Razboi R.S vs Fear!?

  • Autor subiect DeletedUser30856
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
...

Una este sa ai 100 sate de atac si sa dai ca un ... si sa nu rezolvi nimic si alta este sa ai cateva satuce de atac dar sa le folosesti cu cap si sa faci pagube mari pentru cel care se apara , chiar daca nu iau sate dar imi fac treaba de MACELAR destul de bine ... iar un update o sa iti dau dupa ce fac pauza pe celelalte lumi ce ocupa timp si dupa o fuziune intre mine si un coleg o sa ma pun sa iau si sate , sper sa nu faci ca restu sa injuri sau sa te dai lovit ca aveai sitter , nu mergea netu , a picat staplu de curent , blabla si de aia pierzi sate .. ca de cativa ani incoace motivele astea sunt cele mai intalnite

Iti mai zic un secret : Nu PUNCTELE pazesc un sat .. ci TRUPELE. , asta iti spun asa ca sa bagi la cap pe viitor ;)

have fun !

de fapt, ai dat ca un noob si ti-ai spart sate pentru ca te lasi ... precum cavalerul danubian, batranul tribului, angelica zurlia ... sper sa gasiti jucatori cel putin la fel de buni sa continue, altfel va fi o problema :)
 

DeletedUser40316

de fapt, ai dat ca un noob si ti-ai spart sate pentru ca te lasi ... precum cavalerul danubian, batranul tribului, angelica zurlia ... sper sa gasiti jucatori cel putin la fel de buni sa continue, altfel va fi o problema :)

cine a zis ca ma las ? :) nu am zis asta .. iar de atacat am atacat si inainte sa cedez satele alea nu se pun ? atacu asta ultimu a fost asa 2 fulluri si ceva maruntaie daca aveam toate fullurile gata pt final curatam tot fearu la cum se apara aia :D pana termina hades sa coleaga satele mele faceti bine si blindati granita cu R.S ;) dar sa fie acolo 20 k pe sat cel putin ca vreau rang 1 la agresori ;)
 

DeletedUser30856

Ce tare esti gogule, stai la baute si karate ridica fieraria ... ntz ntz ntz ... raule, de ce tot schimbi nickurile pe n lumi si faci pe viteazul undercover daca esti mare jucator ?

PS : la multi ani lui penny, sa fie sanatos si la punga gros :)

multumesc...sanatatea inainte de toate...relaxare pe joc acum cat e vara :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Titlu Inamic de război Începutul războiului Sfârşitul războiului Învingător
La atac!!!!!!!!!!!! ArE yOu scareD!? (dizolvat) în data de 18.05. la ora 11:03:04 în data de 20.06. la ora 18:45:50 Tribul tău

R.S a castigat razboi deci se poate inchide acest topic
 

DeletedUser40316

Tipic... la fel o sa se intample si cu cei din tribul MajOrete De weekend - aka MOD
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus