Razboi

DeletedUser

Ok, way to go, macle
Yaisse.gif


Poate vom fi aliati personali, in incercarea de a-i rade pe toti n00bi astia, care habar nu au sa joace !

saracul macle chiar incepe sa creada.......poor little guy:)
 

DeletedUser

Flamer, la ce te referi ? Chiar nu crezi ca o sa-l ajuta sa-i nobileze ? :mad:
E pe bune, man !
 

DeletedUser

=)))) sunteti criminali :)))

@macle sa-i radem de pe harta pe noobi!!!! nu joc in lumea clasica dar am sa vorbesc cu adminii poate iti pot trimite resurse de pe celelalte lumi.
 

DeletedUser

macle, Go Planet!!!!

Da, suntem foarte tari. Doar cu un ajutor din partea adminilor ne poate rima, clar.
 

DeletedUser

Vezi ca-l bagi la idei!
(Si pe mine de altfel ca nu m-am gandit mai devreme sa apelez la...)
 

DeletedUser1563

Sper sa nu se supere nimeni daca mai incolo nobilez si eu niste colegi de trib :D . Pe speed am facut prostia sa nu nobilez seful de trib (un noob sadea lua satele si le pierdea ceva de speriat) si l-au nobilat altii... Omul invata din greseli stiu. :)) Eu am invatat pe speed mai mult din greselile altora bine de ce sa mint am facut si eu 3 prostii:
- am gresit cand am trimis nobilii si mi-am cucerit propriul sat :))am trimis prea multi nobili :)) (o data ca nu am calculat cat a crescut adeziunea cum trebuie si a 2-a oara il luasem din 3 atacuri si eu il trimisesem si pe al patrulea numai ca aici am avut noroc ultimul nobil a luat doar 27 si adeziunea era la 28 :D , oboseala e de vina, nu era problema de resurse ca inainte sa il trimit in seara asta la sleep aveam 40 de nobili)
- nu l-am nobilat pe liderul de trib
- am acceptat invitatia de a reintra in trib dupa e noob-ul de lider m-a dat afara fara nici un motiv
Ce am invat din prostiile altora:
- sa nu cad in capcanele intense de jucatorii mai buni ca mine
- sa nu ma iau de un jucator care e mai mare ca mine
- daca vrei sa mai ai un sat si a 2-a zi apara-l, mai bine cresti incet si sigur decat foarte repede si in final sfarsesti prin a pierde toate satele, o iei de la cap, iar le pierzi si tot asa pana te plictisesti si te lasi de joc (excelent liderul de trib de pe speed aici, a rezistat sa o ia de la capat de 3 ori a 4-a oara nu a mai putut si bineinteles nu au mai jucat nici cei 3 amici ai lui din trib <la fel de buni ca el> lasand tribul fara cineva cu drepturi de invitatie, etc., trib tinut in top 10 de 3 jucatori care jucau ca de restul de 6 nu mai jucau...)

Oare sunt si aici noobi ca pe speed care la nici 800 pct imi ataca satul principal de 12000 ignorand faptul ca am in total peste 200000 pct, si ce atac naucitor a fost cu 5 spada si 5 topor (nici macar faptul ca era pe in marginea lui K44 si eu eram pe K54 nu l-a salvat de la nobilare :D ), sau ca unul care imediat ce am luat un satulet a inceput sa il farmeze ignorand ca sunt imens comparativ cu el (bineinteles nu am stat pe ganduri si in ciuda faptului ca nu vroiam sa mai nobilez pe nimeni am facut o exceptie special pentru el :D ). Trebuie sa privim insa partea buna a lucrurilor ei nu puteau sa aiba grija de satele lor mai bine ca mine si in nici un caz nu puteau sa le urce la 10000 pct asa de repede. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Macle?...MACLE?...echoo...

My noobish little world is sooo sad without our beloved troll. :(
Where are you Macle?

[traducerea in episodul urmator]
 

DeletedUser2697

Macle

Duºmani
CTAK sfârºit
-TFN- sfârºit

No worries, ii rezolvam imediat.. e putini si e mai noobi ca noi (asa, cam ca macle).

Daca eu is Noob tu ce esti ma cap patrat .


Urmatoarea exprimare de genul asta iti ofera o vacanta de 2 saptamani!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

macle reloaded, i can't believe, IT's alive!

Sunt o nubã, recunosc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

macle, go go

Macle, vrei sa facem o alianta?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus