Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Hai baga unghia in gat :))))
eu zic sa va vedeti de tribul vostru, de gunoaiele din ochiu vostru, iar cei care nu sunteti implicati aici la fel! vedeti-va de tribul vostru si partea voastra de harta
 

DeletedUser45959

Si daca ar fi sa mor as muri cu voi de gat. :D :rolleyes::D

Intrebare e Domnule -=trfik=-: Si a vazut vreodata romanul rahatul din propria curte?? NU. Da pe a lu vecinu ?? DA.

Ne vedem de treaba noastra, si restul e cancan pentru noi.
 

DeletedUser46301

Hai baga unghia in gat :))))
eu zic sa va vedeti de tribul vostru, de gunoaiele din ochiu vostru, iar cei care nu sunteti implicati aici la fel! vedeti-va de tribul vostru si partea voastra de harta

Oameni ca tine nu termina niciodata o lume. Pana la urma dispar. Asa ca eu stau linistit. Chiar daca nu te extermin eu, o vor face altii. Singurul motiv pentru care ati facut mutarea asta a fost ca ai vazut ca nu poti sa te bati cu dracu asa ca te-ai facut frate cu el. In concluzie, ca jucator tu esti un mare 0.

Am terminat aici. Forumul asta e o mare mizerie din cauza ta si a altora ca tine.
 

DeletedUser40664

Oameni ca tine nu termina niciodata o lume. Pana la urma dispar. Asa ca eu stau linistit. Chiar daca nu te extermin eu, o vor face altii. Singurul motiv pentru care ati facut mutarea asta a fost ca ai vazut ca nu poti sa te bati cu dracu asa ca te-ai facut frate cu el. In concluzie, ca jucator tu esti un mare 0.

Am terminat aici. Forumul asta e o mare mizerie din cauza ta si a altora ca tine.


Unul dintre aceia care a scris si scrie mizerii pe aici esti tu, marele razboinic al luminii, dar este mai simplu sa critici si sa arati cu degetul decat sa te autoanalizezi.

Rog un moderator sa inchida topicul, No1 nu mai 'exista'.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus