Razboi SH Fam.vs GOD Fam. +FOW + Titans Fam. + GN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stiu ca vrei sa revii la subiectul topicului, dar mai merge si putin spam, altfel n-are farmez.. :(
 

DeletedUser

Pai aduceti in discutia L3 si alte lumi pe care nu am jucat. Aduceti in discutie o perioada de pe L14 in care eu deja ma lasasem. Sunt subiecte care pentru mine n-au nici o relevanta. De-asta vreau sa revenim la topic.

PS: SH rullz :p
 

DeletedUser11867

Ahahah, ovelo, ai tu ce ai cu SH.. :D

Eu spun altceva, tu SH, SH.. Citeste tot inainte, dupa iti dai seama.. ce-am vrut sa spun.

Adevarat este ca pe lumile 1 si 2 deja peste 40-50 % din jucatori erau si stiau cum se joaca, de pe serverele externe existente inainte, chiar si acum, dar adevarata scoala de triburi a inceput cu L3, unde toti care jucau, invatau cate ceva, putin cate putin. Pe 1 si 2 nu ii invata nimeni, rar mai prindeai un coleg de scoala sau munca, etc, care-i scriai pe o foaie ce sa faca si cand te intreba ce inseamna, raspunde-ai modest cu "Nu stiu!"..

http://ro.twstats.com/index.php?page=article&id=112
ca sa vezi ca erau incepatori...
pe l1 sau facut multe strategii...daca nu ma insel avalon e primul trib care a folosit clusterele si alte strategii ce tin de aparare care pe urma au au fost imbunatatite....pana pe l11 tot sa jucat triburile pe urma parerea mea pe urma sa jucat "organizate"...ce farmec mai e sa trimit trupe sa ajunga la un anumit interval iar pe urma 2 saptamani stai sa se refaca...ce joc mai e asta?...
 

DeletedUser

Frunza hai pe L14 sa inchidem lumea ca ne-am plictisit de cand e deschisa :))

Hai ca ai cu ce sa joci...timp sa ai :p

Felicitari SH
Nu ma asteptam sa o dea in bara ramos (adevaru e ca nici nu stiu ce s-a intamplat asa ca nu comentez nimic pentru ca nu stiu nimic)
 

DeletedUser

De cand asteptam sa vad un felicitari de la Ak-Orochimaru-Ak pentru tribul SH!:))
 

DeletedUser

Frunza hai pe L14 sa inchidem lumea ca ne-am plictisit de cand e deschisa :))

Hai ca ai cu ce sa joci...timp sa ai :p

Felicitari SH
Nu ma asteptam sa o dea in bara ramos (adevaru e ca nici nu stiu ce s-a intamplat asa ca nu comentez nimic pentru ca nu stiu nimic)

Ce dreacu' sa mai caut eu pe 14 !? Daca imi dai un cont sa fac spam cu d-alde bucles, marinarii, yanakis si gasca vesele, vin, dar de timp, glumesti..

Tot cu brago va bate-ti !?:))
 

DeletedUser

mistere acuma imi dau seama de unde atata rautate fata de mrs quizz =)))) indreapto si inspre ariann ca are si el nevoie de putina indrumare :D
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-, ~SH~
Parte 2:
Triburi: GOD, HELLZ, BURN., BURN, D.O.W, SELECT, 69, -LEX-, LEX, AMIGOS

Timeframe: Ultimele 3 luni


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 455
Tabăra 2: 143
Diferență: 312

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,328,009
Tabăra 2: 1,047,659
Diferență: 2,280,350

chart
 

DeletedUser

Dupa cum se prea bine stie, TITANS au pierit de mult, in urma cu 1,2 saptamani, GOD au fuzionat, sau au fugit, sau au plecat, ma rog, in BURN, SH ramane in continuare pe harta in ciuda conspiratiilor si vorbelor aduse impotriva.

Cu toate cele mentionate mai sus, nu cred ca mai are rost acest topic.
Astept comfirmarea unuia dintre colegii SH-isti, cei din conducere, pentru a inchide respectiv arhiva topicul acesta.

Cu ocazia aceasta multumesc dusmanilor, iar lui semper ii transmit salutari si numai bine, sper sa mai avem ocazia sa ne "razbim" sau, de ce nu, chiar colegi !
 

DeletedUser

Brago e si-a sters contul dupa ce ne-a facut o mica istorie despre cum i-am furat noi cu "divinitatea" =))))))))))))
si unu cate unu au dat stergere

au mai ramas cativa pe acolo si se duce si L14

On topic : Felicitari SH
 

DeletedUser

Brago e si-a sters contul dupa ce ne-a facut o mica istorie despre cum i-am furat noi cu "divinitatea" =))))))))))))
si unu cate unu au dat stergere

au mai ramas cativa pe acolo si se duce si L14

On topic : Felicitari SH

Pai pe unde am jucat noi, nimic nu a ramas. Ma refer la nivel de trib, nu de la jucator la jucator.
 

DeletedUser

Pai pe unde am jucat noi, nimic nu a ramas. Ma refer la nivel de trib, nu de la jucator la jucator.

incorect :) vezi l22... dar aia e alta poveste... topicul se poate inchide din moment ce vad ca in viziunea unora e sh vs restul ... si mistere... sunt curios cat mai rezista psihic mazare cu 10+ sittere... ca viata sociala oricat ar afirma el tot nu are =)))
 

DeletedUser41630

Se poate inchide topicul, SH a invins, Felicit toti membri SH pe aceasta cale, toti au participat in egala masura cu atac sau aparare in acest conflict.

Momentan ne batem cu un grup de triburi pentru care nu are rost sa deschidem topic, plus ramasite GOD ce au fugit in tribul BURN, care a ajuns undeva la vre-o 4-5 academii, s-au gandit ei ca daca recruteaza toata harta e ca si castigata lumea, din pacate se inseala, daca sisisi s-ar intoarce, la pariu ar da dizolvare trib, daca ar vedea in ce hal a ajuns tribul BURN

Cat de curand o sa oficializam relatia de Razboi cu ei, acum ne atacam reciproc in liniste.

BURN
BURN.
inHELL
HELLZ
BURN..
Mai era un trib care vad ca si-au schimbat denumirea, se numea BURN divizia SUD
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus