Razboi Suat vs. TEUTON

  • Autor subiect guta coada de maimuta
  • Data de început

DeletedUser6065

Si mai zici sa'i respecti...cand iti fac o asemenea campanie ca la prezidentiale cu inselatorii si atacuri marlanesti
aici poti sa intrebi si pe o colega de ata ca la capitolul asta sta cam slab:)) dar ma rog ma repet la presiunea noului trib uiti de cuvantul dat :))
asai cand fugim la primi spioni ntr un trib mare sa ne aparam satele
 

DeletedUser6065

ce sa zic spor la sate de barabari la uni ca dea alea sunt buni:))) ma rog nu chiar atata de buni ca vad ca dureaza ceva :))
n rest multa bafta1

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te cred...dar totusi,d-aia e regulamentu. Nu e prea placut ochiului sa vezi pe cineva facand triplu-post...

ps:
Are you missed me ?

tu nici in romana nu scrii extraordinar...de ce te chinui sa scrii in engleza?

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ascanyo
În vacanþã


A revenit viteazul ? :)

Pacat ca nu a stat mult :D

Culmea e ca, cum revine.. cum pleaca iar in vacanta .. oare de ce ? :)))
 

DeletedUser

Isi permite , noi oamenii de rand care avem pensii , salarii de nimic si alocatii de nu imi permit sa imi cumpar o pereche de tenesi sport , cat despre domnul ascanyo nu vad ceea ce a facut rau , chiar ma ajutat personal in treaba mea .
Acum ca a venit vacanta , sa speram ca Alex va da la o parte ( doar daca afla cine scrie din spatele numelui meu , un spartan , cine stie ar trebui sa stie ) sa dea la o parte sentimentele dobandite de prietenie , amicitie si va continua sa arunce vorbe imature , in speranta ca mai posteaza cineva sa il contrazica.

:D pac pac
 

DeletedUser

nici eu nu stiu ce a vrut sa zica prin aia...da mi-am dat seama cine e :p
 

DeletedUser2950

[BURN] [SUAT] 2010-08-03 13:38:38
ce buni sunteti cand nu i nimeni pe cont :))) spor la sate
cand era lumea va ti tavalit rau de tot a ti lua fix 1 sat parca :)))
n 2 wekenduri :))
am uitat parca ati luat 9 dar 8 le ati pierdut imediat:))
si cati ati atacat un singur jucator :)))))multi bre , multi ai naibi:))
dincolo era mai eftin
 
Ultima editare de un moderator:
Sus