Razboi:-nw-a declara razboi =sn1=

  • Autor subiect worlddangerous
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Jabba "TaoEmpire" vad ca iar vorbesti aiurea, ce s-a ales de Troan :?
Pana sa inceput razboiul cu NW eu,Stunty si cu inca cati-va player 7 la numar , player care sunt foarte buni ne-am retras, iar dupa a inceput razboiul, cu toate ca am fost descoperiti exact acolo unde este cel mai greu, pe granita, tribul TROAN v-a dat clasa, o lectie de triburile, o lectie de cum se JOACA ACEST JOC FARA ALIANTE, ceea ce s-a vazut Troan vs CN pana sa intre si SN,H7 impotriva noastra, diferenta era unu uriasa in acel razboi gandindu-ne ca lumea era totus la inceput.
Acum te rog, nu-ti mai da cu parerea, nu UITA,CA ESTI IN JOC DATORITA MIE, si lu MITHRA care m-a convins sa te las sa intrii in C_N pentru ca vorbisem cu Adrian Veidt saa te lasam chel.
Oricum,esti un jucator bun dar te rog sa nu mai vorbesti aiurea.


Si pentru baietii din SN, pentru copii aia din SN care Au facut alianta sa nu piarda sate intr-un razboi, le reamintesc.. Dupa ce cade TROAN, urmatorii ve-ti fii voi.
Sper ca Shallun si tribul lui sa va imprastie pe harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

Mare greseala ai facut de zici ca tu ai decis sa ma lasi sa joc incontinuare, eu unu n-am facut greseala asta...si din ce imi aminjtesc de 2 ori ai fost ras de pe harta prietene:)....acum sa revenim unde eram:-forumu se cheama NW-a vs Sn1...ce atatea vorbareala pe voi cei din PDT aveti vreo problema atunci va asteptam
 

DeletedUser

o sa dam si noi in ei,numai sa ne revenim putin cu nobili...am si eu 2 prieteni pe acolo pe care as vrea sai vad pe la marginea harti intr-un mod sau altul.

asteaptane k venim,sa vedem acuma cine te mai sprijina,cand erai in c_n te laudai k esti sprijinit de vreo 5 triburi

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

te astept ca defiecare data:)...rezultatu il sti si u sau te faci ca nu-l mai sti, in plus macar asa imi face placere ca joc stiind ca cat ati incerca nu puteti sa ma doborati:)
 

DeletedUser

Eu m`am lasat, nu am fost ras :)) Fa diferenta, m`am lasat cu o saptamana inainte sa inceapa razboiul, sintreab-o pe mithra daca mai joaca, vroiam sa-i dau cate-va sate atunci dar cum nu mai aveam timp i`am lasat contu lu iadul13.
Iar pe contu dflorin l`am lurcat 100.000 de pct in 3 zile si la urma a urmat o perioada de inactivitate ca s-a lasat cu intrarea in PDT si de acolo nu mai stiu ca nu am mai intrat.
Vezi, iar vorbestii prostii, eu pot aduce 100 de oameni sa-ti poate confirma acest lucru, chiar si cei care au fost cu tine in trib, tu nu poti aduce 1, deci, vorbesti prostii.
Da, ti-e rusine ca esti pe harta datorita mie lu adrianveid si lu mithra :))?
 

DeletedUser

asta inca se crede cineva pe lumea asta.gogule cand o sa vezi nobili trimisi de pe satele mele poti sa dai stergere cont,nu mai ai scapare
 

DeletedUser22959

scz pentru gramatica mea:p...stunty am ajuns asa cum sunt prin munca....rusine de c sa-mi fie ca am avut sute de atacuri si n-ati reusit sa-mi luati nici macar un sat;).
 

DeletedUser

Eu m`am lasat, nu am fost ras :)) Fa diferenta, m`am lasat cu o saptamana inainte sa inceapa razboiul, sintreab-o pe mithra daca mai joaca, vroiam sa-i dau cate-va sate atunci dar cum nu mai aveam timp i`am lasat contu lu iadul13.
Iar pe contu dflorin l`am lurcat 100.000 de pct in 3 zile si la urma a urmat o perioada de inactivitate ca s-a lasat cu intrarea in PDT si de acolo nu mai stiu ca nu am mai intrat.
Vezi, iar vorbestii prostii, eu pot aduce 100 de oameni sa-ti poate confirma acest lucru, chiar si cei care au fost cu tine in trib, tu nu poti aduce 1, deci, vorbesti prostii.
Da, ti-e rusine ca esti pe harta datorita mie lu adrianveid si lu mithra :))?

Da stunty, te-ai lasat de lumea 18 acum ceva timp, pe vremea cand cele doua triburi se intelegeau bine ( CN si Troan).
Legat de taoempire, ai vrut sa il ataci ( mai bine zis, ati vrut sa il atacati: tu, adrian veidt dar si altii ) si te-am rugat da, sa il lasi/lasati in pace ca ma inteleg bine cu el si intra in CN.
Ai zis asta peste tot, confirm cele spuse de tine. Precizez insa ca avea si are toate sansele sa se descurce in fata atacurilor voastre.
 

DeletedUser

offfffffffff cat off topic aici..... in fine de vreo saptamana asteptam un raspuns la atacuri din partea SN ... adevarat ca am luat multe sate care sunt in mijlocul nostru ..... dar si voi aveti sate de ale noastre in mijlocul vostru.
 

DeletedUser

mythra iti mai aduci aminte cind am spus ca nu Recrutam playeri de la dusmani)
pina la urma sau inceput recrutari in dreapta si in Stiga;)
ca ala ii in mijlocul vostru!
ca ala ii linga voi!
ca cu ala va intelegeti bine si etc....
si pina la urma tradatori piste tradatori gaseam)

mythra daca atunci cind a venit Tao la voi in trib in C_N
daca de la inceput ziceam ca nu intra)
nu cred ca pe acum era in Existenta)

sau nu am dreptate?)

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

Toti vorbiti de trecut, toti va credeti in trecut, toti ziceti ca daca era sa fac nu mai erai, da gandind logic voi chiar ati incercat si n-ati reusit, nu inteleg de c va mai chinuiti sa scrieti aberatii...
 

DeletedUser

Corect ( dar nu ma includ in categoria acelor " toti care vorbesc despre trecut" , eu doar i-am raspuns lui stunty, ca peste tot citesc de faza aia ). Tao a avut sute de atacuri si a rezistat.

Nu are rost offtopicul asa cum a mai mentionat o persoana, mai sus.


Cum stati cu razboiul sau " v-ati impacat "? Ceva statistici, comentarii strict legate de asta?
 

DeletedUser18817

nu prea ne-am impacat

Side 1:
Tribes: -NW-a
Players:

Side 2:
Tribes: = SN = = SN1= =SN2= =SN3= =SN4=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 1
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 179,769
Tabăra 2: 6,680
Diferență: 173,089

chart
 

DeletedUser

aia i statistica de razboi?,arata k o gluma proasta,ajungeti si voi la cateva sute luate de la fiecare si postati dupa
 

DeletedUser18817

inteligentule, aia e de 2 zile....arata-mi o statistica, la acest nivel, in 2 zile, la peste 100 de sate luate.......
te bagi in seama aiurea

ON:
Side 1:
Tribes: -NW-a
Players:

Side 2:
Tribes: = SN = = SN1= =SN2= =SN3= =SN4=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 2
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 123,396
Tabăra 2: 11,548
Diferență: 111,848

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus