Razboi Suat vs. TEUTON

  • Autor subiect guta coada de maimuta
  • Data de început

DeletedUser16195

'am fost inlaturati'-nu suna bine,hai sa spunem mai degraba ca in urma politicii dusa de prietena mea 'draga' si adorabilul blenis care s-au trezit ca afara ninge si nu doar e caldura...si-au luat zborul...iar tu...dupa ei...bun,dar imediat v-ati tras familie babana,la oferta 3 in 1,sau 4 nu mai stiu...spor la joc...e normal ce se intampla...

Se vede ca esti neinformat sau dezinformat pentru k lucrurile n'au stat asa , eu am plekt din teuton pentru a avea o sapt. de liniste in academie ... iar Blenis a venit din acelasi motiv .... eu reveneam inapoi daca nu se facea taraboiu ala si se scotea academia k vezi doamne ne'am dus in academie sa ii sabotam =))) ... In fine **** cine a venit cu idee asta dar cand a fost luata trebuia sa se gandeasca k va fi definitiva

PS:Voi ati umblat la diplomatia noastra si ati vbit cu toti aliatii de atunci sa ne scoata de la diplomatie .... era normal sa vorbeasca cineva din TOD sa faca o aliantza makr (in acest caz singurul trib cu care voi nu aveati alianta a fost SUAT ... e o decizie fortata de imprejurari)
 

DeletedUser30856

nu sunt deloc neinformat...ci dimpotriva stiu mai multe decat tine...sincer jocul era monoton pana sa va rupem,acum e mai tare....mai avem ceva puncte rosii aprins pe harta in afara de granita suat...incetisor veti migra cu totii...asa ca aisa care vrea sa plece in atena...nu mai e mult...ce-mi place jocul asta!
 

DeletedUser30856

nu a fost gandit nimic...'noi nu gandim'-sa citez preferata mea jucatoare...mai degraba la voi a fost ceva premeditat,dar ce mai mai conteaza...acum sunteti in aceasi oala-suat gateste...pentru mine nu aveti caracter,azi prieteni,vecini,aliati,maine-dusmani,nesimtiti,tradatori...sa zic de maniak?organizarea facuta pe el la scurt timp dupa ce ati intrat in supa suat-ului?nu cred...nu meritati sa mai jucati...
 

DeletedUser16195

Eu pot jura mai ceva k Geoana cu mana pe biblie ca daca ar fi fost ceva premeditat eu n'am avut nicio legata ... voi aveti ce aveti si incercati sa va pacaliti mintile ca adevaratul motiv is singurul motiv al rupturii ar fii comportamentul lui Lili .... eu am motivele mele pentru care am plecat de acolo care nu a convenit catorva conducatori si imediat s-a produs "ruptura"

Stiu ca ma re-re-re-re-repet dar eu nu am atacat decat membrii ce mi-au atacat actualii colegi s-au m-au atacat ... multi au inteles ce s-a intamplat defapt si au stat in bancile lor (asta o stii si tu)

PS:imi pare rau de maniak dar chiar nu stiu ce s-a intamplat , eu am avut motivul meu si problemele mele asa ca te rog frumos nu ma critica sau jignii crezand ca cunosti adevaratul motiv
 

DeletedUser30856

eu cu tine nu am nimic,dar ca idee...jucator din fosta academie-respectiv tod acum,pe care l-am sprijinit,imediat dupa incheierea relatiilor diplomatice m-a atacat...(nu ca as avea probleme)...nu e nesimtit ala?nici eu nu am atacat si nu o sa atac...doar daca am motive...ce-a fost...nu mai e...o sa vedem ce va urma...dar voi nu ati inteles ca sunteti doar un baraj care opreste momentan teuton de suat,dar vine apa mare...sa stii..se topeste zapada
 

DeletedUser16195

Nu stiu de cine vorbesti dar dupa cum stii si ai vazut pana acum sunt multi oameni fara obraz
 

DeletedUser

Renzzo degeaba zici, tu si Blenis si aftosu ati avut oricand usa deschisa din partea mea, desi nu ati procedat conform regulamentului (si s-a discutat destul in privinta asta)
Cum zicea Blenis ca nu se gasesc cate 100-200-300 de fulluri.. (de cand s-a facut liniste, merge treaba ca pe roate nu mai e lumea stresata de tigerlyly <care din pacate (? :)) va pleca din lumea triburilor > :>)

Side 1:
Tribes: TEUTON
Players:

Side 2:
Tribes: SUAT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 69
Diferență: 1

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 522,479
Tabăra 2: 485,451
Diferență: 37,028

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15,309
Tabăra 2: 2,146
Diferență: 13,163

image.php


________________________________________________________________

Side 1:
Tribes: TEUTON
Players:

Side 2:
Tribes: TOD
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,343
Tabăra 2: 858
Diferență: 1,485

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148
Tabăra 2: 59
Diferență: 89

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,867,490
Tabăra 2: 3,384,784
Diferență: 8,482,706

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 997,678
Tabăra 2: 446,478
Diferență: 551,200

image.php
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Miscarea tribului TOD, imi aminteste de lumea 13, acolo Tigerlily a fost la fel de neinspirata in alegerea facuta si tribul a disparut...mai mult nu pot vorbi pentru ca nu stiu mai multe date.:)
 

DeletedUser16195

@ Kkody ..... Ca pe orice alta lume nu m'am gandit ca daca vreau sa plec in academia Teuton va trebuii sa'ti cer voie (fiind parte din acelasi trib) ... regula ce a fost adaugata cu 2 zile inainte si care nu a fost anuntata nu aveam de unde sa o cunosc mai ales k nu e una fireasca/logica .... Incercarea voastra de a ma trece fortat in Teuton prin scoaterea Academiei de la Aliati nu a facut nimic altceva decat sa ma inraiasca .... respectul inca exista si va exista mereu pentru voi ..... nu am considerat ca a fost corect ce ati facut atunci ... mai ales cum m'ati tratat in cazul cu Sartori cand ai trimis acel membru la mn sa iau o decizie iar dupa ce am luat'o sa mi se reproseze ca de ce am luat'o

La fel ca si atunci nu consider ca am gresit cu altceva in afara faptului ca nu am stiut ca ati schimbat un regulament TIP ce se intalneste in fiecare trib
 

DeletedUser16195

TEUTON - quitana astăzi la ora 00:05
[...]
O sa mai gasesc un spion de sacrificiu care sa le castige increderea si sa le dea informatii false, asa am facut cu TOD acolo avem control calumea. In plus e un admin care ar putea sa ne spuna cu ce trupe ataca. Cum facea makumad cu i see pe vremuri :))
Prelucrarea quitana astăzi la ora 00:38

Sesam aratate :))

Tare curios sunt de un raspuns al adminilor
 

DeletedUser16195

Nicio parte n'ar trebuii sa se mire .... fiekre parte ink mai are prietenii si admiratie pentru adversar , numai k unii au putin mai mult :))
 

DeletedUser30856

lume,lume,dragi admiratori si pofticiosi,va anunt cu drag ca lilisor mama a plecat dintre noi...cu toate acestea a lasat 5sate in urma!!!cine urmeaza???
 

DeletedUser16195

Lilisor a dat stergere cont de dinainte sa incepeti sa luati voi sate asa ca n'ar trebuii sa fiti asa mandrii de voi , fara suparare dar am vazut ce nume ati pus la satele luate de la ea
 

DeletedUser

Rezultatul era acelasi indiferent daca a dat sau nu stergere .. :>

Pacat ca SUAT profita de voi ca sa ne tina ocupati :) (dar asta e.. Don't worry , be happy)
 

DeletedUser30856

maiculita,ea a dat stergere cont inainte de atacuri,si cu toate astea khimici avea atacuri...de la ea!incurcate sunt caile Domnului!!aaa...nu te stresa atat,spioni sunt si vor mai fii...admini la fel...iar suat-ul bravo lor pt ca va baga la mijloc...dar vine si vremea lor!mai ales celor de alta cetatenie,disperati,animale sau sfinti!!!ganditi-va ce faceti bine ca se apropie sfarsitul...SPOR la joc!
 

DeletedUser16195

Rezultatul era acelasi indiferent daca a dat sau nu stergere .. :>

Pacat ca SUAT profita de voi ca sa ne tina ocupati :) (dar asta e.. Don't worry , be happy)

Pana acum a fost Lili care ne'a influentat , acum e SUAT'ul , ma gandesc ca o sa urmeze Bivolaru sau Geoana cu a lui Flacara Violet :-s ..... Doamneeee dar fuduli mai suntem :))) .. se pare ca m'am inselat ... am 21 de ani degeaba daca nu pot sa decid nimic fara sa fiu comandat/condus ... se pare ca n'ai inteles nimic daca asta crezi acum .... ar trebuii sa te gandesti si la varianta in care am plecat de acolo in academie deoarece nu suport sa mi se dea ordine
 

DeletedUser

Pana acum a fost Lili care ne'a influentat , acum e SUAT'ul , ma gandesc ca o sa urmeze Bivolaru sau Geoana cu a lui Flacara Violet :-s ..... Doamneeee dar fuduli mai suntem :))) .. se pare ca m'am inselat ... am 21 de ani degeaba daca nu pot sa decid nimic fara sa fiu comandat/condus ... se pare ca n'ai inteles nimic daca asta crezi acum .... ar trebuii sa te gandesti si la varianta in care am plecat de acolo in academie deoarece nu suport sa mi se dea ordine

nu conteaza cn va influenteaza , adevarul este ca va duceti unu cate unu ... si daca mai sunt jucatori in trib , sunt doar supravietuitori , restu membrilor ori au dezertat ori au dat stergere ori .... (stiti voi ..) acolo ora 8 dimineata etc... cu putine pierderi ca era cu noaptea in cap...



P.S.: Acuma nu stiu daca lyly o fi dat stergere inainte sa dam noi atacurile , dar stiu ca in ziua in care ma pregateam sa ii trimit atacurile , mi-a citit un mesaj , restul nu ma intereseaza ... eu tot i-am luat din sate... asa ca ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

maiculita,ea a dat stergere cont inainte de atacuri,si cu toate astea khimici avea atacuri...de la ea!incurcate sunt caile Domnului!!aaa...nu te stresa atat,spioni sunt si vor mai fii...admini la fel...iar suat-ul bravo lor pt ca va baga la mijloc...dar vine si vremea lor!mai ales celor de alta cetatenie,disperati,animale sau sfinti!!!ganditi-va ce faceti bine ca se apropie sfarsitul...SPOR la joc!

interesant e ca tocmai tu te-ai trezit, adinamo, sa vorbesti de spioni.... tu pe ce post ai fost aici, de spion sau de papagal?

adinamo în data de 03.03. la ora 22:21
ai grija,o sa te atace cineva,e rezervare pe tine facuta!

min0ra în data de 04.03. la ora 10:29
stiu, multumesc oricum
 
Sus