Razboi

DeletedUser

Tribul DIABLO ne-a declarat razboi acum 2-3 zile.Prima data cand am fost anuntat am crezut ca este o gluma dar ei chiar vorbeau f.serios.Motivul:un jucator de la noi farma cativa jucatori de la ei.Acum au venit cu ideea sa facem PNA.

PS. este doar un anunt ,dar care spune multe despre nivelul conducerii Diablo. Razboi la nivelul asta?Ne batem in lancieri :p
 

DeletedUser1563

Poate ei joaca 100% ofensiv si atunci ar putea sa incerce un early war... O strategie de genul elimina-i cand nimeni nu se asteapta la asa ceva...
 

DeletedUser310

misto misto... razboi....traiasca spada, traiasca lancea.....ca in lumea antica. ce berbeci, ce cavalerie grea, ce catapulte....cel mai barbat dintre barbati sa castige.
 

DeletedUser

a inceput sa apara si cavaleria usoara pe la uni, dar nimeni nu o sa aiba de castigat din razboi, parerea mea.
 

DeletedUser2697

Tribul DIABLO ne-a declarat razboi acum 2-3 zile.Prima data cand am fost anuntat am crezut ca este o gluma dar ei chiar vorbeau f.serios.Motivul:un jucator de la noi farma cativa jucatori de la ei.Acum au venit cu ideea sa facem PNA.

PS. este doar un anunt ,dar care spune multe despre nivelul conducerii Diablo. Razboi la nivelul asta?Ne batem in lancieri :p


Pot sa va trec si eu al DUSMANI ca voi pe L1 Ne aveti. Acuma pe LC ma inteleg bine cu DIABlO si ei ne ajuta si noi ii ajutam.:):):):):)
 

DeletedUser523

Desi nu joc pe aceasta lume obs k e la fel k pe celelate, absolut acelasi tipar care se tot repeta!repeta...:D
 

DeletedUser2697

Macle

sunt jucatori de pe L1 in diablo sa sti care erau importanti pe lumea 1
 

DeletedUser

macle, tu nu esti viteazul ala kre pe L3 a plecat din PHOENIX k nu avea aliati in jurul lui?

geez cum is unii ! Fuga fuga undei mai caldurica! de unde mai innobilati nu stiu! Nu cred ca fiind intrun trib top 10 si iei un sat de la un trib sub locul 30 te simti la fel de bine cum ii situatia fix inversa! Defapt sun sigur ca nu, innobilasem de la GTC fiind inconjurat de ei. ;)


P.S.: Scuze dak te confund
 

DeletedUser2697

Macle

Ma baiatu dar cresca is noob ca tine sa stau sa fiu inbilat orcum nu ma inobila nimeni .
Multi jucatori care ma atacat au fost inobilati
 

DeletedUser

ti-am ingrosat in postul anerior

din cate stiu eu diablo din LC e o 'facatura'

PS: abea astept lumea viitoare sa ma bag primu si sa infintez tribul NOA sau cele care sunt in top 10 pt ca se duc toti "playerii" in triburile alea
 

DeletedUser

Ma baiatu dar cresca is noob ca tine sa stau sa fiu inbilat orcum nu ma inobila nimeni .
Multi jucatori care ma atacat au fost inobilati

aha...noob inseamna sa stai sa fi innobilat? f***... e cam vraiste in capul tau copile!

1. nam stat sa fiu innobilat, chiar am provocat asta si am Lasat asta sa decurga mai usor. Pe unul din sate. Cand am ramas cu un sg sat, am dat restart.
2. daca noob ti se pare cel care isi cunoaste prietenii si interesele si lupta alaturi de ei orice ar fi, mie mi se pare noob ala care fuge pe unde e mai caldurica, pe unde e sigur ca scapa de lupte. De ce ai plecat? nu aveai armata sa te lupti cu ei si deaia teai aliat cu ei? Eu nu am plecat! Inainte sa fiu innobilat de unul din GTC (tot respectul pt om, vorbea foarte frumos si chiar ma tachina, eu deabia asteptam sami ia satul si el ma mai lasa kteva ore sami revina adeziune:p) am fost atacat simultan (vorba vine) de 2 din DIABLO...unul cu 3 si unul cu 4 sate....siau pierdut armatele la a doua vizita, la prima aveam defense`u in sprijin:) m-am luptat cu ei, am vb cu ei in PM, ne-am distrat impreuna pe seama atacurilor si am facut cel mai important lucru:
am demonstrat ca suntem oameni, ca stim sa vorbim si ca intelegem jocul.

Am o satisfactie sa iti zic ca mai ai mult de evoluat pana sa intri in categoria mea de noobi :eek:
 

DeletedUser310

Din pacate, multi continua sa nu-si aduca aminte ca in fond si la urma urmei, este un joc. Ca trebuie sa te distrezi. Dar, c'est la vie.
 
Sus