Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46123

La ce razboaie a avut no1 si cu cate triburi, celor care latra in zadar le urez tot atatea razboaie cate am avut noi si as mai fi curios cat timp va fi pe harta cat despre tine cavalerule, cred ca pe tine stii ce te asteapta asai??? Ai visat sa ajungi in DT si confunzi cu realitatea?

Domnule Cu Liniute,dumneata cred ca confunzi.Cum ai stiut sa fugi in NO1 prima data,asa ai fugit si acum in LEON.Mai las jucator ca dumneata,nu cred ca exista pe harta.
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Domnule Cu Liniute,dumneata cred ca confunzi.Cum ai stiut sa fugi in NO1 prima data,asa ai fugit si acum in LEON.Mai las jucator ca dumneata,nu cred ca exista pe harta.



ce sa zic imi tremurau chilotii :))) noroc de leon ca aveam un prieten si ma salvat pffff



aaa era sa uit dar mai noob ca tine mai exista??? daca ai fii lipit de mine sunt sigur ca de cate ori ma vezi on te inchini in fata mea :) ciocu mic mic mic
 

DeletedUser46123

ce sa zic imi tremurau chilotii :))) noroc de leon ca aveam un prieten si ma salvat pffff



aaa era sa uit dar mai noob ca tine mai exista??? daca ai fii lipit de mine sunt sigur ca de cate ori ma vezi on te inchini in fata mea :) ciocu mic mic mic

Domnule Liniute,noroc de tine,ca ai avut un prieten si in LEON,altfel erai "PA".Acum ti-ai mai prelungit agonia cu inca 2-3 luni.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Topic inchis temporar pentru curatanie si sanctiuni.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mai baieti ( si fete ). Ma uit pe aici si ma crucesc, ce naiba v-a apucat pe unii dintre voi, sincer acum ??
Goloie...faci niste afirmatii pentru care ar trebui ( dupa ce revi din vacanta ) sa iti ceri scuze public, sau macar sa dezmiti si sa zici ca ai glumit, desi nu este normala o astfel de gluma, chiar deplasata. Restul nu stiu daca "ati pus botul" sau pur si simplu trebuia un declic pentru scandal si nimic mai mult ( tabere adverese, animozitati, deh...de inteles pe undeva ). Phedrinho...team viewer ? Chiar asa ati ajuns sa jucati ( probabil multi fac asta ) ? Unul singur la n conturi...vai de capul nostru unde a ajuns jocul asta.
Exista doar 3 persoane care pot verifica atat pe joc cat si pe forum, eu, carmi si mythra, singura persoana la care am indoieli este "eu" atunci cand consum ceva, dar atunci nu deschid PC-ul. Asa ca relax, ca nu va divulga nimeni date confidentiale.

Mai departe, reveniti la subiect.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Topic redeschis, mentineti discutiile in limitele bunului simt si ale regulamentului.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu ma refeream la 40, ci in general :)

Pe ce sectiune de forum suntem aici si unde joaca astia la care chipurile li se cer verificari de IP sau mai stiu eu ce prostii, din ce stiu eu nu suntem pe forumul general.
Si ca sa incerc sa iti anticipez un viitor post, da, in general sunt 4, dar dinnou, singurul la care am dubii este persoana mea, atunci cand "consum" mai mult din ceva cu grade, dar...atunci prefer sa ma culc fara sa mai deschid PC-ul si sa ma apuc de lecturi filozofico-paranoice dis de dimineata, pe stomacu' gol.
 

DeletedUser20252

ALIAT ce mai cerea IP-urile la oameni pentru verificari. :)
Nu am auzit nici o opinie a celor din Wind cu privire la intrarea no1 in LEON.
Cred ca se poarta discutii intense. :)
 

DeletedUser

Dupa cum vorbea Nyx. cred ca o sa ramana razboiul. Au de ales dintre PR sau LEON si nu cred ca o sa aleaga PR
 

DeletedUser46301

ALIAT ce mai cerea IP-urile la oameni pentru verificari. :)
Nu am auzit nici o opinie a celor din Wind cu privire la intrarea no1 in LEON.
Cred ca se poarta discutii intense. :)

Daca erai atent la ce s-a scris in afara subiectului cu cersetorul de IP ai fi vazut ca s-a zis, dar cred ca a fost stearsa de admini.
 

DeletedUser40664

Pot spune ca aceasta miscare neasteptata din partea celor din NO1 si LEON o pot descrie in felul urmator: Nyx, luka22 si -=trfik=- 3 dresori la lupte de caini. luka, pentru a diminua pierderile l-a platit pe -=trfik=- si acesta i-a dat cainii lui. In concluzie, din 3 haite de javre, au ajuns 2, dar spre deosebire de ei, noi inca mai suntem de rasa.

Sa-ti inramezi postarea asta si atunci cand te simti prea frustrat sa dai si din mana...sa o scrii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus