Razboi Mondial???

  • Autor subiect DeletedUser9568
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

T D S si USW, doua triburi foarte tari! Super razboi mondial... care este.

USW invita jucatori concediati din C.T. - noobi care cer sa nobileze sate moka dar nu sunt in stare sa nobileze sate de 3 ori mai mici decat ei si trimit trupe defensive la atac.

Z3nr0t0xic din T D S, pe vremea in care era diplomat B M lua apararea unui jucator inactiv care era farmat la greu si ameninta C.T.-ul cu razboi "daca mai vad un raport de atac vezti fii pusi la pamant in maxim 3 zile de la facerea unui nobililor capish ?".
Cand a aparut o amenintare la vrajeala cum ca ar fii vorba despre un multicont la ei in trib, imediat a concediat jucatorul farmat, plus celalalt jucator care avea nume asemanator cu primul, pe motiv ca stricau imaginea tribului. Nici macar nu a trimis tiket la suport sa vada daca intradevar este multicont.

Z3nr0t0xic in calitate de diplomat al fostului B M, isi permite sa blocheaze expeditorul in mijlocul discutiei cu diplomatul C.T., numindu-l "noobete", nelasandu-i drept de replica. Foarte diplomatic. Imi place titlul lui din T D S (*)NooB`s HunteR(*). Probabil a mai evoluat. :D

In razboiul cu C.T., T D S recruteaza jucatori cu punctaj mare de la noi si ii ataca doar pe cei slabi. Pe bloodyhands l-au convins sa intre la ei. :( Asa castiga T D S razboaiele, prin recrutari. :D

yo beau iar 15.07. la ora 02:08 (catre immunix)
neatza

te intereseaza o invitatie in tribul meu ?

noapte buna


T D S ii pun si pe cei din T.C.O. sa declare razboi C.T.-ului pe motiv ca fac parte din aceeasi familie.

Titlu Declaratie !
Partener de discutie Mircea Cel Mare

Mircea Cel Mare în data de 16.07. la ora 17:22
Incepand de astazi noi tribul T.C.O. va declaram razboi oficial !
_______________

morbent fell în data de 16.07. la ora 19:21
Buna ziua!

Acceptam, dar eram mai bucurosi daca aflam si care sunt motivele pentru care ne declarati razboi.

Intrati in razboi la cererea unui aliat? Daca au existat probleme anterioare intre membri triburilor noastre, cu cine s-a discutat pentru rezolvarea acestora. Cu mine nu mine nu a discutat nimeni nimic.


Cu respect,
Morbent Fell - Diplomat C.T.
_______________

Mircea Cel Mare în data de 16.07. la ora 19:25
Daca te uitai bine vedeai din ce familie facem parte, si nu putem sa stam asa deoparte.Sincer i-mi pare rau ca ti-am dat o veste proasta dar prestigiul tribului nu ne da voie sa fim impartiali !Bafta !
_______________

morbent fell în data de 16.07. la ora 19:30
Stiam din ce familie faceti parte, dar unele triburi membre ale unei familii, cateodata prefera sa isi vada singure de razboaiele lor.

Oricum, multumesc pentru raspuns si ce pot sa spun... bafta partilor combatante!

O zi buna in continuare!
_______________

Mircea Cel Mare în data de 16.07. la ora 20:16
Multumesc si succes sincer !


Zmeii zmeilor T D S nu faceau fata singuri, mai ales cand membri lor s-au chinuit 3 zile sa nobileze un sat aproape gol, trimitand la atac tot felul de combinatii ciudate de trupe, chiar si defensive. :D

Frumoasa imagine doreste T D S-ul sa-si creeze, dar nu sunt singuri "in razboi cu toata lumea". Nu numai USW apeleaza la alte triburi si la recrutari de la inamic.
 

DeletedUser

:| de cand si pana cand avem noi razboaie cu cei mai sus mentionati ... eu nu vad la diplomatie .... da ma rog .... a si tu consideri razboi cel cu usw ? ei vor merge in jos din cauza noobului acela de conducator ....


raduh .... esti praf ... u cica incerci sa ne pui triburi mai marii in cap :)) mai bine spus tu te milogesti acuma de aia .Tu pentu mine si tot tribul T D S esti un 0,cersetor,milog etc. ;)
Controleaza-te... si mai ales ai grija ce vorbesti
 

DeletedUser9568

Hai lasa yo beau iar, ca daca am chef ma apuc sa postez mesajele in care ridick, ii convingea pe cei de langa el sa intre in T D S,, tu stii macar ce e un noob? noob-ule. Crezi ca m-am milogit de ei? Eu nu cred! Na hai posteaza ce mesaje vrei ca pe mine nu ma faci deras, am facut aseara o conferinta cu cativa din USW, si am ras de am crapat de prostia unora, voi sunteti obsedati de cuvantul noob, cand defapt habar nu aveti cu ce se manaca, oricum fie ca cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser11086

T D S si USW, doua triburi foarte tari! Super razboi mondial... care este.

USW invita jucatori concediati din C.T. - noobi care cer sa nobileze sate moka dar nu sunt in stare sa nobileze sate de 3 ori mai mici decat ei si trimit trupe defensive la atac.
[...]

Era de stiut ca vei rasari si tu de undeva bloodyhands a venit de buna voie la noi

Si hai ca nam chef sa ma iau in gura cu tine unele lucruri de leai spus acolo sunt adevarate . Este adevarat ca am aparat o ferma fiiindca ma .... intemeietorul(un cretin) tribului de pe atunci intelegeti voi ... si no trebuia sa ma ocup daca el spunea ... alceva nu stiu care sunt reale si care nu ....

Data viitoare incearca sa citezi doar anumite parti esentiale. Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

T D S nu are razboi cu tribul TRACIA !!! Si Nici Nu Sa Discutat Nimik pt a face razboi !!!
 

DeletedUser

Care din voi posteaza aici pe forum? Yo beau iar sau Z3nr0t0xic? Dupa limbajul folosit, presupun ca e cel din urma. Cand e vorba de stricat imaginea cuiva, normal ca rasar si eu de undeva spameaz forumul. Sunt foarte atent la greselile voastre. :)

Nu am zis ca l-ati luat bloodyhand cu forta. Chiar sunt curios daca el ti-a cerut invitatie sau i-ai scris tu primul? E o diferenta.

Cu apararea fermei, ti-am explicat atunci situatia dar ai tinut o pe a ta pana cand am vazut ca ai in trib doi jucatori cu nume asemanatoare si ti-am zis ca depun tiket. :) Curios lucru ca nu ti-a sarit in ochi pana atunci faptul ca polu sud si polu est, aveau acelasi punctaj, adica in lista voastra de membri erau unu langa altu.

Am zis sa nu amenint la vrajeala si m-am hotarat apoi sa depun tichet, iar adminii au zis ca cei doi sunt ok, deci te-ai ocupat de problema colegilor de n-ai mai putut si i-ai concediat degeaba... chiar in primul minut ce ti-am scris ca anunt adminii :D :D :D

Poate o sa te mai anunt (doar pe tine, nu si pe admini) ca mai ai si alti colegi cu multicont. Ii vei concedia pe toti?

Z3nr0t0xic, erai de acord cu fostul sef, pana cand i-ai concediat pe cei doi si a venit Yo beau iar. sa rezolve problema.
M-a intrebat daca terminam razboiul! Nici nu stiam ca eram in razboi, dar era normal sa il terminati din moment ce ati concediat jucatorul atacat. Parerea mea.


Razboi T D S vs TRACIA?!? I-ati trecut pe traci la inamici fara sa-i anuntati, sau doar ca sa va dati mari pe extern cu numarul mare de adversari? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9568

Vorbeste cu Kryza, si vei vedea ca am vorbit cu ea, si TRACIA va declara razboi.
 

DeletedUser11086

hmm eu nu stiu de nici un conflict cu TRACIA dar daca ei vor sa se ia duba Nr -ul 1 noob RADUH ... problema lor .... vorbele au inceput de la cel mentionat mai sus raduh ca el stie ce conflicte avem noi, a mentionat o caruta de triburi care nu avem nici macar o treaba cu ei dar ma rog ... :) Pentru ce ai cerut sprijinul la academia ~EI~ daca ei sunt la cateva k-uri distanta de noi ? adica lasa asta este tactica ta de geniu ...:rolleyes:


@morbent fell : nu aveam ce face atunci ... intemeietorul o tinea tot cu razboi ca el era sitter la polu est ,sud care era ... si ii era ciuda ca era farmat .... si ca iam conciediat pe poli ... oricum ambi erau ferme .. :) si erau foarte mici de ce nu ias fi conciediat ...

O zi buna in continuare la toti !
 

DeletedUser

ce razboi mondial,oameni buni???e un simplu razboi ca multe altele,n-am vazut nimic special la dinsul
 

DeletedUser11086

pai no pentru raduh il considera razboi modial ... ca cerseste la toate triburile posibile la 5 k-uri distanta de noi (t d s) adica de pe toata harta sa li se alature lor pt marele razboi mondial care nu ar dura mai mult de 20 saptamani ... dar no mentalitate de copil ...
 

DeletedUser

fiecare cu politica sa:D
poti sa faci si u la fel,asa ca n-ai ce sa-i reprosezi:p
 

DeletedUser

si toata familia voastra se implica in razboi sau numai tribul vostru?
 

DeletedUser11086

hmmm nu cred ca va fii nevoie sa intervina si ei :) ca la ce triburi li sa-u aliat pana acuma cred ca numai jumatate din tribul nostru ar fi deajuns sai invinga ... :D
 

DeletedUser9568

orcicum topic inchis, poate ca nu va fi mondial, dar vor fi cativa pagubasi, si aceea vor fi T D S
 

DeletedUser11086

dap are mare dreptate noi in 1 zi vom disparea de pe harta de frica lor :))

raduh de cand si pana cand esti Mod ? de "inchizi" tu topicurile ..:)
 

DeletedUser

raduh razboiul acesta nu va fi nici pe departe unul mondial ci din contra va fi un razboi simplu care se va termina destul de repede !:D

P.S
Am uitat sa specific ca nu vom fi noi cei ,,pagubasi,,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lasa-i intrinsecule ca nu stiu ei ce sunt alea razboaie mondiale. Cand cel mai puternic jucator nici nu a trecut de 150.000 de puncte. Asta ca sa inteleaga lumea ca daca scriam XK nu stau ce-i aia. Baieti va dau o informatie - mai curge multa apa pe Dambovita pana sa inceapa razboaie mondiale pe lumea asta.
 

DeletedUser

orcicum topic inchis, poate ca nu va fi mondial, dar vor fi cativa pagubasi, si aceea vor fi T D S

Asta ca sa fac si eu dublupost. Prietene vezi lungul nasului tau sau al topoarelor. La punctele pe care le ai mai mult de 1 atac nu dai sau nu dati. Si dupa stati sa va refaceti o saptamana. :p Si pentru cultura ta generala de clasa a V-a, ca si fata mea de 5 ani stie mai bine, in contextul de fata nu se foloseste cuvantul "pagubasi" ci eventual "pagubiti".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1198

CUBO SAN astăzi la ora 14:46
GT de care parte este in razboiul USW-TDS

Illidan Stormrage astăzi la ora 14:49
Ii atacam pe ambii, daca au sate frumoase in zona noastra ;)

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Azshara (508|556) K55 3,578 Dandey [USW] Illidan Stormrage [GT] 14th July 2008 - 06:01:44

trebuie sa caut si un sat TDS, sa nu zica astia ca-s de partea lor =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus