cuvant de altau in seama nam chef sa ma iau la cearta cu toti mucea ... problemele astea le vom rezolva noi pe triburile nu pe forum

@furty daca vrei informati mai multe despre cearta asta ca sa razi cum trebuie dami un pm in joc si iti trimit toate conversatile lui cu mine si cu alti .... ;))

deci raduh sa nu mai aud o vorba de la tine ;)
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5684

Eu 25, dar nu stiu care e problema, lui ca eu nu am nimic cu el, si mai n00b sau ce esti tu, de jucator fara experienta, aia e o circulara, si vreau sa vad cati nu vor sa fie niste nesimtiti ca tine....aa si poti sa imi zici numele din joc? esti asa de neimportant ca am uitat. serios ca am uitat.

daca tu ai 25 inseamna ca a ajuns rau tara
cauta in joc ca am acelasi nick
la 25 de ani ar trebui sa stii sa scrii o fraza coerenta
cine te-a invatat sa folosesti virgula ?
si de unde pana unde ai tras tu concluzia ca eu sunt nesimtit :confused:
sau toti care te baga in seama sunt nesimtiti ?

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9568

Nu ma refeream la tine furty, zero nu stiu cum, terminam discutia pe privat, nu am chef de ban din vina ta, si mai gresesc si eu cand ma grabesc.
 

DeletedUser

lol doamne raduh las-o balta... ai vazut ca eu nu cautam cearta, nu intelegeam de ce ma faceai si pe mine nesimtit si magar :) ( e vorba de o chestie din joc, am plecat din USW si am intrat in T D S, asta cica ar insemna ca-s tradator :rolleyes: )
 

DeletedUser

T D S au 18 sate pe K44 eu nu cred ca e vro amenintare, majoritatea membriilor se afla pe K44 ai nostrii :D
 

DeletedUser11086

Acestea sunt vorbele lui @yo beau iar fiindca el nu poate intra pe forum :) asa ca voi posta eu pentru el

Din pacate eu nu pot sa ma loghez pe cont ca intotdeauna imi da:parola gresita pe pe PC meu,dar daca intru din alta parte merge... de aceea rog pe colegul meu sa posteze aici ceva...
Raduh - din prostia ta ca ai inceput sa jignesti tribul, tot tu te'ai facut de ras pentru ca motivul razboiului dat de mine a fost urmatorul: Ai trimis la tot tribul o circulara in care spuneai ca yo beau iar (adica eu} este cel mai mare nesimtit si altele, pe deasupra ai facut TOT tribul T D S nesimtit...
Ti'am zis ca daca nu iti retragi acuzatiile voi declara razboi in 24 de ore... bineinteles... pe privat ai inceput sa faci gura si mai mare dar nu vreau sa postez pe extern ca te fac de ras si ami rau decat te'ai facut singur pentru un copil de 25 de ani....scuze... am zis copil ? :)) barbat vroiam sa spun
furty - pana acum toti care au discutat cu el sunt nesimtiti... n'ai cu cine ma... n'ai cu cine... niste nesimtiti !!! :p
Din toate diplomatiile tribului USW , adica o gramada... i'a luat pe tot la rand sa se milogeasca de ei sa declare razboi tribului meu si a reusit pe cativa sa ii corupa.... adica doar triburi pline de noobi si cu intemeietori care habar nu au motivele unui razboi...
Cel mai tare trib care ne'a declarat razboi este academia tribului ~EI~ mai exact tribul ~EI~P ... nici decum tribul mare cum spune el in primul post...dar in fine ... chair daca declarau si tribul mare era degeaba....uitati motiv sa rade'ti cu lacrimi...

raboimondialqw0.jpg


nici nu m'am chinuit sa ii trec la inamici ca nu are rost... chiar daca ei ne au deja

Acum sunt curios cat o sa il pupe in fund pe intemeietorul tribului BURN sa se alieze impotriva noastra... toata alianta formata din 5 triburi va pica in mai putin de 2 luni... Daca BURN se aliaza cu noi timpul va scadea la o luna cu siguranta...

Avem destule razboaie putin sub 10 , si nu ne temem de nici unul... sunt toti o adunatura de noobi... (in termenii lui raduh "nesimtit" , un cuvant foarte urat.. pfff }

Bafta si respect pentru toti... pacat ca nu pot posta eu aceste lucruri...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus