Razboi

  • Autor subiect DeletedUser35377
  • Data de început

DeletedUser35377

Trebuie o limita de membrii pentru a declara razboi unui trib(5 minim parca trebuie sa fie in tribul respecitv)

Dar vad ca INNO nu s a gandit ce se intampla in caz in care mai raman 3 jucatori in tribul infrant :D

Ar trebui remediata situatia,raman luni de zile razboaie cu triburi de 3 membrii
 

DeletedUser35377

daca sunt inactivi cei din tribul respectiv cum va fi acceptata?
 

DeletedUser35216

citeste ce scrie acolo... vezi ca daca in 7 zile nu o respinge nimeni...
 

DeletedUser8140

eu am un razboi pierdut pentru ca unu si-a facut trib, a declarat razboi, dupa 2 ore a reintrat in tribul de unde plecase si s-a incheiat razboiul. nu s-a dat niciun atac, dar totusi ni s-a pus ca si cand am pierdut razboiul.

alta problema...la fel, declara unii razboi, nu se intampla nimic, ei se desfiinteaza si cica e egalitate, ar trebui sa piarda pentru ca ei isi desfiinteaza tribul si in ciuda declararii razboiului nu au facut nimic...

da rau la statistica, practic nu am pierdut niciun razboi dar in teoria proasta a programatorilor am pierdut cel despre care vorbeam mai sus
 

DeletedUser35216

eu am un razboi pierdut pentru ca unu si-a facut trib, a declarat razboi, dupa 2 ore a reintrat in tribul de unde plecase si s-a incheiat razboiul. nu s-a dat niciun atac, dar totusi ni s-a pus ca si cand am pierdut razboiul.

Asta s-a intamplat pana sa se implementeze versiunea 8.

alta problema...la fel, declara unii razboi, nu se intampla nimic, ei se desfiinteaza si cica e egalitate, ar trebui sa piarda pentru ca ei isi desfiinteaza tribul si in ciuda declararii razboiului nu au facut nimic...

Eu nu am patit asa ceva...

da rau la statistica, practic nu am pierdut niciun razboi dar in teoria proasta a programatorilor am pierdut cel despre care vorbeam mai sus.

=))
 

DeletedUser8140

da a fost pana la update dar sa rectifice si ce a fost inainte de update, sa nu lase eroarea dupa update, sa faca curat
 
Sus