Razboi SH Fam.vs GOD Fam. +FOW + Titans Fam. + GN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ceti mai plac jocurile de cuvinte :D eu in schimb nu le practic nici macar sa aduc o femeie in patul meu :))) la faza cu fotbalul ma refeream doar ca nu cunosc deci degeaba imi exemplifici :p sunt un fan al sportului dar ca jucator nu ca spectator :)

daca vrei sa disecam de ce a inceput razboiul poate te lamureste putin primul post din thread... daca reusesti sa elimini unde incercam sa ating corzi sensibile :))) si da... credema ca inca exista foarte multi jucatori slabi de ambele tabere... sau ma rog... in sh si ce a mai ramas din god :) si nu ca as fi vrut eu sa ramana ei in god dar razboaiele continue nu miau permis sai elimin ... oricum... mai vorbim pe tema asta altadata ca e seara si merge netu mai rau ca de obicei :p
 

DeletedUser

Pai e destul de vag ce spui tu in primul post "Din cauza atitudinii incorecte a SH", dar nu spui exact ce anume a fost incorect. Oricum, nu conteaza asta. Finalitatea e tot ce conteaza intr-o competitie. Si sunt convins ca in adancul sufletului tau imi dai dreptate :) [nu conteaza ca voi ati condus cu 20-50 si acum e 45-50, nu conteaza nici ca noi avem mai multe sate (asa cum nu conteaza nici in fotbal (mama lui de fotbal ca numai de acolo imi gasesc exemple) ca Real Madrid, cand juca cu Steraua, avea buget de 50 de ori mai mare)] :)
 

DeletedUser30118

Pai e destul de vag ce spui tu in primul post "Din cauza atitudinii incorecte a SH", dar nu spui exact ce anume a fost incorect. Oricum, nu conteaza asta.

EDIT:momentan s-a rezolvat, dar sper ca pe viitor sa nu mai existe situatii de genul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

p.s. tot ca simplu jucator ** daca diplomatii nostri reusesc sa rezolve problema felicitari;)
uite ca sa rezolvat :)) culmea si am spus adevarul cand am spus ca postez ca un simplu jucator
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Veritas, esti tu sau altul Sentiment, nu stiu, o sa pun ultima discutie cu el pe care am avut-o
pt cine are simtul de fairplay, o sa isi dea seama de multe lucruri... fara sa faca valuri in lingurite de apa, precum au facut-o multi din GOD

seNtimeNtT în data de 29.04. la ora 13:46
Te astept :)

xander.md în data de 29.04. la ora 14:18
unde ?

seNtimeNtT în data de 29.04. la ora 14:19
Pai tu esti singurul care mai are atacul intact in zona :) - "singurul, activ, care nu avea timp de joc"

Asteptam sa ti`l rupi si tu si sa dam si noi o ofensiva, si incercati sa va graniti ca stam cu trupele in sate dupa voi

xander.md în data de 29.04. la ora 14:22
pai asteptati inca vreo 2 sapt... k nu am avut timp de joc pana acum
acum le voi reface si le voi rupe neaparat...

seNtimeNtT în data de 29.04. la ora 14:23
Spre binele tau sper ca glumesti , poate nu o sa mai ai oportunitatea sa dai in noi peste 2 saptamani :)

xander.md în data de 29.04. la ora 14:25
pai i-ati ales pe toti inactivii... si a-ti dat in ei... - "iar scuze...din partea mea...sa ii explic omului de la cine au luat sate, de parca el nu stia...... comentarii de prisos.... tribalwarsmap.com...spune multe..."
ce nu a-ti vazut k nu am crescut in puncte ? - "cine stie ce e twstats.com o sa vada cat timp nu am crescut in puncte"

seNtimeNtT în data de 29.04. la ora 14:26
Iara va cautati scuze ? In fine te las in lumea ta

o zi faina

xander.md în data de 29.04. la ora 14:30
nu scuza
bravo voua

xander.md în data de 29.04. la ora 14:31
nu e scuza
bravo voua,
se vede k aveti timp de joc, eu banii ii castig nu din jocuri ca tine

seNtimeNtT în data de 29.04. la ora 14:33
Si jocurile sunt greu de facut tot munca e

asta a fost discutie inainte de incercarea de ofensiva pe care a "incercat" sa o faca SentimentT... dar probabil nu a avut destui colegi sa il sustina, pt ca a lansat atacuri reale de distrugere doar, de pe conturile pe care le avea el in sitter... rezultatul a fost niste ziduri darmate si nivele de ferma date jos... sate pierdute - nici unul... in acel moment, am intels ca A Inceput Sfarsitul tribului GOD...
In fine, toate comentariile de tipul... s-au recrutat in stanga si dreapta... jucatori ce nu cunosc jocul se dau mari...si etc...etc... sunt comentarii...
pt cine nu stie, asta e un joc colectiv "triburile", depinde mult de strategul principal...SH are un conducator care face doar treaba de a conduce tribul...si pe urma mai joaca daca are timp...rezultatul se vede in cifre...si chiar daca e sa numaram jucatorii cu experienta din SH.... as numara cel putin vreo 30 ... care creaza nucleul de baza...fata de 5-7 jucatori din GOD...
SH e o echipa, un cerc de prieteni care stiu a juca "triburile"
O facem de placere si de dragul spiritului de echipa.
avem si noi o fereastra de timp liber pe parcursul unui an, pe care "il irosim" cu acest joc..."
mazare - are tot meritul pt ca a putut crea o astfel de echipa, iar comentariile denigratoare la adresa lui sunt spuse de niste "amatori" de jocuri de triburi, care stiu "esenta" jocului ca jucator individual, insa nu stiu cum ce inseamna sa conduci un trib.

Bafta inamicilor mai departe...noi o sa ne distram in continuare jucand triburile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Semper, acum, suntem prieteni, doar stii, dar cine se lauda ca a-ti rupt SH si ca nu stiu ce !? Noi nu..:(

Acum ca ne-am revenit calumea cu trupele si toate cele pentru a continua razboiul cu voi, ramos s-a lovit la spate, nu mai poate sa mearga, astia ies din trib.. Pai ce facem !?
Si ca sa stii, noi ne asumam pierderile pe seama jucatorilor slabi din triburile SH, sau cel putin eu. Nu am concediat sau jucatorii nostri nu au plecat din trib cand au inceput sa piarda sate pe motiv de inactivitate sau noobeala cronica, am trimis sprijin, am tinut sitter, tot ce se putea face la momentul actual. Iar cei care parasesc acum GOD sau cei care l-am parasit si-l vor parasi, se recunosc invinsi. Zi-mi ca nu am dreptate.

Un singur trib de pe .ro a reusit sa atace mai mult decat ataca SH, acela este CIRC dupa L 14, iar SH au simtit pe pielea lor. Pot spune ca mazare a invatat, oarecum, ceva de la CIRC, eu la vremea aceea fiind unul din intemeietorii CIRC-ului. Un atac organizat de succes este acela haotic. Nici tu nu stii ce faci, dar nici inamicul.

respectul meu pt tine Mister... nu cred ca as fi putut gasi cuvintele potrivite, iar tu ai facut-o f bine :D
 

DeletedUser11867

da si eu ii multumesc...datorita lui am aflat aflat ce trib ataca cel mai mult:))
numai pe l11 moh a blocat servarul de doua ori parca din cauza atacurilor dar nu conteaza ei...conteaza circul:))...si sa nu mai punem nici lumile mai mici :))
 

DeletedUser

da si eu ii multumesc...datorita lui am aflat aflat ce trib ataca cel mai mult:))
numai pe l11 moh a blocat servarul de doua ori parca din cauza atacurilor dar nu conteaza ei...conteaza circul:))...si sa nu mai punem nici lumile mai mici :))

:))

A fost un exemplu dat pentru partile implicate.

Ambele parti, atat SH cat si GOD au avut razboi cu CIRC pe 14, atacul haotic la cateva mii, zeci de mii de sabiute in stanga ecranului de joc te innebuneste.

Din pacate nu am jucat pe 11, dar am auzit prietenii spunand de treaba cu MOH si blocatul serverului. :)
Deci inca o data, am dat un exemplu pentru partile implicate in acest razboi.
 

DeletedUser

cand atacau cei din MOH se simtea...adevarata scoala de triburi a inceput odata cu ei...asta e pararea mea...CIRC pe l14 sau B SEA pe l15 doar i-au copiat...si daca nu ma insel erau destui cei din MOH care au intrat in CIRC pe l14...si dumi...au blocat serverul de 3 ori :D,ca fapt divers

ca sa spun si ceva de razboiul care tocmai s-a sfarsit(GOD a clacat lamentabil,si multi au pariat pe ei)...felicitari invingatorilor :)
 

DeletedUser11867

cand atacau cei din MOH se simtea...adevarata scoala de triburi a inceput odata cu ei...asta e pararea mea...CIRC pe l14 sau B SEA pe l15 doar i-au copiat...si daca nu ma insel erau destui cei din MOH care au intrat in CIRC pe l14...si dumi...au blocat serverul de 3 ori :D,ca fapt divers

ca sa spun si ceva de razboiul care tocmai s-a sfarsit(GOD a clacat lamentabil,si multi au pariat pe ei)...felicitari invingatorilor :)

ca atacuri organizate cred ca te referi ca au dus la perfectiune...dar stii parerea mea despre atacuri organizate...pe mine nu prea ma afecteaza organizatele...sunt usor de contracarat daca stii sa joci si ai cu cine sa joci:cool:

ce a fost cu adevarat uimitor a fost ca moh l11 a fost rezultatul mai multor fuziuni iar magnatul a reusit sa faca o echipa puternica..
acum pe l11 domina(castiga) cel mai slab trib dintre cele care erau in top10...aveau numai pna-uri si aliante cu toti vecinii la un moment dat...inq
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cand atacau cei din MOH se simtea...adevarata scoala de triburi a inceput odata cu ei...asta e pararea mea...CIRC pe l14 sau B SEA pe l15 doar i-au copiat...si daca nu ma insel erau destui cei din MOH care au intrat in CIRC pe l14...si dumi...au blocat serverul de 3 ori :D,ca fapt divers

ca sa spun si ceva de razboiul care tocmai s-a sfarsit(GOD a clacat lamentabil,si multi au pariat pe ei)...felicitari invingatorilor :)

Nu prea erau MOH-isti in CIRC pe 14, daca nu ma insel si-mi aduc aminte bine, erau maxim 2. CIRC-ul nu a copiat pe nimeni, totul a fost original, in afara de nume, baietii dupa L1 ne-au dat voie sa-l folosim. In rest, totul original, cate nopti nu pierdeam la telefoane certandu-ne pe cine sa atacam si ce sa facem.. :)
 

DeletedUser

Auzi tu, noi am copiat MOH-ul =))))

Circ-ul de pe L14 sa stii ca nu a copiat pe nimeni si daca imi aduc bine aminte, cand am facut organizatu pe mimirai, am scos fulluri de atac, aproape cat scotea Circul de pe L1(asta mi-a zis Macroh pentru ca din ce stiu eu juca pe acolo)

Circ-ul de pe L14 e o gasca de "dementi" care a reusit sa faca praf tot ce a dorit !
 

DeletedUser

Se poate, va rog, sa reveniti mai aproape de subiectul topicului? :) [chiar daca nu stiu in ce masura subiectul mai este de actualitate; ideea e ca nu ma incanta sa intru pe topicul asta (cand vad mesaje noi) si sa vad ca se discuta despre altceva decat ma astept sa se faca]
 

DeletedUser11867

ovello orice ai scrie e off-topic razboi castigat de sh!

si ca sa revin la circ ce a adus el nou jocului de il ridicati in slavi? atacurile organizate haotice au mai fost si pe alte lumi va asigur pentru ca leam aplicat si eu dar nu am pretentia sa spun ca am fost primul...poate lea aplicat la un nivel mai mare...dar aceasta a fost posibila datorita scaderii varstei si a calitatii jucatorilor care joaca triburile...acum jucatorul care sta non stop pe triburi e considerat bun...pai ce sa le ceri la unor astfel de jucatorii sa aplice strategii complicate...facem organizate...vorba lui mazare nu pot sa le cer unor jucatori cu familie sa stea nonstop pe triburi doar ca niste pusti pot...mai sunt si alte lumi...acum factorul timp castiga razboiul, nu ma castiga factorul calitate cum era pe primele lumi...
 

DeletedUser3372

cand atacau cei din MOH se simtea...adevarata scoala de triburi a inceput odata cu ei...asta e pararea mea...CIRC pe l14 sau B SEA pe l15 doar i-au copiat...si daca nu ma insel erau destui cei din MOH care au intrat in CIRC pe l14...si dumi...au blocat serverul de 3 ori :D,ca fapt divers

ca sa spun si ceva de razboiul care tocmai s-a sfarsit(GOD a clacat lamentabil,si multi au pariat pe ei)...felicitari invingatorilor :)

Hai nu pe bune?

Ai jucat si tu pe L1? L2? L3? L "x" ? Sau ai inceput pe L14 si ai impresia ca acolo s-a inventat jocul?

Terminati cu aberatiile despre Moh sau tribul X de pe lumea X. Asta e lumea 27. Straduiti-va sa discutati despre ea, deoarece sunteti chiar penibili cu afirmatii cum ca "adevarata scoala de triburi" ar fi inceput pe L14. Nici pe de-o parte!

On topic: Felicitari SH :)
 

DeletedUser

Adevarata scoala de triburi a inceput cu L3 Alexandra, pe la jumatatea lumii L3 au inceput sa se perfectioneze sau sa devina din buni, in jucatori mai buni. :)

@Madaline, iar te dai mare cu CIRC !?:)) Oameni dementi sau nu, au facut progrese rapid si vizibile in ciuda tuturor celor care sunt gelosi si aruncau cu pietre in profilu' nostru.
 

DeletedUser

ovello orice ai scrie e off-topic razboi castigat de sh!

Nu neaparat. Poate mai sunt in GOD jucatori care refuza sa vada evidenta :)

Adevarata scoala de triburi a inceput cu L3 Alexandra, pe la jumatatea lumii L3 au inceput sa se perfectioneze sau sa devina din buni, in jucatori mai buni. :)

N-am citit tot, insa ma uit pe harta si pe clasamente. SH pe oriunde a fost, a fost Academie* de Triburi, n-a fost nimeni care sa le dea lectii :)

Nota: ACADEMÍE, academii, s. f. 1. Societate de învățați, de literați, de artiști etc. creată pentru dezvoltarea științelor și a artelor; înaltă instituție culturală care reunește pe cei mai de seamă savanți și artiști. 2. Școală de învățământ superior. [Acc. și: (după lat.) académie] – Din fr. académie, lat. academia. Sursa: http://dexonline.ro/definitie/academie
 

DeletedUser

Ahahah, ovelo, ai tu ce ai cu SH.. :D

Eu spun altceva, tu SH, SH.. Citeste tot inainte, dupa iti dai seama.. ce-am vrut sa spun.

Adevarat este ca pe lumile 1 si 2 deja peste 40-50 % din jucatori erau si stiau cum se joaca, de pe serverele externe existente inainte, chiar si acum, dar adevarata scoala de triburi a inceput cu L3, unde toti care jucau, invatau cate ceva, putin cate putin. Pe 1 si 2 nu ii invata nimeni, rar mai prindeai un coleg de scoala sau munca, etc, care-i scriai pe o foaie ce sa faca si cand te intreba ce inseamna, raspunde-ai modest cu "Nu stiu!"..
 

DeletedUser3372

Adevarata scoala de triburi a inceput cu L3 Alexandra, pe la jumatatea lumii L3 au inceput sa se perfectioneze sau sa devina din buni, in jucatori mai buni. :)

@Madaline, iar te dai mare cu CIRC !?:)) Oameni dementi sau nu, au facut progrese rapid si vizibile in ciuda tuturor celor care sunt gelosi si aruncau cu pietre in profilu' nostru.

Hai vezi. Am jucat L3 de cand s-a deschis, nu de la jumatate.

Iar scoala ta de triburi, a inceput de pe L1 pe .ro si cu mult inainte pe alte servere. Nu a inventat nimeni de pe L3 sau L14 jocul ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus