Razboi TOP vs Mda !

  • Autor subiect DeletedUser10105
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8266

eu cred ca deabia acu a ajuns lumea in stadiu in care vor incepe razboaiele adevarate de luni de zile , si cred ca de azi in o luna o sa se umple harta de razboaie
 

DeletedUser9249

vom vedea..

--2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

vei vedea .... ca eu deja stiu care va fi primul razboi de uzura :)
 

DeletedUser

faza cu astia din top este veche...multe triburi de pe l6 nu ii suporta(nici pe ankamaster) si se vor pune pe ei...si as vrea sa vad cum le va placea la margine:D
 

DeletedUser

Umilinta mare pentru un trib mic...foarte mic...extrem de mic...insignifiant...precum ~TOP~...umilinta dupa umilinta...dupa cum urmeaza!

1. GT ia player dupa player din ~TOP~ si doar cei mari, principalii...nu toti puradeii...
2. Gt are minim 70% din fostul ~TOP~
3. GT a trimis deja la Solitaire pe multi din ~TOP~, restul irosesc resurse pe aparare usor de strivit
4. Cele mai mari umilinte ale unui trib pe lumea 6 , LE TRAIESTE ~TOP~ , in favoarea GT si din pacate conducatorii lor nu sunt in stare decat sa priveasca !
5. Jenibil/Penibil/Patetic/Dureros/Usturator.

10 negrii mititei au papat oua
1 s-a intoxicat si-au ramas doar 9

Va asteptam si maine la aceeasi ora pentru urmatorul episod...
va dam un mic preview la continuare

9 negrii mititei au plecat la inot
1 s-a inecat pe loc si-au ramas doar 8
 

DeletedUser

Membri ~TOP~ » TOP ELITE
Porecla Rang Puncte Sate
Lucian Marx 1 288.481 32
ankamaster (Sefa clanului) 2 227.995 35
Hungary (asasin platit) 3 205.971 25
fata15 (Sefa de cabinet) 4 143.417 17
Nevermore 5 142.738 15
lupii8 6 130.629 18
capitangalactic1 7 80.751 12
russell 8 42.811 8
danyhhh (»dAnGeR») 9 32.820 7

astia sunt top...o mana de oameni care au un trib care este pe cale sa se prabuseaca...
 

DeletedUser

ciudat dar mi se pare mie sau XVIII a luat in ultimile zile mai multe sate de la mda cat a luat Mda de cand s-a facut tribul........oare cum suna sase sate intr-o ora.....bine nu!!!..................si exista onoare, doar cei care nu o cunosc nu-si pot da seama ca exista.............si TOP nu a intrat in XVII...........XVIII nu ar accepta vreodata ca TOP sa intre la ei, au fost doar cinci jucatori destepti care s-au saturat de anumite atitudini si care s-au alaturat unei echipe puternice.

ce ar fi ca lupta sa o ducem pe lumea a sasea si nu pe forum

Asa cum au fost GlxAng, V~G si altii? Ramasitele de la masa MdA... Si acum fugiti in FRIEND? Cat credeti ca va mai tine asta? MdA a fost ocupat de fuziunea cu DH... Bucura-te cat mai poti pt satele alea 6...
 

DeletedUser

bampiru ... auzi ... TOP nici pe departe nu se prabuseste ... aici sunt numai oameni de incredere ....cei care au plecat au fost niste lasi ... cei care suntem aici suntem cu adevarat cu TOP :)
 

DeletedUser

pai bine ca sunteti voi oameni de incredere top...ca oameni de incredere top veti ramane...dar pe l8 probabil...ca l6 nu prea se lipeste de voi:))))
 

DeletedUser8266

au un grup acolo in juru lui ankamaster unit (am impresia ca aia is toti) daca vor ramane activi uniti si loiali nu le mai trebuie decat un aliat de nadejdie si pot rezista asta daca nu isi pune un trib prea mare in cap iar aliati nu ii ajuta, orikum ar trebui sa isi schimbe denumirea ca numele a ramas dar top-ul lau cam pierdut
 

DeletedUser1924

ankamaster mai are 2 saptamani de 'trait' pe L6 ;)
Dupa se va muta cu tot cu caracterul ei infect pe L8.
 

DeletedUser10105

masca !

atata rautate greu sa mai gasesti , macar pe vreun site xenofob !

deci , sunt superdezamagita !
1. nu stiu de unde vine atata greata si rautate , impotriva unui jucator/jucatoare , care joaca cu aceleasi arme cu care joaca toata lumea !
2. sunt femeie , si macar din bun simt , ar trebui sa aveti pareri mai rezervate .
3. TOP , este unul din putinele triburi verticale de pe l6 , care nu au dorit sa fie mamuti , un trib alcatuit doar din jucatori activi si de elita , un trib care sa stabileasca anumite performante fara a se complace in tot felul de marsavii infantile .
4. idiferent de parerea unora , sunt dintre putinele femei , care sunt in fata miilor de barbati sau "baieti" .
5. performantele mele pe l6 , greu pot fi egalate chiar si de jucatori cu experienta .
6. performantele tribului TOP , NU POT FI EGALATE DECAT DE UN TRIB ASEMENEA , IN NICIUN CAZ DE MAMUTI , SURDOMUTI SAU BALAMUTI !
7. respect persoanele de pe l6 , care , chiar daca am avut divergente , au avut ceva de aratat in acest joc , SI NU ACELE PERSOANE CARE , ASCUNZANDU-SE DUPA FUSTITE , SAU DUPA NUME , CRED CA TOTUL VINE "MOCA"...fals ! totul se cucereste !
8. in pofida celor spuse despre mine , niciodata nu am coborat sub locul 20 in clasamentul principal , cel al INAMICILOR INVINSI !
9. SUNTEM PE 23.11.08 , SI AU TRECUT DE MULT ACELE 2 SAPTAMANI , BA IN LOC DE 23 DE SATE AM 47
10. SI COLAC PESTE PUPAZA - sunt atacata de vreo 3 triburi , si am sa stau pe l6 ATAT TIMP CAT VOI DORI EU !


ORICUM SUNT DEZAMAGITA ! AM JUCAT ATAT TIMP DEGEABA ! PUTIN RESPECT !.... JOCUL SI PUNCTELE ITI ATRAG MULTI DUSMANI , DAR IN ACEST TIMP SA MAI CONDUCI SI UN TRIB , SI SA AI O VIATA REALA ( IAR EU AM ) , CAM GREU PENTRU O FEMEIE ! NU MERIT ATATEA PIETRE CU CATE ATI ARUNCAT VOI !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

eu nu am nimik cu tine chiar mam intzeles bine cu tine cat am fost la tine in trib si dupa dar ai facut si tu aceasi greseala ca fatus ...teai pus cu multzimea asta e cel mai mare dushman ,de exemplu cu haita is cum spun uni noobi incepatori etc dar is uniti si au curaj de asta oricat de bun e un jucator nu va rezista si eu cred ca datoita la haita mai stai vro o luna 2 maxim cu top pe lumea asta nu mio lua in nume de rau asta e ce se intampla si e parerea mea
 

DeletedUser

huuuuu..8 pagini si nici o statistica..RUSINE..numa spam peste tot..huuu
 

DeletedUser8266

k1vu cred ca mai bine ai vedea ce faci pe l4 ca aici nu sti ce se intampla nu de alta da top mda nici nu a existat ca razboi ....deci de unde statistici?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus