Razboi

DeletedUser

Nu declaram razboi nimanui, am pus titlul asta doar ca sa atrag atentia.
Va anunt ca declaram alianta tuturor triburilor de pe harta....tineti-va bine!
 

DeletedUser

Inca mai lucram la asta, dar harta se face mai albastra pe zi ce trece.
Multumiri pentru enorma munca depusa, in special diplomatului (adica mie) :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dati-mi voie sa critic politica voastra de recrutari. Este una atat de agresiva, incat nu va mai chinuiti sa trimiti si mesajul de recrutare; voi dati direct doar invitatia la oameni.
Plus ca va credeti atat de mari, incat daca potentialul candidat nu a fost online sa o accepte (sau ma rog, daca a mai avut nevoie de timp de gandire - nu stiu cine ar putea face asta..tribul vostru e de departe cel mai atractiv de pe harta) voi o retrageti imediat.

Daca vreti sa ajungeti la 2.350 de membri, asa cum ar fi si firesc, pentru tribul vostru, lasati oamenilor timpul necesar sa accepte invitatia.

A, da, si succes la razboi !
 

DeletedUser2697

Macle

ce prostie cica ei ne au la alianta pe noi o pus la profil acolo aiurea is 4 in trib cresca va face cineva alianta cu voi sau ii treceti voi aiurea (logic) ...
 

DeletedUser

@macle... Go away you troll!

Sorine, daca te referi la invitatia pentru tine, ne-am hotarat ca nu mai esti o achizitie buna pentru trib. Imi pare rau, poate in sezonul urmator.. :(
 

DeletedUser

ce prostie cica ei ne au la alianta pe noi o pus la profil acolo aiurea is 4 in trib cresca va face cineva alianta cu voi sau ii treceti voi aiurea (logic) ...

Normal. Bineinteles! Sunt niste n00bi, dar n00bi din aia de cel mai nasol soi !

In satele lor e nimic, dar nimic din ala solid !
 

DeletedUser2697

Macle

logic cas n00bi dar lasai ca ei sa joaca si ei :))
 

DeletedUser

@macle... Go away you troll!

Normal. Bineinteles! Sunt niste n00bi, dar n00bi din aia de cel mai nasol soi !

In satele lor e nimic, dar nimic din ala solid !

Te poftesc la mine in sat! Iti garantez ca n-ai sa pleci decat cu nimicul ala solid de care povesteai mai devreme.
 

DeletedUser

logic cas n00bi dar lasai ca ei sa joaca si ei :))

Nu-i las deloc ! Cum sa-i las ?! N00bi ca ei nu au ce cauta printre noi ! Sa fie nobilati ! Sa fie rimati ! Ofer recompensa cate 5oo.ooo de resurse, in L1, pentru cine ii rimeaza in lumea clasica.
 

DeletedUser

Mey Vokiel, lasa invitatiile astea indecente...ca faci geloase celelalte ferme de pa harta. Dupa ce ca toti ne chiuim sa atragem cat mai multi clienti prin diverse mijloace in joc vii tu si ne dai in cap pe forumul extern.:mad::p

PS: Sa nu te duci la el Sorine, eu iti ofer dublu...;) Pick me, pick me!:D
 

DeletedUser2697

Macle

:))))) o sal inobilizez eu daca pot daca ajunge nobili :)))0
 

DeletedUser

@macle... Go away you troll!

@Nienna. Elimin competitia ;)

PS. Inca nu-mi dau seama cum o sa fac alianta cu jucatorii fara trib :confused:
 

DeletedUser

@macle > Geez, greu te prinzi...you troll! :p

PS. Inca nu-mi dau seama cum o sa fac alianta cu jucatorii fara trib :confused:

Ii treci pe toti in profilul tribului! :D
Vei avea cel mai tare profil, iar orice jucator ar fi onorat sa apara ca aliat al fermelor :D
 

DeletedUser

Nu-i las deloc ! Cum sa-i las ?! N00bi ca ei nu au ce cauta printre noi ! Sa fie nobilati ! Sa fie rimati ! Ofer recompensa cate 5oo.ooo de resurse, in L1, pentru cine ii rimeaza in lumea clasica.

daca suntem innobilati eu ma duc si ma bat cu capul de perete =)))

btw.. am mai crescut un nivel la mina :cool:
 

DeletedUser

@Nienna. Shh.. macle is blind! :p Btw macle, go away you troll!

daca suntem innobilati eu ma duc si ma bat cu capul de perete =)))

Ai grija ce pariuri pui ca eu sunt patit :D (nu la triburi)

daca suntem innobilati eu ma duc si ma bat cu capul de perete =)))

btw.. am mai crescut un nivel la mina :cool:

Numai unul? Cam lenes azi. Devii neproductiv.

Si mai lasati-l pe Sorin, e indivios. N-a vrut.. acum priveste de peste gard.
@SS. Mi s-a stricat frigiderul Doina. Cand vii sa mi-l repari?
 

DeletedUser

Macle, uita-te si tu la ei...dupa ce ca sunt n00bi, o mai fac si pe nebunii..
Cat mai ai pana la nobil ? Te ajut cu ceva resurse ? Hai sa ne miscam repede, ca sa scapam cat mai repede de ei !
 

DeletedUser2697

Macle

Macle, uita-te si tu la ei...dupa ce ca sunt n00bi, o mai fac si pe nebunii..
Cat mai ai pana la nobil ? Te ajut cu ceva resurse ? Hai sa ne miscam repede, ca sa scapam cat mai repede de ei !

Ce sa mai ma uit is prea n00bi nu mai ma bag inseama cu astea nam ce discuta fi atent cu toata harta alianta ba ma caca rasu ::eek::eek::eek: doamne :)))
 

DeletedUser2697

Macle

Am la 14 cladirea principala la 14 fieraria si la 8 targa mai am mai am pana luni cred ca fac totu dar il terminam :))
 

DeletedUser

Ok, way to go, macle
Yaisse.gif


Poate vom fi aliati personali, in incercarea de a-i rade pe toti n00bi astia, care habar nu au sa joace !
 
Sus