Razboi : Monroe & =NG= vs ASEDIU, Back! & KK

DeletedUser45463

Parte 1:
pana diseara mai e nitel timp!Nu am mai pus ca unii au intrat in ASEDIU ,ASEDIU 1,2,3,4....

Incerci sa faci si tu o gluma , dar nu prea reusita . Este tribul mare + 2 academi . Daca te-ai uitat si tu putin la restul triburilor poti observa ca pana si kzfs au 2 academi , iar voi aveti una . Iti dai seama ce mare diferenta este . Dar trebuie sa faci tu din musca , armasar ... sa te simti tu mai bine , sau chiar sa gasesti o scuza pentru mai tarziu , in cazul in care Asediu castiga razboiul . Atunci vei da vina pe recrutari , ca noi am avut 10+ academi si de aceea ati fi luat voi bataie , chiar daca noi avem doar 2 .

Asta este singura explicatie care o gasesc de ce exagerati voi asa . Cum a zis si Marianvipul mai devreme , ca am recrutat prost ... S-a gasit el in masura sa vorbeasca , ca asa bine a recrutat NG-ul de nu ii mai vezi pe harta nici pe NG nici pe el . Pana si Ng-ul a avut la un moment dat 2 academii , au incercat si ei sa ciupeasca ce au reusit de la cei din Black .
El si R-zone au fost ca 2 catulesi care latra dar nu musca . Cat timp a existat NG-ul nu au facut nimic , doar toata ziua erau cu gura pe forum si acuma ca nu mai exista , la fel fac si acuma . Asta este singurul lucru la care au fost buni , sa dea din cioc ...
 

DeletedUser

El si R-zone au fost ca 2 catulesi care latra dar nu musca . Cat timp a existat NG-ul nu au facut nimic , doar toata ziua erau cu gura pe forum si acuma ca nu mai exista , la fel fac si acuma . Asta este singurul lucru la care au fost buni , sa dea din cioc ...
Asa e!!! Nu am facut nimic dupa cum ziceti voi, dar ar trebui sa ganditi problema mai profund si o sa va dati seama in viitor ce am facut noi! Trebuie sa va sclipeasca putin un neuron... si iti zic ca pana acum ne-a reusit din plin strategia :>
 

DeletedUser45463

Asa e!!! Nu am facut nimic dupa cum ziceti voi, dar ar trebui sa ganditi problema mai profund si o sa va dati seama in viitor ce am facut noi! Trebuie sa va sclipeasca putin un neuron... si iti zic ca pana acum ne-a reusit din plin strategia :>

Aaa , pardon , am uitat . Arata mai frumoasa statistica la razboaie castigate :) Multumiri
 

DeletedUser42339

Incerci sa faci si tu o gluma , dar nu prea reusita . Este tribul mare + 2 academi . Daca te-ai uitat si tu putin la restul triburilor poti observa ca pana si kzfs au 2 academi , iar voi aveti una . Iti dai seama ce mare diferenta este . Dar trebuie sa faci tu din musca , armasar ... sa te simti tu mai bine , sau chiar sa gasesti o scuza pentru mai tarziu , in cazul in care Asediu castiga razboiul . Atunci vei da vina pe recrutari , ca noi am avut 10+ academi si de aceea ati fi luat voi bataie , chiar daca noi avem doar 2 .

Asta este singura explicatie care o gasesc de ce exagerati voi asa . Cum a zis si Marianvipul mai devreme , ca am recrutat prost ... S-a gasit el in masura sa vorbeasca , ca asa bine a recrutat NG-ul de nu ii mai vezi pe harta nici pe NG nici pe el . Pana si Ng-ul a avut la un moment dat 2 academii , au incercat si ei sa ciupeasca ce au reusit de la cei din Black .
El si R-zone au fost ca 2 catulesi care latra dar nu musca . Cat timp a existat NG-ul nu au facut nimic , doar toata ziua erau cu gura pe forum si acuma ca nu mai exista , la fel fac si acuma . Asta este singurul lucru la care au fost buni , sa dea din cioc ...

Nu stiu ce te-a deranjat la acea statistica insa observ ca ai fost iritat cand am spus de cele N academii.Pai asta e adevarul nu stiu ce te doare atat.Am pus doar statistica cu KK si am specificat ca e posibil sa nu fie reala situatia in conditiile in care intre timp jucatorii din KK au intrat la voi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe ei nu ii supara nimic simona :))) Sau acum sunt foarte suparati ca nu mai au jucatori sa recruteze :| Internele scad ca deschid jucatorii ochii si isi dau seama din ce triburi fac parte :)) Spor la innobilat :D
 

Zone

member
Scor reacție
15
Incerci sa faci si tu o gluma , dar nu prea reusita . Este tribul mare + 2 academi . Daca te-ai uitat si tu putin la restul triburilor poti observa ca pana si kzfs au 2 academi , iar voi aveti una . Iti dai seama ce mare diferenta este . Dar trebuie sa faci tu din musca , armasar ... sa te simti tu mai bine , sau chiar sa gasesti o scuza pentru mai tarziu , in cazul in care Asediu castiga razboiul . Atunci vei da vina pe recrutari , ca noi am avut 10+ academi si de aceea ati fi luat voi bataie , chiar daca noi avem doar 2 .

Asta este singura explicatie care o gasesc de ce exagerati voi asa . Cum a zis si Marianvipul mai devreme , ca am recrutat prost ... S-a gasit el in masura sa vorbeasca , ca asa bine a recrutat NG-ul de nu ii mai vezi pe harta nici pe NG nici pe el . Pana si Ng-ul a avut la un moment dat 2 academii , au incercat si ei sa ciupeasca ce au reusit de la cei din Black .
El si R-zone au fost ca 2 catulesi care latra dar nu musca . Cat timp a existat NG-ul nu au facut nimic , doar toata ziua erau cu gura pe forum si acuma ca nu mai exista , la fel fac si acuma . Asta este singurul lucru la care au fost buni , sa dea din cioc ...

Am ingrosat ce e amuzant, una e sa fii optimist iar alta e ce scrii tu:))
 

DeletedUser

sau chiar sa gasesti o scuza pentru mai tarziu , in cazul in care Asediu castiga razboiul . Atunci vei da vina pe recrutari , ca noi am avut 10+ academi si de aceea ati fi luat voi bataie , chiar daca noi avem doar 2 .
conteaza calitatea nu cantitatea
 

DeletedUser

Am ingrosat ce e amuzant, una e sa fii optimist iar alta e ce scrii tu:))

de unde stii tu ca nu se va intampla?
am patit pe multe lumi ca triburi subestimate au mers mult si bine
ce e drept ca tribul asediu are nevoie de un bun conducator
poate vine nea martian sa conduca tribul la victorie
:))))
 

DeletedUser19193

petrisor , ce nick ai in joc ? tareeee mult iti mai place pe extern :))
 

DeletedUser42349

Rege hai sa nu comparam Monroe cu NG-ul .. si statistica ar fi asta intre Monroe si Asediu :)

Parte 1:
Triburi: ASEDIU, As3diu, A$eDiU
Parte 2:
Triburi: Monroe, M0nroe

Timeframe: 18/03/2014 00:21:00la06/04/2014 11:21:45


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 37
Diferență: 3

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 270,368
Tabăra 2: 266,082
Diferență: 4,286

chart
 

DeletedUser13059

vorbeam de cantitate

Ai spus "conteaza calitatea nu cantitatea" si eu ti-am zis ca "te-ai gasit tu sa vorbesti de calitate" deci tot la calitate se ajunge ceea ce nu stiu daca ii in cazul tau avand in vedere istoricul tau in care ti-ai aratat "calitatea" de a trimite atacuri intr-un mod foarte """""Fair-play""""
 

DeletedUser

poate esti dragut sa detaliezi ceea ce vrei sa spui , nu ma prea pricep sa citesc printre randuri
 

DeletedUser

cam asa se poarta razbelele

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Back! 002 (502|477) K45 9,763 ochysory20 [=NG=.B] Cilnic Squad [Back!] 2014-04-03 00:54:19
Back! 003 (498|477) K44 9,763 ochysory20 [=NG=.B] Cilnic Squad [Back!] 2014-04-02 17:10:15
Back! 050 (497|481) K44 9,763 ochysory20 [=NG=.B] Cilnic Squad [Back!] 2014-04-02 15:40:27
Back! 090 (489|479) K44 9,604 ochysory20 [=NG=.B] Cilnic Squad [Back!] 2014-04-02 14:35:59
Back! 091 (494|481) K44 10,239 ochysory20 [=NG=.B] Cilnic Squad [Back!] 2014-04-02 13:48:07

in ideea in care contul a fost in sitter si satele golite
gg cilnic!
 

DeletedUser42606

posibil sa fi dat contul in sitter cand a vazut k are 500 de atacurii pe el cine stie :p
 
Sus