razboi pixule vs PWGN~1

DeletedUser

:) salutari. ca tot se vorbeste de razboaie, dar multe nu apar aici pe forum, iaca unul nou. Dupa ce am fost spionat de vreo 2 membri din PWGN~1, acum ma ataca 8 de-ai lor:D Ma fratilor, daca supravietuiesc, va fac viata grea. Iar pentru ceilalti jucatori, triburi si familii din Lumea 2, daca aveti ceva de impartit cu respectivii si nu doriti sa faceti asta pe fata, astept un mesaj, si niscaiva sprijin la mine sau atac pe ei:rolleyes: ne mai auzim cu rapoarte dupa ce va sosi primul atac:D
 

DeletedUser

a inceput.. iaca primul atac:)
Apãrãtorul a câºtigat


Agresor: sagraesi
Sat: sans sucre (398|642) K63

Numãr: 250 237 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 250 237 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0

Apãrãtor: pixule
Sat: pixalia (335|574) K53


Pierderi:
mai sunt de venit inca ..:D
 

DeletedUser

cum sa ataci frate cu trupe de aparare loooool.. stie sa joace baiatu:))
 

DeletedUser

:))) lol

ala a atacat si el cu ce avea surplus pixule ma jignit si a zis ca io iam lasat in pac enu iam mai atacat din simplul motiv ca cica am aflat io ca ei toti au peste 25 de ani ceea ce e o stupizenie si ca sai demonstrez c anu e asa am dat mai multe atacuri asupra lui ;) Respect xexoasa :*:cool:
 

DeletedUser

deci domnu pixule

unu : faptu ca ai 25 de ani nu ma deranjeaza sa-ti rup capu (in joc ca sa nu se creada alt ceva) daca faci figuri;

doi : vezi ce mai comentezi ca de ce te-am atacat sau nu stiu ce.....ca nu suntem aliati si nu am incheiat un PNA;

trei : este doar un joc asa ca daca nu-ti convine nu mai juca asta este.

si am incheiat discutia ca sa nu zic mai multe
 

DeletedUser301

:))).........bn mah...........stai ca va cuceresc ca stati pe langa mine :))
 
Sus