Razboi Soveja+Piratii si US

DeletedUser

De cateva zile a inceput razboiul oficial dintre aceste triburi. Statistici si cometarii.


Parte 1:
Triburi: Soveja, PIRATI
Parte 2:
Triburi: US, US1

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 159
Tabăra 2: 81
Diferență: 78

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 29
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 658,568
Tabăra 2: 423,577
Diferență: 234,991

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 374,100
Tabăra 2: 194,888
Diferență: 179,212

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Statistici pe ultimele 48 de ore.

Parte 1:
Triburi: Soveja, PIRATI
Parte 2:
Triburi: US, US1

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 23
Diferență: 31

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 11
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 272,843
Tabăra 2: 135,568
Diferență: 137,275

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 161,004
Tabăra 2: 60,850
Diferență: 100,154

chart
 

DeletedUser

Si ultimele 24 de ore.

Parte 1:
Triburi: Soveja, PIRATI
Parte 2:
Triburi: US, US1

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 6
Diferență: 21

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 1
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 131,241
Tabăra 2: 33,011
Diferență: 98,230

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83,940
Tabăra 2: 6,133
Diferență: 77,807

chart
 

DeletedUser11867

cine vorbeste?

Poi tu esti cel mai praf,cred ca mai praf ca tine nu exista :))

daca nu ma insel esti kenji de pe l21...iar asta spune tot nu mai e nevoi sa comentez...

@nu cred ca ai vrea...ai ramane fara sate una doua...dar cred ca am sa iau un cont din US sau sa vad daca avalonul nu are disponibil unul la granita cu voi...
 

DeletedUser38231

daca nu ma insel esti kenji de pe l21...iar asta spune tot nu mai e nevoi sa comentez...

@nu cred ca ai vrea...ai ramane fara sate una doua...dar cred ca am sa iau un cont din US sau sa vad daca avalonul nu are disponibil unul la granita cu voi...


si acum , ca ati aflat cine joaca pe drunken monkey , toata lumea 27 stergere in masa..pierdere de timp sa luptati contra noatra , stiti deja rezultatul =))
 

DeletedUser

daca nu ma insel esti kenji de pe l21...iar asta spune tot nu mai e nevoi sa comentez...

@nu cred ca ai vrea...ai ramane fara sate una doua...dar cred ca am sa iau un cont din US sau sa vad daca avalonul nu are disponibil unul la granita cu voi...


Da si ma mandresc cu asta,3 triburi din top 20,unul de rang 1 au facut alianta sa ma inconjoare din toate punctele cardinale sa ma scoata pe mine un singur jucator,a da si ma mandresc cu asta eram rang 3 si rang 1 agresor dupa 3 luni de jucat fara inobilari interne,si sunt mandru ca am fost si Ben Affleck pe lumea 24 te poti uita la arhiva daca sti cum trebuie a si nu mai imi incap in pene de mandru ce sunt cand ma gandesc ce jucator mediocru esti si ce jucator gen umbra esti,a si lista ar putea continua cu performantele mele,dar ma opresc aici ca pe urma o sa zici jucatorule de tetris ce esti ca nu am modestie,desi eu cred ca am fost cat de cat modest ca nu am enumerat aici si alte lumi,a si am uitat sa iti mai zic doar atat,zi-mi sincer pe cate lumi ai intrat cu speranta sa fi si tu macar odata in top la agresori sau in top 20 sau sa fi si tu macar odata in top la ceva,macar la inobilari interne daca la altceva nu poti,si pt asta trebuie nobili daca intelegi,nu toti stiu farma ca sa faca nobili suficienti;)
 

DeletedUser11867

haha eu pe l21 am jucat cu un cont preluat trandafirul alb...aveam 100-200 mi de puncte nu mai stiu si mau scos cu 12 jucatori din patru triburi:)) si eram singur in k-ul meu din trib:))
si eu intram cand aveam chef...pe dicaniho ala lam scos de harta cu inca un jucator cand la astia din 88 si nu mai stiu ce trib le era frica de el...si era vecin cu tine de clasament...la tine era gura mare si nonstop pe joc plus cateva cunostinte de joc....dar in rest te dadeai la jucatori slabi cu toate ca aveai langa tine jucatori puternici pe care ii ocoleai...ai tradat nu stiu cate triburi...
si daca ai intreba pe catva jucatori ai afla ca pe toate lumile pe care am jucat am fost in top la 5 la inamici de care vrei tu cu o exceptie...de fapt doua aici am ajuns doar pe 13 la agresori dar am timp...si nu am ajuns ca tine prin innobilari interne:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Povestitor ramai,arata ceva palpabil nu conturi preluate arata macar o lume pe care ai fost si tu jucator de triburi si nu jucator de jocuri cu cubulete :))
 

DeletedUser11867

:)) ok cum spui tu...dar vezi ca nici tu nu ai dovezi:cool:
si atunci vin cu lumea aceasta diferentele dintre noi pe lumea asta spun tot...:))tu ai crescut prin interne si la puncte si la inamici invinsi...pai daca pe lumea asta ai facut asa pai pe altele?
te las in pace ca sa nu iti mai fac reclama pe urma lumea chiar o sa creada ca esti cell mai bun...
 

DeletedUser30118

Un jucator bun si care nu preia conturi, nu are niciun interes sa schimbe numele de pe o lume pe alta, asta o face un jucator care:

-Ori a preluat contul precedent de la altcineva
-Ori a umblat cu magarii, si-a patat imaginea, ca jucator sau conducator, iar schimband numele vrea sa si-o spele
-Ori statistica arata urat(multe interne sau jucator slab)

Si motivele pot continua:)
Asdar pentru mine nu exista "cauta-ma cu numele x"...o aberatie...daca la actele jucatorului nu gasesti nimic, totul e putred, eu nu cred in povesti oricat de reale ar parea pentru unii:)
 

DeletedUser

Un jucator de obicei isi schimba numele de la o lume la alta atunci cand nu vrea sa fie recunoscut de nimeni si vrea sa joace singur , joci mai linistit daca esti necunoscut, iar multi jucatori buni(sau care au avut conturi mari) atunci cand renunta la o lume isi cedeaza contul iar pe lumea urmatoare nu poate intra cu acelasi nik.
 
Sus