Razboi R.S vs Head

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Poate nu mi-a pasat de voi, tocmai am zis ca sunteti varza, de ce m-ar interesa sa nu se scurga informatii la voi?

Oricum, te pupa H@lo aliatule :*

Roaga-te sa ramai acolo albastru ca viiin :) tocmai s-a oferit un fost jucator al tau sa imi cedeze satele, la 49 de ore cu nobilul, dar vin dragule, de cum termin cu zona mea. Asteapta-ma :p

h@lo cu cine te certi?:)))
 

DeletedUser

holo

De cand H@logen a parasit vechiul trib, sa terminat practic un razboi care nici nu incepuse,de acum e vorba doar de timp si de statistica
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
As putea adauga...de cand 10-15 au parasit vechiul trib.

PS: Retrage sprijinul de la prietenul tau, a scapat de mine =))
 

DeletedUser30856

si cateva clasamente pentru inceput:

Clasament - triburi pe acest continent 36

Loc Numele tribului Puncte Sate
1 HEAD 2,10 Mio. 341
3 R.S 421.449 54

Clasament - triburi pe acest continent 35

Loc Numele tribului Puncte Sate
1 R.S 2,76 Mio. 309
2 HEAD 1,36 Mio. 181

Clasament - triburi pe acest continent 35
1 R.S 2,60 Mio. 297
2 .R.S. 2,03 Mio. 270
3 HEAD 855.064 108


Clasament - triburi pe acest continent 36
1 R.S 1,28 Mio. 159
2 HEAD 1,20 Mio. 198
 

DeletedUser

ar fi bine sa aratati ce puteti de cat sa comentati...ma plictisesc comentariile voastre..ca sunt varza, sau nu stiu ce..ati luat niste sate de la inactivi si va dati mari jucatori de triburile...HEAD Inamici învinşi: 9.230.276 si TLS Inamici învinşi:13.562.645 si suntem mai mici ca voi :))

doar stiti ca unde sunt asemenea "zmei" ai triburilor apar si eu..gen cnyk/ ciura si care se mai dau mari si tari.

Cnyk prefera o harta albastra ...si trage sa mentina alianta cu R.S. si prin relatii diplomatice inexistente, cum ar fi pna cu spor timp de 3 zile fara ca cei din spor sa ii fi trecut la pna si sa nu mai vorbim ca s-au dus aia mici din p-v pe langa ei si ca un conducator care iubeste albastru le-a cerut alianta in secunda 2.

Aliaţi
R.S
T~L~S
What??
P-v aici
.R.S.
Pna
Mod
G P-v
Duşmani
Garda
Spor se lauda ciura prin circulare ca le declara razboi dar vad ca au renuntat :)
~invs~
~Lod~

Tls la organizarea suprema care o au nustiu cei din tribul mare ce se intampla in academie si invers. S-au chinuit cu L Z atata timp si pana la urma i-au recrutat ca le facea faza L Z si chiar mergeau in directia buna cu ei. Si sa nu uitam la tls au cei mai mari jucatori in fosta zona a L Z. Daca te uiti la actele tribului gasesti numai sate de barbari...am inteles ca le pregatesc pentru tine syryus ... ei le cresc tu le iei :) si tot asa ..au un forum de groaza am vrut sa ii spionez mai mult dar m-a luat durerea de cap cand am vazut ce e acolo si cam asta e tls condus de marele cnyk
 

DeletedUser11365

doar stiti ca unde sunt asemenea "zmei" ai triburilor apar si eu..gen cnyk/ ciura si care se mai dau mari si tari.

eu cred ca tu ai probleme sincer...azi m-am logat pe extern dupa vreo 3 saptamani..sincer sa fiu,mi rusine ca tu incerci cumva sa devi "dusmanul meu"..pana acuma aveam un grup select de dusmani,cu blackdude,mine,borgora,illusion..etc..n-ai ce cauta aici,imi pare rau

noapte buna
 

DeletedUser

eu cred ca tu ai probleme sincer...azi m-am logat pe extern dupa vreo 3 saptamani..sincer sa fiu,mi rusine ca tu incerci cumva sa devi "dusmanul meu"..pana acuma aveam un grup select de dusmani,cu blackdude,mine,borgora,illusion..etc..n-ai ce cauta aici,imi pare rau

noapte buna

eu nu sunt dusmanul nimanui..doar spun lucrurilor pe nume. Ca de obicei nu ai uitat sa dai de inteles ca nu ai timp (viitor motiv sa te lasi cand numai ai optiuni) si nu ai uitat tonul de suprematie pe care il folosesti si cand faci diplomatii si cand faci orice
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Copile, du-te de aici! N-ai ce face, n-ai luat BAC-ul si ai prea mult timp liber?

Rog un moderator sa inchida topicul acesta, razboiul s-a terminat cu o luna si ceva inainte, la deschiderea L25.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Vezi ca ai uitat sa il inchizi :D

Sau m-ati facut moderator sa pot posta in topicuri inchise? :)))))
 

DeletedUser40316

el a inchis topicu cu mod si asta la lasat deschis :)))

lethaleee alcoolu dauneaza grav sanatatiii :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus