Razboi : Monroe & =NG= vs ASEDIU, Back! & KK

DeletedUser44398

Gata??

S-a si dus asediu? :(

Si pareau asa buni dupa ce au recrutat aproape jumate de harta
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
ce s-a intamplat cu asediu? care sunt neintelegerile alea?:)

Ca sa scot toata lumea din ceata o sa va explic cam cum s-au intamplat ultimele evenimente pe L38.

Tribul Asediu avea neaparata nevoie de 1 conducator care sa faca liniste in trib si sa ii puna pe ceilalti la treaba,atunci m-au contactat pe mine.Cei din Bl@ck cand au auzit acest lucru au fost de acord,iar cei din Mod mi-au trimis mesaje amenintatoare,cum ca or sa faca organizata pe mine daca nu intru in Asediu sa ii pun la treaba pe toti ! Intentia mea nu a fost de a strica tribul Asediu doar ca nu am putut sa-mi parasesc echipa asa ca le-am zis : "Io nu am timp sa intru la voi,io am bac ! " . In 5 minute Bac-ul din fata portii a disparut lasand un sant suspect care ducea spre Olt,am crezut ca este o gluma.Apoi am incercat sa ii contactez si sa le zic sa ma inteleaga nu pot,nu vreau si nu ma lasa MAMA ! Vazand ca nu ma pot convinge sa vin sa-i ajut Bl@ck-ul a decis sa incerce marea cu degetul in Bac-ul meu.Mod au ramas naufragiati pe margine,am impresia ca stau la plaja si joaca sah.Iar cei in Asediu au incercat prin toate puterile sa intre in trib,m-au asaltat cu tot felul de mesaje,puncte premium,tikete,s.a.m.d. sa intre sub conducerea mea.Eu am vrut sa fac o fapta buna,i-am primit dar apoi le-am tras clapa. :D . Am revenit la fosta iubire impreuna cu camarazii mei ! Acum cred ca au planuri sa-mi dea razboi,dar nu-i praz. :p Acum va rog sa ma scuzati,ma duc sa invat sa-mi iau alt Bac :D
 

DeletedUser5596

Mare om,mic caracter

263wmqs.png
 

DeletedUser45518

se referea la marime. Taur sau bou, tot aceasi marime ar avea, doar fara testicole,
 
Sus