Razboi TOP vs Mda !

  • Autor subiect DeletedUser10105
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10105

Umilinta mare pentru un trib mic , precum Mda !...umilinta dupa umilinta , dupa cum urmeaza !
1. TOP ia sat dupa sat...si doar cele mari , principale , ale celor din Mda !
2. TOP are minim 100 sate din Mda ferme grase !
3. TOP a trimis deja la margine cam 20 de membri Mda !
4. Cele mai mari umilinte ale unui trib pe lumea 6 , LE TRAIESTE Mda , in favoarea ~TOP~ , si din pacate conducatorii lor nu sunt in stare decat sa priveasca !
5. Jenant !
 

DeletedUser

Pune si tu niste statistici de pe TWStats sa vada si lumea exact...:)
 

DeletedUser

Side 1: ~TOP~

Side 2: *MdA*

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 1
Diferență: 5

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,472
Tabăra 2: 7,921
Diferență: 30,551

image.php



:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
E MACEL
 

DeletedUser

Intradevar, coplesitor... pot sa intreb si eu, aia 20 de membri trimisi la margine formau o cooperativa si aveau 6 sate?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1924

Intradevar, coplesitor... pot sa intreb si eu, aia 20 membri trimisi la margine formau o cooperativa si aveau 6 sate?

Sunt sigur ca asa este :)


PS : Multumita "Mama Dolores" ?
--2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
Foarte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ankamaster a spus:
Umilinta mare pentru un trib mic , precum Mda !...umilinta dupa umilinta , dupa cum urmeaza !
1. TOP ia sat dupa sat...si doar cele mari , principale , ale celor din Mda !
2. TOP are minim 100 sate din Mda ferme grase !
3. TOP a trimis deja la margine cam 20 de membri Mda !
4. Cele mai mari umilinte ale unui trib pe lumea 6 , LE TRAIESTE Mda , in favoarea ~TOP~ , si din pacate conducatorii lor nu sunt in stare decat sa priveasca !
5. Jenant !
Mie imi sunt dusmani, totusi, ceea ce faci e lauda sau jignire?
 

DeletedUser

sunt razboaie mult mai interesante si mai sangeroase decat acesta pe lumea 6 dar despre care nu se mai face atata caz
 

DeletedUser

NU ai cum sa dai la margine 20 jucatori din MDA din moment ce le-ai luat doar 6 sate.
Deci nu mai faceti din tantar armasar :)
 

DeletedUser

Fata asta are o mare problema de modestie si bun-simt ... Ca sa nu mai zic de statistica ...
 

DeletedUser8835

Umilinta mare pentru un trib mic , precum Mda !...umilinta dupa umilinta , dupa cum urmeaza !
1. TOP ia sat dupa sat...si doar cele mari , principale , ale celor din Mda !
2. TOP are minim 100 sate din Mda ferme grase !
3. TOP a trimis deja la margine cam 20 de membri Mda !
4. Cele mai mari umilinte ale unui trib pe lumea 6 , LE TRAIESTE Mda , in favoarea ~TOP~ , si din pacate conducatorii lor nu sunt in stare decat sa priveasca !
5. Jenant !

trebuia asa:
1. TOP ia sat dupa sat (ca orice alt trib)
2. TOP are minim 100 sate ferme grase (ca orice trib, pana dispar satele de barbari)
3. TOP a trimis deja la margine cam 20 de jucatori (ca orice trib)
4. Cele mai mari umilinte ale unui trib pe lumea 6 , LE TRAIESTE ~TOP~ , si din pacate conducatorii lor nu sunt in stare decat sa se laude !
5. Jenant


Scz de offtopic, dar nu m-am putut abtine:))
 

DeletedUser

Da...Acum si este o strategie.
Umileste-ti adversarul...Totusi ca lider GlxAng am avut si noi probleme cu top si uitati raspunsuril...la misto.
"Fortza dinamo"
"ce raspuns voiai sa iti dau?"
etc.Toate la batjocura .
Acum au dusmani pe MdA..si noi am avut probleme si inca avem cu acestia dar ankamaster mai bine nu ai incepe sa te lauzi .
Pare si cum ar suna: "O doamne le-am luat un sat...il inmultesc cu 20 si il pun pe forumul extern sa ma laud".
Cu tot respectul da nu asa se face ;)
 

DeletedUser

Umilinta mare pentru un trib mic , precum Mda !...umilinta dupa umilinta , dupa cum urmeaza !
1. TOP ia sat dupa sat...si doar cele mari , principale , ale celor din Mda !
2. TOP are minim 100 sate din Mda ferme grase !
3. TOP a trimis deja la margine cam 20 de membri Mda !
4. Cele mai mari umilinte ale unui trib pe lumea 6 , LE TRAIESTE Mda , in favoarea ~TOP~ , si din pacate conducatorii lor nu sunt in stare decat sa priveasca !
5. Jenant !

Si iata ca unul din MdA ( adica eu ) catadicseste plictisit sa raspunda :

1. TOP nu are razboi cu noi. Sunt doar doi mici strategi ai acestui joc ( ankamaster si ice goblinx ) care se pare ca au un fetis cu tribul nostru, si care-s situati departe de nucleul central MdA ( K56 ). In zona unde-s ei localizati, avem jucatori razleti. Si aceia sunt bine mersi in picioare, nicidecum trimisi la margine.
2. TOP are jucatori de valoare. Cum ar fi ankamaster ( trimisa in repetate randuri la marginea hartii pe alte lumi, cu suturi in partile moi ale corpului )....sa nu-l uitam pe ice goblinix, caruia i s-a dus vestea pe Lumea 6 ca a dat fake-uri cu nobil. Intrebat de asa ceva, ice cretinix raspunde ( citat aproximativ ) : "Ce, n-ai mai auzit de fake cu nobil?".... Pai... n-am mai auzit.
3. V-ati face cruce si v-ati scuipa in san daca ati citii ce fel de mesaje primesc liderii MdA de la acesti doi Tutti Frutti. Si atotputernicul Dumnezeu, daca ar juca triburile, ar fi mai modest. Tot ei doi pupa-n fund si ridica-n slavi pe Roham ( liderul nostru ). Chestia e ca, Roham s-a lasat de mai bine de-o luna jumatate de triburi. E avocat, are sotie, familie...si..WOW!...chiar o viata de trait. Cel care le "raspunde" e un baiat din actuala conducere... si el tata, si el cu viata sociala. Noul "roham" le recomanda celor doi din TOP sa-si inceapa viata sociala...si de ce nu...p-aia sexuala . Cand esti un asa bun jucator de triburi, acest lucru te face sa te simti zeu... si mai si timp sa trimiti eseuri ( ESEURI!!! ) in care mentionezi celorlalti cat de bun esti tu.... e clar ca stai prost si cu una, si cu cealalta.
4. Pai....hmmm.....jenant :)
 

DeletedUser

de necrezut, ha? :) .... iote si un exemplu de discutie.... intre Elita si Mediocritate....
din nou... impreuna a spus:
Ice GoblinX în data de 28.08. la ora 20:25
Salutare Draga, Roham

Sper ca nu ti-ai uitat vechiul Prieten - Aliat.

Roham?

Ai de gand sa traiesti mult si prost sau puitn si bine?

Cred ca ai prins substratul.

Ai de gand sa lupti pentru copii agramati care trateaza jocul asta ca pe intru sa mai dau si eu un click, inainte sa ies cu gagica in oras, sa imi fac satul mare si misto ca pe o ... prezentatoare de moda, fixa... in fine, nu prea ma pricep eu la a da exemple.

Asadar, Roham, apreciez valoare ta de geniu, dar oamenii se mai schimba, conceptiile se mai adapteaza, ai de gand sa fii printre primii ai unui trib ce ATACA sate de BARBARI si se mai lauda pe deasupra cu reusitele lor? Sau ai de gand sa te comporti (cu de fapt ai si facut-o pana acum) intr-un trib ce ar fi onorat de prezenta ta, ca o ELITA.

ELITA vs. MEDIOCRITATE, pe care tu alegi sa o aperi cu atata devotare.

Ai nostrii, chiar daca au trei sate, intercepteaza atacuri al zecimi de secunda, ai nostri lovesc odata si scot un jocator, ai nostri nu se apara cerand SUPORTUL INTREGULUI TRIB, ai nostri GANDESC si se apara de un intreg trib cu 3000 Trupe, ai nostrii imping intelesul acestui joc... la MAXIIM,... vrei sa fii si tu unul dintre ei?

Sau ramai si apara-ti agramatii de membrii care ar trimite 200 de unitati la o cerere de suport in loc de tot ceea ce au, care ar tine trupele lor ca pe bibelouri pe rafturi.

Alege, dar... avand in vedere conflictele dintre Triburile noatre, cred ca este a doua (prima ti-am facut-o in prima luna de joc) si ultima oferta pe care ti-o fac.

Respecte si sper ca in cazul in care nu alegi pozitiv sa fii, macar tu, un adversar pe masura, cand timpul va veni... si crede-ma ca va VENI. ;).

Toate cele bune si astept raspuns.

roham în data de 29.08. la ora 09:23
numultumesc ... si mai lasa infatuarea ... e doar un joc in care pana la urma nici tu nu excelezi ... mi-au spus colegii ca te-ai apucat sa dai fake-uri cu nobili ...

Ice GoblinX în data de 29.08. la ora 11:49
pai ... si asta e o strategie, cu fake-uri de nobili, dar in fine nu tin sa te invat eu ce si cum, deci iau ca raspuns un NU din partea ta, fie, cum doresti... sa speram ca macar ai sa iti mentii pozitia pana la final si nu ai sa cedezi cum majoritatea triburilor care s-au confruntat cu noi, au facut-o...

toate cele bune si ... aprinde noaptea lumina si... trezeste-te devreme in zori ;)


...

Mesajele acestea au fost trimise de către roham mai departe.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Oameni buni, daca vreti sa citeasca cineva ce scrieti, nu scrieti romane! Scrieti ceva mai scurt...14-15 randuri
 

DeletedUser

@Vulpone, tactica fake-urilor cu nobili exista, am folosit-o si eu dar cand aveam 40 de sate si imi permiteam sa sacrific 4-5 nobili pentru sti sigur ca iau 2-3 sate:D In stadiul actual de dezvoltare al L6 mi se pare nepotrivita:)
 

DeletedUser8835

propun sa fie inchis topicul..ca nu e niciun razboi..e doar inca o ratare in incercarile tip-top-minitop sa se faca remarcati:)
 

DeletedUser

da...
De tot rasul cei din top :))
Felicitari si spor in continuare la parada tip-top ;)
 

DeletedUser1924

Si iata ca unul din MdA ( adica eu ) catadicseste plictisit sa raspunda :

1. TOP nu are razboi cu noi. Sunt doar doi mici strategi ai acestui joc ( ankamaster si ice goblinx ) care se pare ca au un fetis cu tribul nostru, si care-s situati departe de nucleul central MdA ( K56 ). In zona unde-s ei localizati, avem jucatori razleti. Si aceia sunt bine mersi in picioare, nicidecum trimisi la margine.
2. TOP are jucatori de valoare. Cum ar fi ankamaster ( trimisa in repetate randuri la marginea hartii pe alte lumi, cu suturi in partile moi ale corpului )....sa nu-l uitam pe ice goblinix, caruia i s-a dus vestea pe Lumea 6 ca a dat fake-uri cu nobil. Intrebat de asa ceva, ice cretinix raspunde ( citat aproximativ ) : "Ce, n-ai mai auzit de fake cu nobil?".... Pai... n-am mai auzit.
3. V-ati face cruce si v-ati scuipa in san daca ati citii ce fel de mesaje primesc liderii MdA de la acesti doi Tutti Frutti. Si atotputernicul Dumnezeu, daca ar juca triburile, ar fi mai modest. Tot ei doi pupa-n fund si ridica-n slavi pe Roham ( liderul nostru ). Chestia e ca, Roham s-a lasat de mai bine de-o luna jumatate de triburi. E avocat, are sotie, familie...si..WOW!...chiar o viata de trait. Cel care le "raspunde" e un baiat din actuala conducere... si el tata, si el cu viata sociala. Noul "roham" le recomanda celor doi din TOP sa-si inceapa viata sociala...si de ce nu...p-aia sexuala . Cand esti un asa bun jucator de triburi, acest lucru te face sa te simti zeu... si mai si timp sa trimiti eseuri ( ESEURI!!! ) in care mentionezi celorlalti cat de bun esti tu.... e clar ca stai prost si cu una, si cu cealalta.
4. Pai....hmmm.....jenant :)

1.Daca ziceai un simplu "Get a life" intelegeam :)
2.Joaca pe L3 sa vezi cate 30 fake cu nobil.
3.Tutti Frutti :)))
4.Ai dreptate ... foarte jenant (^_^)
 

DeletedUser

Pe L6 unde farmez la 3-4 ore pt resurse , nu cred ca isi are rostul fake cu nobil :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus