Razboi -OsP- & MANDYA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ooofff!!! "ce ti-e si cu adultii astia"... :)))
nu ati inteles?
martzian isi pregateste un "culcus cald" in cazul in care ar incepe un razboi intre -OsP- si Manuta....
grea e "strategia" asta! :))))
 

DeletedUser

ooofff!!! "ce ti-e si cu adultii astia"... :)))
nu ati inteles?
martzian isi pregateste un "culcus cald" in cazul in care ar incepe un razboi intre -OsP- si Manuta....
grea e "strategia" asta! :))))

Subscriu...:D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Simplitatea este cel mai greu lucru de asigurat in lume; este ultima limita a experientei si ultimul efort al geniului...
 

DeletedUser

nu intaleg dc a fost postata aceasta tema..nu trebuia sa va plangeti de nimic..este un razboi,penibil cum o fi el..si noi avem spioni din alte triburi ..daca s-ar incepe un razboi intre noi (-osp-)manuta si quit tot penibil ar fi?(privind numarul de sate) ...si in curand vom demonstra ca putem mult mai mult....personal nu ma implic de mult in trib..dar cred ca voi revenii in curand cu cateva schimbari majore....poate a venit timpul sa fim luati in considerare mai mult:p..
 

DeletedUser30628

nu intaleg dc a fost postata aceasta tema..nu trebuia sa va plangeti de nimic..este un razboi,penibil cum o fi el..si noi avem spioni din alte triburi ..daca s-ar incepe un razboi intre noi (-osp-)manuta si quit tot penibil ar fi?(privind numarul de sate) ...si in curand vom demonstra ca putem mult mai mult....personal nu ma implic de mult in trib..dar cred ca voi revenii in curand cu cateva schimbari majore....poate a venit timpul sa fim luati in considerare mai mult:p..

de ce esti asa de rau??? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Fratilor MANDYA nu au nici 100k puncte, ce razboi e asta, OsP va credeam mai 'buni' adica sa faceti razboi cu acest trib, e jalnic (94.155 puncte au)
 

DeletedUser

Fratilor MANDYA nu au nici 100k puncte, ce razboi e asta, OsP va credeam mai 'buni' adica sa faceti razboi cu acest trib, e jalnic (94.155 puncte au)

acum da:))....daca te uti la dif de sate intre fostul mandya si noi este aceeasi dintre quit manuta si noi...deci tot penibil ar fi nu?sau punctele pe tine te incalzesc:p.......piter am mai jucat cu tine pe alte lumi:p.....ai jucat si pe serverul italian cu mine:p....stiu ca esti bun:p
 

DeletedUser30628

nu-mi amintesc sa fii jucat impreuna,poate imi dai un Pm sa imi zici cu ce nick.....
 

DeletedUser30628

am zis aici pe extern sa-mi dai msg...daca vrei si pe joc ca nu ma supar :)
 

DeletedUser

nu intaleg dc a fost postata aceasta tema..nu trebuia sa va plangeti de nimic..este un razboi,penibil cum o fi el..si noi avem spioni din alte triburi ..daca s-ar incepe un razboi intre noi (-osp-)manuta si quit tot penibil ar fi?(privind numarul de sate) ...si in curand vom demonstra ca putem mult mai mult....personal nu ma implic de mult in trib..dar cred ca voi revenii in curand cu cateva schimbari majore....poate a venit timpul sa fim luati in considerare mai mult:p..

astept sa vad acel "in curand" in care veti demonstra ca intradevar puteti mai mult! :)
pana acum, sincer, nu ati demonstrat decat ca luati un sat de la un jucator cu 4 sate, dupa cel putin 7-8 atacuri! :)))
sigur ca te iau in considerare!!! doar de asta am inceput sa joc triburi! asta e scopul meu! :))))))

P.S. te rog sa incepi mai repede sa te implici! am inceput sa ma plictisesc! :)))))
 

DeletedUser

da.

imi cer scuze ca nu am intrat de aproape o luna pe extern.


eu sunt capul rautatilor cu ceea ce s-a intamplat cu Mandya. eu am organizat totul. eu am facut declaratia de dragoste tribului Mandya

-Pentru cei din Mandya: Nu veti intelege niciodata de ce am procedat asa, si nici nu o sa va explic ca nu are rost... Marginea e a noastra acum, nu? iar satele voastre sunt ale noastre, si ne folosim noi de ele, asa noobi cum suntem
-colegialitatea in -OSP- e aproape de zero :)). Ne mancam unii pe altii, stam si veghem nonstop sa nu ne cucereasca colegii satele.
-Cine nu ataca la ora mentionata zboara din trib cu zero sate (il mancam intern). Colegii pot aproba asta. deja au fost mancati intern zeci de oameni, i-am facut salata si i-am servit la micul dejun


Pe bune, ce-i cu topicul asta?


P.S. multi dintre voi au inceput odata cu noi, dar sim city si-a spus cuvantul printre voi

PUTETI STERGE TOPICUL.

Va multumesc
 

DeletedUser38581

da.

imi cer scuze ca nu am intrat de aproape o luna pe extern.


eu sunt capul rautatilor cu ceea ce s-a intamplat cu Mandya. eu am organizat totul. eu am facut declaratia de dragoste tribului Mandya

-Pentru cei din Mandya: Nu veti intelege niciodata de ce am procedat asa, si nici nu o sa va explic ca nu are rost... Marginea e a noastra acum, nu? iar satele voastre sunt ale noastre, si ne folosim noi de ele, asa noobi cum suntem
-colegialitatea in -OSP- e aproape de zero :)). Ne mancam unii pe altii, stam si veghem nonstop sa nu ne cucereasca colegii satele.
-Cine nu ataca la ora mentionata zboara din trib cu zero sate (il mancam intern). Colegii pot aproba asta. deja au fost mancati intern zeci de oameni, i-am facut salata si i-am servit la micul dejun



Pe bune, ce-i cu topicul asta?


P.S. multi dintre voi au inceput odata cu noi, dar sim city si-a spus cuvantul printre voi

PUTETI STERGE TOPICUL.

Va multumesc
mia bine ca nu ai intrat ..ca la cum ataci de faceai mai demult de ras:D
Agresor: ayxela
Origine: 007 ayxela (436|677) K64

Număr: 0 0 0 0 96 2861 243 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 2861 243 0 0 0 0 0

Agresor: ayxela
Origine: +=-Ayxela-=+ (413|674) K64

Număr: 0 0 0 0 130 2700 250 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 2700 250 0 0 0 0 0


si mai sunt si altele dar nu vreau sa se simta si mai penibil:p
 

DeletedUser

asa, si?
care-i faza

posteaza-le pe toate daca asta iti face placere, spamul e bine-venit. e greu sa intelegi ca vreau sa ma scap de unele trupe, nu? iti desenez daca vrei

am avut niste nobili lenesi ca-i luam lui musolyny un sat. asta e. distanta prea mare, timp berechet ca musolyny sa fie sprijinita de ORICINE
 

DeletedUser

da.

imi cer scuze ca nu am intrat de aproape o luna pe extern.


eu sunt capul rautatilor cu ceea ce s-a intamplat cu Mandya. eu am organizat totul. eu am facut declaratia de dragoste tribului Mandya

-Pentru cei din Mandya: Nu veti intelege niciodata de ce am procedat asa, si nici nu o sa va explic ca nu are rost... Marginea e a noastra acum, nu? iar satele voastre sunt ale noastre, si ne folosim noi de ele, asa noobi cum suntem
-colegialitatea in -OSP- e aproape de zero :)). Ne mancam unii pe altii, stam si veghem nonstop sa nu ne cucereasca colegii satele.
-Cine nu ataca la ora mentionata zboara din trib cu zero sate (il mancam intern). Colegii pot aproba asta. deja au fost mancati intern zeci de oameni, i-am facut salata si i-am servit la micul dejun


Pe bune, ce-i cu topicul asta?


P.S. multi dintre voi au inceput odata cu noi, dar sim city si-a spus cuvantul printre voi

PUTETI STERGE TOPICUL.

Va multumesc

Stai linistit ca stim exact cine esti, amice!Acelasi comportament l-ai avut si pe cealalta lume...
...dar pe cei care au multicont, sunt penibili prin amenintarile vizavi de colegi, au un comportament neadecvat jocului sau se cred barbati omorand muste...chiar nu ii apreciaza nimeni!
Noi jucam tenisul cu o singura paleta si nu ne dam caracatite ce au in dotare o duzina de palete!
Chiar daca pierdem, chiar daca (,) castigam...pentru noi placerea este aceeasi!
 

DeletedUser

:D
Chiar nu te vede nimeni...devii mult prea penibil cand faci afirmatii nefondate!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus