Razboi QoQ-Dark.W

  • Autor subiect DeletedUser6
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aia e statistica QoQ-ului cu internele lor, nu cu Dark.w.

Insa pumcte, ce naiba inconjuram noi, sa fim seriosi!:)))

Nu sunt sanse sa invingem Qoq, doar sa jucam frumos cat se poate.

tu ai jucat si pe 24 in faq cumva?:) ..
"Nu sunt sanse sa invingem Qoq, doar sa jucam frumos cat se poate."- imi place ca esti modest ,nui vorba cine pe cine invinge,important este sa fie un razboi frumos
 

DeletedUser

Hai mai ... Eu vreau personal sa joc cu tine nu te lasa acum ... desi inteleg ca si eu m-am lasat aproximativ 3 ani ...
Ocupa mult timp pentru nimic dar e o lume care evolueaza rapid nu o vad atat de lunga joaca si tu mai mult daca tot joci sa treaca vara peste vine toamna dupa iarna ... :))
Hai ca acum devine interesant desi as dori sa joc cu tine macar sa jucam impotriva daca altceva nu e posibil ... e deja interesant tu ai luat sat langa mine eu am langa tine ... :))
 

DeletedUser40616

Nu mai joc, ca m-am saturat sa cresc de nebun, apoi sa se ingrase altii ca cedez satele!:)))

Ar fi trebuit sa ma las de acum, ca am licenta, dar asta e, concentram acum toate activitatile si pe urma sanatosi sa fim!:))

Noapte buna!
 

DeletedUser41102

IPTANA.SA , fost membru dark a fost concediat deoarece colegii din QoQ l-au atacat, prieteni, astea ar fii inca vreo 20 sate in plus la statistica.. eh eh, jucati murdar cu statistica aia, daca continuati asa o sa trebuiasca sa-i dati pe toti afara :))
 

DeletedUser

Tyvo ce mai spui tu domnule?
Trecere din plictiseala pe aici ....
Mie somn ....
 

DeletedUser40616

serios am fost intotdeauna, poti intreba toti dusmanii pe care i-am avut, nu cred sa zica vreunul ca nu-s dusman corect:)


a iesit nemultumit de trib, ceva de genul, a si scris ceva!:)) nu e pe sitter sa-l fi scos noi si nici nu i-a zis cineva sa iasa, i s-au oferit si sate in mijlocul tribului.

daca nici eu nu lupt serios....:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40616

O sa consider ca sunteti neinformati, nu rau-intentionati!:)

Intrebati-l pe prietenul lui, lord-stefan!:)
 

DeletedUser43918

Eu am auzit ca a fost concediat ;) ,la injurat pe assac pentru ca nu a primit sprijin:p

poi tu ai da asa la oricine e atacat de qoq ? :confused: fii mai serios! :D eu as cere spaga :D ...

cum sa dau "eu" sprijin, cand abia am pt. "mine"
Apărător: Tyvokka
Ţel(direcţie): ~063@Stratovarius~ (377|511) K53

Număr: 43358 1395 2853 35326 15953 1560 0 6942 0 5826 1 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40616

asa e, asa e:)

eu nu sprijin pe nimeni!

ma gandeam ca macar pe lumea asta dau de dusmani simpatici, dar clar nu-s sanse! =))

te pup, copilito!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43918

asa e, asa e:)

eu nu sprijin pe nimeni!

ma gandeam ca macar pe lumea asta dau de dusmani simpatici, dar clar nu-s sanse! =))

te pup, copilito!

no, stai cuminte ca te inveti prost!:p
cat priveste suportul la colegi, mai reconsidera-ti parerea ca nu se stie cand te lasa balta, cat esti matale de sef! :p
 

DeletedUser40616

nu sprijin, asta e clar!:)
nu am sprijinit niciodata in acest joc, asa-s eu ticalos, stiu toti, nu e ceva nou!:))
 

DeletedUser

Tribul Dark.W e teoretic dizolvat. Are un singur membru de 36 de pct si este renumit in RUN. Tema se poate inchide.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus