Razboi Suat vs. TEUTON

  • Autor subiect guta coada de maimuta
  • Data de început

DeletedUser

ofticate :D
Important e ca tribul Suat are membrii activi, si tot o data valorori, invidiile sunt pe primul plan :cool:

Intradevar .. si in cele 4 academii sau cate sunt - membri si mai activi si mai valorosi :D ?

Nu se oftica nimeni, pentru ca e mai multa carne de tun la mijloc, daca tot i-ati colectat pe toti .

Castigatorii Razboiului SUAT vs SoWhat = fuziune =)) , SUAT & NOFA = fuziune (ultimile stiri in legatura cu subiectul :> )

Luati tot ce prindeti , va mai dam si noi de prin academie daca e nevoie :D
 

DeletedUser30856

Stiu de ce fac ei acest lucru...nu ne fac fata asa,si se gandesc...ca poate fiind de 3 ori cat noi or sa ne bata....bravo pt recrutari!
 

DeletedUser32682

Tin sa va anunt ca degeaba aruncati vorbe in vand iar despre treaba cu LoT si SUAT se discutase de mult iar fuziunea care a avut loc a strans cel mai activ grup de jucatori.O singura idee ar mai fi.ATI atacat un membru de la noi si nu ati reusit sa luati nimic decat sa crestet omul in rang la inamici invinsi iar noi va scoatem jucatorii la margine din prima planificare si asta ce arata ca NU VA FACEM FATA .asa e
 

DeletedUser32682

WILLY,MYTA24,BOMBANUCLEARA,SORINELMICU,FLITOTY ar fi cateva nume care au fost macelarite de la voi din trib asteptam sa vedem ce ati mancat voi de la noi
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SUAT SUAT2 SUAT3
Players:

Side 2:
Tribes: -TT- TEUTON
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 327
Tabăra 2: 269
Diferență: 58

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 9
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,772,953
Tabăra 2: 1,559,445
Diferență: 213,508

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 154,472
Tabăra 2: 78,822
Diferență: 75,650

image.php
 

DeletedUser

Stai linistit demonule .. distractia abia incepe :>

Ce ati cules au fost jucatori mici din academie
 

DeletedUser

:))... pana acum nu m-a interesat asa tare situatia externa pt ca sunt mic si eram intr-un trib fara razboaie. Acum insa am ajuns in CD care are "razboi" cu akad si l17 si sunt aliat cu teuton si PNA cu suat-urile.... si la ce pozitionare au ma gandeam ca suntem toti contra akad-ului :D
 

DeletedUser32682

Asa este kkody abia incepe si pe fabregas nu :))) si ai perfecta dreptate ABIA INCEPE sper sa te gandesti la asta acum :))) ce e cu litere mari
 

DeletedUser30856

Side 1:
Tribes: TEUTON
Players:

Side 2:
Tribes: SUAT TOD SUAT2 SUAT 2 SUAT3
Players:

Timeframe: 15/01/2010 00:00:00la26/02/2010 07:19:56

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 988
Tabăra 2: 2,467
Diferență: 1,479

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90
Tabăra 2: 60
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,674,475
Tabăra 2: 12,584,783
Diferență: 6,910,308

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 626,766
Tabăra 2: 436,763
Diferență: 190,003

image.php


aaaa.....uitati cum se face...acum ramane sa transformati si teutonul in academia voastra-ceea ce nu se va intampla niciodata!
Intemeietor:
guta coada de maimuta


SUAT
Serviciul de Urbanism si Amenajarea Teritoriului

SUAT2
SUAT3
Daca nu avem timp mergeti la ei pentru amenajari

Familia SUAT
SUAT
SUAT2
SUAT3
TOD
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TEUTON TEUT0N SS
Players:

Side 2:
Tribes: SUAT SUAT 2 TOD SUAT2 SUAT3
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,657
Tabăra 2: 4,654
Diferență: 997

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 211
Tabăra 2: 218
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,216,996
Tabăra 2: 21,661,067
Diferență: 6,444,071

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,438,161
Tabăra 2: 1,509,811
Diferență: 71,650

image.php


Cam plictisitor pe aici.. bate vantul :)
 

DeletedUser

nu stiu cum e cu teuton (ala mare).... dar ss-u si fostu akad si-au cam luato dupa cum am auzit (si reiese din statistici) si ma gandesc ca asta e si motivul pt care au devenit familie nu???

Side 1:
Tribes: TEUT0N SS
Players:

Side 2:
Tribes: SUAT SUAT3 SUAT2
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 71
Diferență: 60

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 91,715
Tabăra 2: 461,379
Diferență: 369,664

image.php
 

DeletedUser30856

pune si una doar cu teuton daca tot te-ai bagat in discutie...
 

DeletedUser16195

Adinamo ... u parca erai cu statisticile corecte .... noi TOD avem razboi dintotdeauna cu tribul Teuton ??? :-?

Fiecare isi pune statistica cum ii convine dupa cum se pare ....
 

DeletedUser30856

ai dreptate...tod a fost academia teuton si s-a innobilat intern din ea cum e normal...nu am retinut exact data cand ati rupt relatiile cu noi...poate ma ajuti tu cu o data,o statistica....cu toate ca nu am cuvinte sa descriu o astfel de tradare...si prefer sa nu ma implic in aceasta problema decat atunci cand tod nu va mai fii...
 

DeletedUser

pune si una doar cu teuton daca tot te-ai bagat in discutie...

te referi la tribul mare?.... daca da mai citeste odata ce am scris inainte:

** japo a spus:
nu stiu cum e cu teuton (ala mare).... dar ss-u si fostu akad si-au cam luato dupa cum am auzit (si reiese din statistici) si ma gandesc ca asta e si motivul pt care au devenit familie nu???

fiind in CD nu am treaba cu Teuton ci numai cu teut0n (aia mici) si cu ss, astfel a venit si intrebarea retorica: "ma gandesc ca asta e si motivul pt care au devenit familie nu???"
 

DeletedUser16195

ai dreptate...tod a fost academia teuton si s-a innobilat intern din ea cum e normal...nu am retinut exact data cand ati rupt relatiile cu noi...poate ma ajuti tu cu o data,o statistica....cu toate ca nu am cuvinte sa descriu o astfel de tradare...si prefer sa nu ma implic in aceasta problema decat atunci cand tod nu va mai fii...

Nici eu n'am avut cuvinte cand s'a luat o anumita decizie cu ceva timp in urma de a se inlatura academia ... nu puteam sa stau cum ii innobilati , daca voi ati fost aburiti k tot eu v'am tradat mai bine v'ati uita in curtea proprie pentru k eu si k si altii din TOD-ul actual am fost inlaturati de o decizie pripita luata pe data de 19.02
 

DeletedUser30856

'am fost inlaturati'-nu suna bine,hai sa spunem mai degraba ca in urma politicii dusa de prietena mea 'draga' si adorabilul blenis care s-au trezit ca afara ninge si nu doar e caldura...si-au luat zborul...iar tu...dupa ei...bun,dar imediat v-ati tras familie babana,la oferta 3 in 1,sau 4 nu mai stiu...spor la joc...e normal ce se intampla...
 
Sus