Razboi

DeletedUser2697

Macle

WOW Vokiel cu ce ma ataci cu o lance sau doua
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

WOW Vikiel cu ce ma ataci o lance sau doua

All in (ferma maxata).
PS. De unde stii ca e lance si ca nu e topor? Au viteze egale. Ti-am zis doar ca esti noob.
PPS. Zi-mi niste numere la plesneala. Sa vad ce locatie o sa aiba noul sat dupa ce te nobilez :rolleyes:
 

DeletedUser2697

Macle

1 Am avut dreptate ca ma ataci cu o lance.
2 Eu zic N-V sa te bagi dar sper sa nu cazi fix de la margine ca vreau sa te cuceresc din nou ok si sper ca pe k44 sa cazi.
3 Am avut dreptate ca esti cel mai noob de pe servarele .Ro
4 Ma mir !! cum deastiut sati faci cont pe triburile ... La cat de noob esti .:D
 

DeletedUser

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


sa nu imi stergeti va rog postul.. dar nu m-am putut abtine :)
 

DeletedUser

@maclea

Sunt noob, ce vrei sa fac.. nu ma pot abtine.
Anyway, daca la inceput imi erai simpatic (ne mai amuzam si noi pe seama ta), acum chiar ma plictisesti. Hai noroc si numai bine, no more talks between us.
 

DeletedUser

Sunt noob, ce vrei sa fac.. nu ma pot abtine.
Anyway, daca la inceput imi erai simpatic (ne mai amuzam si noi pe seama ta), acum chiar ma plictisesti. Hai noroc si numai bine, no more talks between us.

"the great macle" a venit acum si la PP L1 sa impartaseasca din teoriile sale geniale:mad:
 

DeletedUser

macle earth, there's no more google earth

Inseamna ca m-am lasat la fix de lumea 1...nu-mi vine sa cred, cata inspiratie :D
 

DeletedUser

finders keepers, huh ?:(

pai!!:D......scz,am zis l3 cand era vorba d lumea clasica.....nu am fost atent........nu prea postez p aici ci doar ii luasem mirosul lui macle,si nu am observat ce lume este:).....am vrut sa mai vad posturi d ale lui pt a vedea cam cine este......concluzia?ai,ia,iai!!!:D:eek:
 

DeletedUser

flamer, e clar, nu stii pe ce lume te afli :))

subscriu :)))))))

flamer a spus:
pai!!......scz,am zis l3 cand era vorba d lumea clasica.....nu am fost atent........nu prea postez p aici ci doar ii luasem mirosul lui macle,si nu am observat ce lume este.....am vrut sa mai vad posturi d ale lui pt a vedea cam cine este......concluzia?ai,ia,iai!!!

e si pe l3 :D, deci nu ai gresit tare mult :D, defapt e la 1h si 14 min de mine cu nobilul..

nu ma intreba de ce am verificat asta :|
 
Sus