Razboi North vs. Zarg

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Titlu Tribul Northern Empire a declarat război tribului Zarg! Renumire
Expediat iun 05, 2013 16:23:36
Tribul este acum în război cu Northern Empire!

Nume război: Vorba multa,saracia omului

Declaraţie:
Tanti Congres,

Cum se spune:''Vorba multa,saracia omului.''

Sa vedem ce bogate va sunt satele si culoarele.
De la aceasta declaratie pleaca razboiul.
Si, daca tot s-a declansat pentru ca cica as vorbi mult si unde nu trebuie, macar sa facem treaba gospodareste.

Domnule Comisiapro, mascat de tot felul de alte nume si conturi, si pe extern, si pe joc, iti doresc mult succes tie si colegilor tai!
Sa nu uiti ce ti-am spus in singura discutie pe care am avut-o, pe Skype (regret timpul pierdut cu tine, dar, deh, trebuia sa ma conving si singura ca ce se spune despre tine nu sunt doar legende vehiculate de adversari rauvoitori ci simpla si cruda realitate), daca nu ne-ai atacat atunci cand ti-am spus eu, anticipand ca daca n-o faci, vei regreta amarnic, iti doresc sa nu se implineasca previziunea mea, ca te faci de toata rusinea...Tu esti mare, noi suntem mici si ne e fricaaaaaaaa de maretul razboinic nordic. Ne ascundem in culoare stramte si intunecoase de unde te pandeste primejdia la orice colt. Nici nu stii cum incasezi una la glezne, asa, pe muteste.
=))))))))))))))))))
 

DeletedUser35216

"Tanti Congres", deocamdata cam toti sunt in vacanta... asa ca nu ai cu cine sa discuti pe aici :D
Bafta Zarg!
 

DeletedUser

"Tanti Congres", deocamdata cam toti sunt in vacanta... asa ca nu ai cu cine sa discuti pe aici :D
Bafta Zarg!
Pacat ca si-au luat vacanta si de la bun simt..Si, cand te gandesti ce circulare patetice da nenea comisul si face pe onorabilul, iti vine sa-ti iei campii...Am vazut multi noobi pe jocul asta, dar el ii bate de departe, pe toti...Am folosit cuvantul respectiv pentru ca nu vreau sa risc sa folosesc altul si sa-i dau ocazia lui nenea comis sa ma taxeze. Admit ca nu pare incepator pe joc. Cat despre tickete, nene, si tu ai acces la ele. Pune mana si fa tickete, daca ai vreun dubiu. Nu te plange ca ai jucatori pedepsiti pentru ca joaca neregulamentar, aruncand varza stricata (am vrut sa spun mitza moarta, dar nu se potriveste, ca va mananca mitzele cu fulgi cu tot) in ograda adminilor sau a adversarilor. Eu fac tickete si, sincer, cand vad ca o sesizare da rezultatele pe care le doresc, pe cuvant ca ma bucur enorm (de-a dreptul cu sadism). Nene, fa mai putina demagogie si mai multa organizare.
 

DeletedUser37982

sincer ma bucur ca ai refacut tribul de pe lumea 10 aici.
mie personal mi-ati lasat o impresie foarte frumoasa, asa ca spor la joc.
in legatura cu discutiile in contradictoriu ca sa le zic asa, nu cred ca fac cinste nimanui, chiar daca, recunosc, si eu am mai facut asta pe extern, ca n-am putut sa ma abtin.
spor la joc.
 

DeletedUser

sincer ma bucur ca ai refacut tribul de pe lumea 10 aici.
mie personal mi-ati lasat o impresie foarte frumoasa, asa ca spor la joc.
in legatura cu discutiile in contradictoriu ca sa le zic asa, nu cred ca fac cinste nimanui, chiar daca, recunosc, si eu am mai facut asta pe extern, ca n-am putut sa ma abtin.
spor la joc.
Multumesc pentru aprecieri! Cat despre discutii in contradictoriu, sa stii ca-s binevenite. Conditia de baza fiind, totusi, decenta limbajului si lipsa atacurilor la persoana. Sau, fa-le si pe alea, ca si razboiul psihologic e o arma foarte puternica, dar, iarasi, pastrand decenta limbajului. Putem fi duri si fara limbaj de mahala sau amestecuri in viata personala...Ataca persoana jucatorului, daca poti, lipsa lui de experienta sau greselile pe care el face pe joc, dar cam atat. Nu-ti este destinat mesajul, e doar o exprimare impersonala, daca vrei.
 

DeletedUser

hmm...statistic vorbind nu veti castiga razboiul niciodata, 1483(north fara academii) sate vs 91(zarg), mai elocvent era zarg&aliatiii vs north f&aliatii dar ce pot zice, si david l-a invins pe goliat :)
 

DeletedUser

Daca ne-am lua dupa statistici, ne-am lasa de joc...E foarte probabil s-o incasam rasunator. Cui ii pasa? Doar nu-mi ia barbatul sau copilul din casa si nici banii din banca (ar muri de foame, dar asta e alta poveste...se poate visa, ca e gratis :D:D). Eu le-am dorit succes si n-am glumit. Orice e posibil. Razboiul asta a fost declarat irational, in graba, de dragul de a da niste clickuri si acum pot paria ca-si da cu tesla (nu spun unde, ca-i urat si iau la palma cu rigla). Uite-asa mi se da si mie ocazia sa fiu mai aroganta decat de obicei (de parca n-ar fi suficient cat este) si sa-i spun declarantului: "Ai grija ce-ti doresti, ca sigur vei primi!".
In rest, multumesc pentru urarile anticipate, dragilor. Acelais respect si din partea mea. :)
 

DeletedUser

Se pare ca stimabilul comis si-a pus coada-ntre picioare si a fugit in dark (in academie, e drept, dar la cat il stiu de manipulator si la cat de toleranti sunt cei din dark, maine-poimaine il vad in conducerea lor). Hmmm...O fi onorabil? N-o fi? Nu stiu, dar sigur stiu ca stimabilul lupta la supravietuire. Oare cand vor deschide ochii cei din dark si vor intelege ca si-au adus dusman la san cald? Oare asa mare nevoie aveau de jucatori incat sa se preteze la asa ceva? :( Maine-poimaine parca vad ca schimb titlul acestui topic...
Sincer, aveam o parere mai buna. Dar, deh, trebuie sa manance o paine si cei precum comisul nostru...Stimabile, ca sa nu fie dubii: asa cum ti-ai lasat fostii colegi pe post de carne de tun, faptul ca pe usa casei tale scrie dark acum, nu te scapa de mine si de colegii mei, indiferent de consecinte...
 

DeletedUser

Dar rea mai esti tantisor Dana...:p


Daca ne-am lua dupa statistici, ne-am lasa de joc...E foarte probabil s-o incasam rasunator. Cui ii pasa? Doar nu-mi ia barbatul sau copilul din casa si nici banii din banca (ar muri de foame, dar asta e alta poveste...se poate visa, ca e gratis :D:D). Eu le-am dorit succes si n-am glumit. Orice e posibil. Razboiul asta a fost declarat irational, in graba, de dragul de a da niste clickuri si acum pot paria ca-si da cu tesla (nu spun unde, ca-i urat si iau la palma cu rigla). Uite-asa mi se da si mie ocazia sa fiu mai aroganta decat de obicei (de parca n-ar fi suficient cat este) si sa-i spun declarantului: "Ai grija ce-ti doresti, ca sigur vei primi!".
In rest, multumesc pentru urarile anticipate, dragilor. Acelais respect si din partea mea. :)


mai naspa daca iti ia masina, ca se supara osanda :)))
 

DeletedUser17134

Se pare ca stimabilul comis si-a pus coada-ntre picioare si a fugit in dark (in academie, e drept, dar la cat il stiu de manipulator si la cat de toleranti sunt cei din dark, maine-poimaine il vad in conducerea lor). Hmmm...O fi onorabil? N-o fi? Nu stiu, dar sigur stiu ca stimabilul lupta la supravietuire. Oare cand vor deschide ochii cei din dark si vor intelege ca si-au adus dusman la san cald? Oare asa mare nevoie aveau de jucatori incat sa se preteze la asa ceva? :( Maine-poimaine parca vad ca schimb titlul acestui topic...
Sincer, aveam o parere mai buna. Dar, deh, trebuie sa manance o paine si cei precum comisul nostru...Stimabile, ca sa nu fie dubii: asa cum ti-ai lasat fostii colegi pe post de carne de tun, faptul ca pe usa casei tale scrie dark acum, nu te scapa de mine si de colegii mei, indiferent de consecinte...


Sa ma fac si eu , mai mare si il scarpin pe nenea "Comi" , de-i sar fulgii!
 

DeletedUser

Dar rea mai esti tantisor Dana...:p





mai naspa daca iti ia masina, ca se supara osanda :)))
Osanda n-are de ce sa se supere...Nu e sotul meu. Si, ca sa opresc in plin avant cine stie ce imaginatii debordante, nu am divortat. Contul osanda nu mai este al sotului meu. L-a cedat inca de pe lumea 10. Acum joaca pe alt cont.
Cat priveste rautatea...Hmmm...Si da, si nu...Adica si da, sunt rea, si nu, nu sunt rea. Culmea, cu nenea comis nu sunt rea. Nu merita atata atentie din partea mea incat sa ma supar pe el...E mai mult decat rautate: e indiferenta....
Iar masina mea, il sfidez macar sa incerce. Stii cum e: totul pana la masina!
=))))))))))))))
 

DeletedUser42297

Nu o sa ajunga niciodata el conducator...cine a zis ca suntem toleranti...mai bine nu ne-ai subestima.
Razboiul tau e cu el nu cu noi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus