Razboi North vs. Zarg

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu o sa ajunga niciodata el conducator...cine a zis ca suntem toleranti...mai bine nu ne-ai subestima.
Razboiul tau e cu el nu cu noi
V-a manipulat ca sa scape de razboaie. V-a jucat pe degete. La cum merg lucrurile, va ajunge conducator, indiferent ce spuneti voi acum. Iar eu voi da in ei, indiferent in ce trib sunt. Si acum, daca i-ati permis sa va foloseasca pe post de manta de ploaie, se vor suporta consecintele. Nu uitati ca cel mai rau dusman e ala care nu are nimic de pierdut.
 

DeletedUser

ceva de genul...daca se putea numi razboi
S-au dat mari si tari si au declarat un razboi fara logica, fara cap si coada. Jenant. Sincer, o data ce ati picat in plasa comisului, consideratia mea fata de voi, sau de oricine ar fi facut asta a scazut mult sub 0. Stiu ca nu dati 2 bani pe consideratia mea...Mare greseala. Vorba romanului: Arata-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti. Toata lumea va va judeca dupa manevra asta.
 

DeletedUser

La caldurica. Si-au facut rost de manta de ploaie. Ei au primit totul. Ma intreb ce-au primit cei care i-au acceptat...Niste sate? Sau i-au luat ca sa se apere de noi, pana termina ei alte razboaie si isi pot intoarce atentia spre noi? Mai pe scurt, si-au facut rost de carne de tun. Daca-si imagineaza comisul ca va fi folosit pentru altceva decat pentru asta, atunci e mai naiv decat a lasat impresia.
=)))))))))
 

DeletedUser

Tribul Zarg considera castigat acest pseudorazboi (declansat de prea multi hormoni tropaind).

Multumesc tuturor celor care au manifestat interes si au postat.

Spor la joc tuturor!

Rog un moderator sa inchida topicul.
Multumesc
 

DeletedUser35216

eu nu cred ca mai exista cineva atat de naiv sa mai aiba incredere in comisarul.. a demonstrat de atatea ori de ce este in stare!
sunt 90% sigur ca nu va primi drepturi de conducere unde este acum... la cum scrie circularele (i le scrie altcineva.. el doar le posteaza.. si cand pune ceva in ele... le strica), nici drept de circulara nu ii dadeam :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus