Razboi Suat vs. TEUTON

  • Autor subiect guta coada de maimuta
  • Data de început

DeletedUser16195

Nu stiu Chiradi ..... dar zic eu ca statistica vorbeste de la sine :)

Mandelo bad boy ..... aseara cand am postat postul am citit PS'ul tau si atat .... de dimineata am citit ce am scris si am venit cu completari direct la postul vechi pentru a nu fi acuzat ca postez de mai multe ori

Moshule eu te las in pace dar lasa'ma si tu ca eu nu caut sa ma cert cu tine dar tu cauti sa te legi de fiecare lucru ..... dar nu reusesti sa nimeresti niciunul pentru k am si drepturi in Suat (las la aprecierea ta numarul lor) , nu's disperat dupa acest joc ci dimpotriva am fost acuzat ca ma duc prea des la fotbal si in orash in loc sa stau si sa ma ocup de trib si sa ma ocup de el (iar asta nu eu am spus'o) , altceva ...... nu m'am dat mare cu cuceririle mele , voi le'ati subliniat (daca ma intelegi) , jucatorii mari stau pe o lume atata timp cat sunt sate rosii de cucerit in zona ..... exemplul ala nu e de "jucatori adevarati" ci de migratori care sunt prea lasi pentru a sta pe o lume (daca ai nevoie de exemple stiu eu vreo 2 guralivi .... culmea .... de la tine din familie :)) )

""Activitatea cu adevarat din partea tribului teuton a fost atunci cand am maturat cu voi pe jos (adica cu tod)"" .... asta intradevar ca e ceva de scris pe piatra voastra de mormant =)))) .... sa te dai mare ca maturi pe jos cu un trib de locul 40 ce aavea majoritatea membrilor incepatori ..... aia cativa jucatori "cu experienta" zic eu ca v'au invatat o lectie

Cu asta ti-am raspuns la toate intrebarile ce urma sa le pui pentru ca am vazut ca erai neinformat :)

Putem vorbi si noi ca oamenii numai la subiect de acum ?!?!?! Sau mai ai nedumeriri ?


Bmandelo-Ce sate mi-a luat ma max =)) , 3 sau 4 sate de 4 mii de pcte ? pai cand vedeam atacurile pe alea imi era si lene sa trimit sprijin ... =)) erau niste sate neimportante pt. mine pt. care am considerat ca nu se merita sa le blindez. --->>>Asta da jucator :> ... M'ai lasat fara cuvinte :))))

Ale naibi sate ... au crescut instantaneu exact inaintea ultimului nobil :)))
6,775 b.mandelo91 [TEUTON] maxnicu1 [SUAT]
6,429 b.mandelo91 [TEUTON] maxnicu1 [SUAT]
6,130 b.mandelo91 [TEUTON] maxnicu1 [SUAT]
5,618 b.mandelo91 [TEUTON] maxnicu1 [SUAT]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16195

Mesaj pentru The Big Q

Esti previzibila pisy .... spionezi la 22 si ataci cu nobilii noaptea tarziu :)))


renzzo astăzi la ora 01:08
o sati trimit nishte sprijin p satele alea doua p kre te-a spionat quitana .. sa nu te sperii si o sa'l retrag cand trimit nobilii in kz k ataca la noapte :)
renzzo astăzi la ora 01:05
sitter ... e de incredere :)
MadafacaBULK astăzi la ora 01:04
ok.
ii las sitter, sau ii dai parola?
cred ca ar fi mai bine sai dai parola sa intr el nu?
pe mine nu ma deranjeaza. numa sa fiu de ajutor. :D
renzzo astăzi la ora 01:04
o sa le iau dar maine dimineata k sunt p drum nobilii mei ...
renzzo astăzi la ora 01:03
eu nu pot intra k ma blocheaza astia ... o sa intre blenis ...
MadafacaBULK astăzi la ora 01:02
merci merci. :D
chiar azi am dat un colocviu. am luat 6 la economie. :p
eu sunt multumit, avand in vedere ca nam o treaba cu asa ceva si nam prea facut nici in liceu.
bafta si tie.
acu incerc sa mai maresc orasele si sa indeplinesc sarcina care mia dato blenis.
vezi ca am fost spionat de quitana pe zamora si ocean11.
iale mai repede ca miai lasat adeziunea mica. :p
pan la urma ce fac?
ii las sitter lui blenis, sau intri tu pe cont meu? :-?


Oare vorbeam cu mine ?!?!?

Poate de data asta isi da seama si madame cu cine vorbeste =)))

App .... stai linistita ca o sa dau si reale pe tine .... te las sa te agiti umpic pe forumu intern :))

PS:Nu stiu la cat ai dat atacurile dar recunoaste ca am fost inspirat si ca u ai fost previzibila spionandu'l la 22 (A fost ca un anunt in ziar ca urmeaza sa ataci :)) ) data viitoare fi mai originala si mai discreta daca vrei sa iei un sat .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ale naibi sate ... au crescut instantaneu exact inaintea ultimului nobil :)))
6,775 b.mandelo91 [TEUTON] maxnicu1 [SUAT]
6,429 b.mandelo91 [TEUTON] maxnicu1 [SUAT]
6,130 b.mandelo91 [TEUTON] maxnicu1 [SUAT]
5,618 b.mandelo91 [TEUTON] maxnicu1 [SUAT]



Pardon , 6 mii de pcte si 5 mii de pcte , nu 4 mii si 5 mii .
Ti-am zis activitatea maxima care a avuto teuton , atunci cand o simteai tu pe pielea ta ... si nu zi de un trib de rank 40 , ca pe lg tribul ala de rank 40 , mai erati aliati si cu suat (rank 1) care va sprijinea la greu ...
In fine , tu esti un om care nu vrea sa intelega nimic si o ti pe a ta non-stop .
Ar fi mai bine sa evitam sa mai conversam noi doi ca nu ajungem nicaieri .
O zi buna.
 

DeletedUser16195

Ai spus ceva inteligent in sfarsit ;)
Sprijinul de la ei a venit mult mai tarziu ... si a venit doar pe Blenis .... sincer vorbesc ....

Respect
 

DeletedUser

Multi vad putini pricep...lasati statisticile sa vorbeasca, nu va tot certati aiurea ca nu are rost nici nu stiu cand au dat vreodata teutonii un atac calumea , dar vad ca in gura sunt tari pe forum :))
 

DeletedUser

Multi vad putini pricep...lasati statisticile sa vorbeasca, nu va tot certati aiurea ca nu are rost nici nu stiu cand au dat vreodata teutonii un atac calumea , dar vad ca in gura sunt tari pe forum :))

ti-ai facut contu azi special ca sa dai replica asta?
 

DeletedUser

de plictiseala am intrat si da mam facut azi contu , totul are un inceput ...
 

DeletedUser

Multi vad putini pricep...lasati statisticile sa vorbeasca, nu va tot certati aiurea ca nu are rost nici nu stiu cand au dat vreodata teutonii un atac calumea , dar vad ca in gura sunt tari pe forum :))



Inseamna ca joci de ieri triburile pe lumea 17 :))
 

DeletedUser16195

Side 1:
Tribes: SUAT SUAT2 SUAT3 SUAT4 =CD= =C-D=
Players:

Side 2:
Tribes: TEUTON TEUT0N T3UTON
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 3
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 323,597
Tabăra 2: 23,324
Diferență: 300,273

chart
 

DeletedUser16195

Atunci cand cuvintele nu isi mai au rostul

Side 1:
Tribes: SUAT SUAT2 SUAT3 SUAT4 =CD= =C-D=
Players:

Side 2:
Tribes: TEUTON TEUT0N T3UTON
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 2
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 210,553
Tabăra 2: 20,494
Diferență: 190,059

chart
 

DeletedUser

hooooooooooo dublu.. triplu post..

Suferi tare ? :))

Cand veti trece de noi atunci sa aratati statistica.. pana atunci tribul de pe locul 1 vs tribul de pe locul 8 si nu reusesc sa dea macar un atac organizat pe noi .. (cam tragic)

Quitana se joaca cu satele din est cu voi, se bucura singura cum cu trupe 0 pe sat va crapa toti nobilii pentru ca gandeste.. si stie sa joace.. in schimb atacuri de amatori ca blenis si renzzo (la secunda cica / 08:01:03 / 08:01:15 / 08:02:01 / 08:03:25 =)) ) <inca am pus decalarea prea apropiata - sunt altele mai tragice de ordinul zecilor de minute>

AMUZANT
 

DeletedUser6065

mai nou trebui sa iti ceri iertare la flacara violet ca nu ai respectat regulamentul
ca altfel vei beneficia de o pedeapsa mai mica dupa ce uni isi rup sate full pe capete si nobili cu caruta :))(daca nu merge singur mai exista niste posibilitati:
1 chemi amicii
2 toti colegii de trib
3 si academiile
si daca nici atunci nu merge
apelezi la flacara violet
cine stie cunoaste vreau /
imi cer scuze pentru off topic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16195

Poi daca am vazut k numai ziceti nimic (probabil de rusine) ... am zis sa mai postez eu niste statistici sa vada cei din afara ce'i cu razboiul asta

Amice , te contrazic :) ... atacuri organizate au fost date pe ea ... acum se da cu nobili la plezneala si tot se iau sate (eu cel putin asa fac pentru k nu mi-a facut probleme :) )

Numai baga de la tine timpii ca nu'i frumos sa minti ... zi sa'ti dea ultimele mele 2 trenulete cu nobili sa vedem daca se intind pe 20 de secunde sau pe mai putin de 5 secunde (cu tot cu 3 curatari)

5 secunde deoarece am deschis ferestre noi sa dau 2 nobili prea devreme iar cand am dat "atac" a trebuit sa ma loghez iar si am pierdut cateva secunde

Informeaza'te inainte sa mai vorbesti de mn
 

DeletedUser34078

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-3.8% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: renzzo
Origine: %%%E006 (717|465) K47

Număr: 0 0 200 0 0 273 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 200 0 0 273 0 0 0 0 0 1

Apărător: quitana
Ţel(direcţie): Q - Regal -E (715|466) K47

Număr: 170 260 0 344 0 0 0 185 0 26 0 0
Pierderi: 153 234 0 309 0 0 0 167 0 23 0 0

sau ...

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 2.8%
Moral: 100%

Agresor: karina53
Origine: BKZeuS KingDom 1 (709|454) K47

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 100 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 100 0 0 0 1

Apărător: quitana
Ţel(direcţie): eh asa merge - traiasca twstats (712|457) K47

Număr: 274 443 0 309 168 0 0 110 0 0 0 0
Pierderi: 29 29 0 27 2 0 0 8 0 0 0 0


astea doar in ultimele 20 de minute si cam cu asa ceva pe sate , totusi fac fata (ca sa nu zic ca fac mishto) de/la pseudoliderii lumii 17 pff ...

... celelalte le-am mai pierdut intr-adevar, eu am si servici, mananc, dooooooorm, fac dragoste.... si alte chestii de bun simt ce privesc o viata sociala ACTIVA. Azi de pilda am fost si la dentist si am lasat contul descoperit. Tu cand ai facut ultima oara un dus, mai maniacule... ca de celelalte cred ca n-ai auzit.

Vad ca faci pe gica primejdie, nu ti se pare ca ti se acorda prea multa atentie aiurea?!
N-am timp acum sa va spun ce si unde gresiti si gresiti inadmisibil.
Sunt constienta ca voi pierde 50% din sate doar pt. ca am ramas cu satele goale si n-am cerut sprijin sa va demonstrez cat de no OB-i sunteti ca nu sunteti in stare 4 "grei"-SUAT sa-mi luati niste amarate de sate.
Degeaba stati pe jocul ala non-stop, cred ca ati prins radacini pe scaun.
A te bucura de viata nu inseamna sa stai pe joc ca ultimul maniac si sa iei sate de la quitana. Iti face cumva tribul vreo statuie? Ai grija c-o sa ajungi sa barbieresti statuile sau sa prinzi fluturi cu damigeana. Ia-o ca un sfat prietenesc de la febletea ta "ditamai psiholoaga" :p
 

DeletedUser16195

Wow , m'ai prins Dispe :))

Din cate am zis si mai sus ... acum eu dau la plezneala cu trupe putine , poate iese ceva ... si uite k a iesit la cineva in zona ta asa k nu te lua u de tactica mea k ma iau si eu de tactica de a baga raca intre triburi :))) Buna incercare .. pacat ca a esuat :)

Feblete , fara falsa modestie pot sa zic ca am o viata mult mai activa ca tine deoarece joc la o echipa de fotbal din Localitate (antrenamentele sunt in toi acum) , la facultate tre sa merg ca mai am proiecte de facut pe ultima suta de metrii , cu prietena nu ma intalnesc decat in zilele in care e la munca (adica de 3 ori pe sapt) , cu prietenii la bere ma intalnesc de cel putin 4 ori pe saptamana .... pentru toate cele de mai sus ma pot jura pe Biblie ca este adevarat ...

De dimineata m'am trezit sa plec la facultate si am dat cateva atacuri pe tine iar la intoarcere am dat altele ... si uite asa s'au dus 3 sate :))
 

DeletedUser34078

Wow , m'ai prins Dispe :))

Din cate am zis si mai sus ... acum eu dau la plezneala cu trupe putine , poate iese ceva ... si uite k a iesit la cineva in zona ta asa k nu te lua u de tactica mea k ma iau si eu de tactica de a baga raca intre triburi :))) Buna incercare .. pacat ca a esuat :)

Feblete , fara falsa modestie pot sa zic ca am o viata mult mai activa ca tine deoarece joc la o echipa de fotbal din Localitate (antrenamentele sunt in toi acum) , la facultate tre sa merg ca mai am proiecte de facut pe ultima suta de metrii , cu prietena nu ma intalnesc decat in zilele in care e la munca (adica de 3 ori pe sapt) , cu prietenii la bere ma intalnesc de cel putin 4 ori pe saptamana .... pentru toate cele de mai sus ma pot jura pe Biblie ca este adevarat ...

De dimineata m'am trezit sa plec la facultate si am dat cateva atacuri pe tine iar la intoarcere am dat altele ... si uite asa s'au dus 3 sate :))


du-te mai d'aici ca nu te cred :p
arata-ne poze =))

oops pacat ca te dau rapoartele de gol si le mai au si altii (pt. posteritate) poate ajungi si tu nr. 1 L17 - nobili in mijlocul noptii si spionaj inainte cu juma de ora :p nu mai retin exact ori tu ori blenis ca mai nou nu va mai deosebesc stilul de atac ...
 
Sus