Razboi -T.Y- vs T-J

  • Autor subiect DeletedUser22863
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iote cine stie :D
io acu' fuzionez c'o fripturica, o mega salata si dac'oi mai putea sa respir, cu alexandra stan, pe jessie o mai las sa copilareasca.
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: T-J
Parte 2:
Triburi: DAMNED (-T.Y-)

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 892
Tabăra 2: 191
Diferență: 701

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,318,578
Tabăra 2: 1,914,322
Diferență: 7,404,256

chart


Parte 1:
Triburi: T-J
Parte 2:
Triburi: DAMNED

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 139
Tabăra 2: 257
Diferență: 118

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 5
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,310,122
Tabăra 2: 2,415,339
Diferență: 1,105,217

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,379
Tabăra 2: 47,487
Diferență: 81,892

chart


Putine cuceriri de ambele parti in ultimelele 48 de ore.si asta in conditiile in care cei din damned,dupa ce au brevetat atacul organizat cu pauza in doi timpi:D(made by marele bunic) au avut in desfasurare ceea ce s-a vrut a fi cel mai mare organizat al lor de la inceputul razboiului

Pentru perioada 28-29 feb 2012


Jucator robertyyy

Duşmani învinşi ca apărător 13.220.219

Sate pierdute 0

si cireasa de pe tort (marturisesc ca am asteptat demult sa mi se acorde si mie putina atentie pe aceasta lume:))

Jucator PDCH

Duşmani învinşi ca apărător 146.766.654

Sate pierdute 0:cool:

A fost un efort de echipa cum rar am vazut in acest joc.Singurul regret ramane faptul ca nu mi-am tinut promisiunea fata de un coleg de a iesi pe plus macar cu un sat in timpul zilei de ieri:D

Felicitari T-J, Multumesc T-J :)
 

DeletedUser

moderator:
te rog inchide topicul asta. nu are obiect.
adversari:
daca vreti sa va bateti cu terror sau yakuza, faceti-o pe alte lumi. damned (simplu) nu e ty. intemeietorii ty au renuntat de mult la lumea asta. daca v-a lasat memoria, va ajut: ati auzit de NUTS, ~1~, MONGOL? daca nu, lasati-o balta.
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
Bunicutule,pana apare adenauer sa te informeze ca nu esti matale in masura sa ceri inchiderea topicului,ia si studiaza materialul asta,poate pana la urma va dati seama unde ati gresit.Din nou:D

Parte 1:
Triburi: T-J
Parte 2:
Triburi: DAMNED

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 814
Tabăra 2: 454
Diferență: 360

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 487
Tabăra 2: 25
Diferență: 462

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,100,167
Tabăra 2: 4,561,769
Diferență: 3,538,398

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,086,652
Tabăra 2: 257,478
Diferență: 4,829,174

chart
 

DeletedUser

anonimule, intai studiaza evidenta. e scris limpede, n-ar trebui sa fie dificil sa pricepi.
apoi, mai domol cu veleitatile de lider maxim. nu esti in masura sa-mi spui mie ce am si ce nu am dreptul.
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
nici un moderator nu va inchide topicul asta la cererea ta.daca tu nu ai nici o legatura cu razboiul -T.Y- vs T-J,cu ce drept ceri inchiderea topicului?
deschide tu unul damned -vs- t-j,eu ca un noob anonim ce sunt postez niste statistici si pe urma poti cere sa se inchida:)
pana atunci,eu voi continua sa va numesc nedemnii urmasi ai t.y. plus cateva implanturi nereusite in frunte cu marele strateg dakan:D
 

DeletedUser

moderator:
te rog inchide topicul asta sau sterge postarile ce nu au relevanta cu topicul.
TY e la pozitia 27 in clasamentul L19. cine se bate cu TY sa posteze aici. cine se bate cu damned sa posteze in alta parte.
nu sunt de acord sa se posteze statistici ce privesc tribul din care fac parte pe topicul destinat altui trib. nu e corect. damned nu e TY.
inca ceva: vezi jignirea de mai jos. daca anonimul are opinii, sa le pastreze pentru el. iar cand le face publice, sa raspunda pentru ele.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Topicul se inchide la cererea intemeietorilor sau atunci cand se va termina razboiul. Nu stiu in ce calitate vorbesti Marele Bunic, dar ai putea sa te prezinti inainte sa ceri inchiderea unui topic de razboi.
 

DeletedUser

daca nu stii, te lamuresc:

am contul marele bunic pe L19 si am infiintat tribul damned.
vad ca pe topicul "TY vs TJ" se pun statistici care privesc tribul damned.
iti cer sa aplici regulile forumului (2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este mai bine să nu postaţi nimic.):
- fie inchizi topicul asta: tribul TY nu mai e in razboi cu nimeni deci topicul nu-si mai are obiect;
- fie stergi postarile care ne privesc. tribul damned nu e ty iar statisticile care privesc damned nu-si au locul aici.

sper ca e limpede acum.
multumesc
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Din moment ce nu mai exista niciun razboi TJ vs TY atunci topicul poate fi inchis. Rog ca pe viitor sa fiu si eu anuntat de catre cineva din conducerea triburilor, pentru a se evita astfel de situatii. Topicul va fi mutat in perioada urmatoare in arhiva. O zi placuta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus