Razboi Suat vs. TEUTON

  • Autor subiect guta coada de maimuta
  • Data de început

DeletedUser16195

Uiti ca l'ai spionat pe madafacabulk pe la ora 22 si l'ai atacat cu nobili noaptea tarziu ?!?!

numai k ti'o luasem inainte si i'am trimis preventiv sprijin ;)

Ai fost previzibila ..... mie nu mi-ai demonstrat inca experienta cu care te dai atat de mareata ...

e mult mai usor sa te aperi decat sa ataci

Schimbi subiectele mai ceva ca pe deciziile de a te lasa :))) ... poate , poate ma prinzi in flagrant
 

DeletedUser34078

Uiti ca l'ai spionat pe madafacabulk pe la ora 22 si l'ai atacat cu nobili noaptea tarziu ?!?!

numai k ti'o luasem inainte si i'am trimis preventiv sprijin ;)

Ai fost previzibila ..... mie nu mi-ai demonstrat inca experienta cu care te dai atat de mareata ...

e mult mai usor sa te aperi decat sa ataci


asa ati vrut voi sa pice pe bonus de noapte ... am zeci de rapoarte cu atacuri date inainte de protectie si ghici :p s-a defectat serverul ... of of mai mai

Si bai renzzo nu ma dau mare ... eu joc normal eu cred ca ma apar bine avand in vedere ce trupe am si nu cersesc sprijin ca tine si ca blenis... dar acum v-am prins slabiciunea si fac misto de voi cand vreau eu... acum sa nu te-astepti sa stau non-stop pe joc... ca mai am si eu treburi :p ... vezi ca acum nu-s ma duc sa fac o baie cu spuma, saruri, muzica in surdina, deci dureaza ... asa ca hai baga mare ....
 

DeletedUser16195

Dap , multumesc ca mi'ai amintit ;) ... si pentru ca n'ai mai fost ironic :)

Il poti intreba pe el daca ma plang eu de sprijin :))
 

DeletedUser16195

Se pare ca nu intelegi romana

"Comment kevesebb" :))

e bine acum ?

Cu ghinion ?

Side 1:
Tribes: TEUTON
Players:

Side 2:
Tribes: SUAT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 13
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 110,525
Diferență: 110,525

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Va rog sa terminati cu spamul si cu atacurile la persoana daca nu doriti bilete catre o mica vacanta.
 

DeletedUser16195

Side 1:
Tribes: SUAT
Players:

Side 2:
Tribes: TEUTON
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 47
Tabăra 2: 4
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 411,356
Tabăra 2: 41,082
Diferență: 370,274

chart


In cadere libera ?

Scuzati de intrebare
 

DeletedUser

Echipa TEUTON isi anunta retragerea din aceasta formula pe L 17 .

Felicitari celor care au luptat cu onoare !


"Succesuri!"
 

DeletedUser

Dupa un razboi foaaaaaarteee lung , aproape de la inceputul lumi , TEUTON a fost invins de..... TIMP ... Ho ma suatistilor :)) ca nu ne-ati infrant voi ... Nu sunteti in stare sa imi luati cateva sate ,iar eu n-am mai intrat pe l17 de mult timp... Trebuie sa recunoastem ca a intrat monotonia si in suat si in mai multe triburi ... e plictiseala , ne vedem pe l20 cu nickul Mandelo. Bafta
 

DeletedUser

pacat...a fost cred ca cel mai intens razboi de pe 17
teuton a facut o figura buna ,pacat ca au fost tradati si au pierdut sate pt niste prostioare
 

DeletedUser

Mandelo .. pacat ca e renzo in vacanta .. ca il auzeai " Mama ce i-am batut pe astia " :))))) (cu palma pe umar :D)
 

DeletedUser30856

hmmm...aici nu am primit ban,pe joc am primit permanent pe toate lumile...din cauza ca am trimis o circulara...am depus contestatie de pe alt cont si toate bune si frumoase pana am mentionat de suat si mi s-a inchis si acel cont...suat este o forta pe l17 pt ca-i vegheaza cineva de sus...bafta si ne auzim pe alta lume
 

DeletedUser12439

hmmm...aici nu am primit ban,pe joc am primit permanent pe toate lumile...din cauza ca am trimis o circulara...am depus contestatie de pe alt cont si toate bune si frumoase pana am mentionat de suat si mi s-a inchis si acel cont...suat este o forta pe l17 pt ca-i vegheaza cineva de sus...bafta si ne auzim pe alta lume

unde vedeti voi o forta in suat.
 

DeletedUser

unde vedeti voi o forta in suat.

Cred ca spunea intr-un mod ironic... oricum , noi inactivi de zile bune , intram doar odata dadeam 2-3 clickuri sa vad ce atacuri aveam si ascanyo suferea pe extern :))) Ma are la profil ca ma rupe ca ma indoaie , aveam ogramada de sate lg el , nici unul aparat (cand zic ca nu erau aparate , zic ca nici armata in ferme nu aveam ... adica erau practic goale) si el suferea p-aici... hahaha
 

DeletedUser

adio teuton

mi-a facut placere s-a ma lupt cu voi , ati fost foarte isteti , noi am atacat iar voi a-ti aparat ce mai aveati :p

de acum incepe razboiul cu familia spor ,v-a dati seama , tare a-si vrea s-a vad ce pot .


mi-a parut bine teuton .
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: bulgarul

Side 2:
Tribes: TEUTON TEUT0N SPOR-T
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 212
Tabăra 2: 7,724
Diferență: 7,512

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 9
Diferență: 61

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,771,536
Tabăra 2: 41,723,454
Diferență: 39,951,918

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 599,936
Tabăra 2: 79,386
Diferență: 520,550

chart
 
Sus