Razboi NOVA - Getica final

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Anuntam pe aceasta cale ca tribul NOVA a incheiat razboiul cu tribul Getica.
Au fost niste adversari pe masura.

Le uram succes alaturi de noul lor trib LS-AX!

L.E: Noul lor trib LEGIO.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deh.......cand intervine tradarea......
oricum au fost in tribul GETICA multi baieti cu caracter...felicitari voua celor care ati inteles si altceva de la jocul asta.
 

DeletedUser

Tottolino a fost un adversar super de treaba. Chiar daca triburile noastre s-au razboit relatiile diplomatice au fost de cea mai buna calitate si fairplay.

Pacat ca ce a ramas din Getica (LEGIO) au ales sa fie aliati Gemina, un trib mare si inghesuit, care in momentul in care nu va mai avea ce sa atace isi va ataca aliatii. Si vor incepe cu cei mici evident. ;)
 

DeletedUser

eu unul am preferat razboiul cu N~W si NOVA ca la final sa fiu exterminat de .............prietenii din GEMINA si asa am incheiat cu lumea 3. Oricum a fost frumos.....am avut colegi de trib care mi-au acordat sprijin mai mult decat am sperat. pacat ca a iesit asa pentru GETICA.
 

DeletedUser

Tottolino a fost un adversar super de treaba. Chiar daca triburile noastre s-au razboit relatiile diplomatice au fost de cea mai buna calitate si fairplay.

Pacat ca ce a ramas din Getica (LEGIO) au ales sa fie aliati Gemina, un trib mare si inghesuit, care in momentul in care nu va mai avea ce sa atace isi va ataca aliatii. Si vor incepe cu cei mici evident. ;)

tottolino nea tradat ..a inceput razboiul cu NW si a plecat formand LEGIO impreuna cu diplomatul ANTHARES . ... cei care am ramas nu puteam face fatza ...plm yo aveam un sat si tot ma implicam ...chico nea rezolvat o fuziune cu ls-(v)ax ...si tocmai pe el nu lau primit in trib pt k avea atacuri de la NW ...oricum ...trezesc acest topic pt k vreau sa vad cine a fost in GETICA si a ajuns mare ...

ak-47. .va rog sa va semnatzi aci dak getica a contat pt voi ...
 

DeletedUser

Vechi #1 05.11.2007, 14:33:57 Sus

un trib din vremurile de mult apuse :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus