Razboiu' final (oare? )

DeletedUser42770

Am spus eu acum cateva luni unde se ajunge !
Acum incepe distractia ... abea astept sa vad ce va iesi
Pana in momentul de fata observ un KZFS mai agresiv si mai motivat dar situatia se poate schimba in favoarea Monroe in orice moment !

Specific again ca si acum cateva luni ca este doar parerea mea pur personala ! Asta ca sa nu mai imi aud in privat discutii gen tii cu ala sau tii cu celalalt ca si acum cateva luni cand am spus ca ei se vor distra in final :)

Hai v-am pupat
 

DeletedUser40616

Atat iti trebuia, sa tii cu vreunii!:D



Don't worry, be Zen!
 

DeletedUser28860

la noi in MRRR-oue ii bine cand atacam pe la spate , atunci suntem agresivi si motivati , cand se echilibreaza situatia si incepem sa pierdem sate pe partea noobilor ce au fost recrtuati din Asediu si alte triburi nu mai ii ok , dar speram ca organizatul pe C.D (tribu cu 1500 sate) sa fie un rezultat pozitiv , pe kzfs o sa atacam doar cand stim ca vom avea sanse , asta nu pre curand de aia incercam sa inobilam toate satele de margine sa le fie greu ca sa nu ajunga prea curand la noi , in calitate de lider al tribului MRRR-oue vreau sa va anunt ca o sa vedeti o replica ca in filme , dar momentan va dam avans , pana atunci incercam sa ne calmam dupa acest eveniment in care multi minute organge si vodafone au fost scurse pe la 7-8 dimineata pe cei care inca dormeau cand kzfs a intrat cu calul troian la noi in curte


viva MRRR-oue , viva forever


[video=youtube;tkM87mrUDrw]https://www.youtube.com/watch?v=tkM87mrUDrw[/video]

e posibil asa ceva ?

din: vMaxXx
Origine: Moinesti (558|502) K55
Către: Sorin1983
Ţel(direcţie): Sat de barbari (552|506) K55


Unităţi:
0 3701 0 0 0 0 0 1347 0 0 0 0


Agresor: vMaxXx
Origine: Simleu (550|503) K55

Număr: 0 0 5500 0 10 2028 500 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 5500 0 0 1261 500 0 0 0 0 1

Steag: +3% putere de atac

Apărător: Sorin1983
Ţel(direcţie): Sat de barbari (552|506) K55

Număr: 0 3701 83 0 0 0 0 1347 0 0 0 0
Pierderi: 0 3701 83 0 0 0 0 1347 0 0 0 0



trist dar adevarat ... MRRR-oue chiar este un trib agresiv care asculta de conducere cand le spune sa bage sprijin pe sate sa nu mai cucereasca kzfs dar a uitat sa le specifice ca atunci cand ataca ei sa retraga sprijinu ce la trimis :(


Am auzit ca cei din familia Monroe Republic il au ca invitat special pe un anume Heath Ledger.
Daca zvonurile sunt adevarate, KZstdgudssss nu au nici o sansa.

tu nu cunosti vorba aia din batrani ?

"cat timpu ursu ii in tribu adevers , nu ai cum sa castigi"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45557

la noi in MRRR-oue ii bine cand atacam pe la spate , atunci suntem agresivi si motivati , cand se echilibreaza situatia si incepem sa pierdem sate pe partea noobilor ce au fost recrtuati din Asediu si alte triburi nu mai ii ok , dar speram ca organizatul pe C.D (tribu cu 1500 sate) sa fie un rezultat pozitiv , pe kzfs o sa atacam doar cand stim ca vom avea sanse , asta nu pre curand de aia incercam sa inobilam toate satele de margine sa le fie greu ca sa nu ajunga prea curand la noi , in calitate de lider al tribului MRRR-oue vreau sa va anunt ca o sa vedeti o replica ca in filme , dar momentan va dam avans , pana atunci incercam sa ne calmam dupa acest eveniment in care multi minute organge si vodafone au fost scurse pe la 7-8 dimineata pe cei care inca dormeau cand kzfs a intrat cu calul troian la noi in curte


viva MRRR-oue , viva forever


[video=youtube;tkM87mrUDrw]https://www.youtube.com/watch?v=tkM87mrUDrw[/video]

e posibil asa ceva ?

din: vMaxXx
Origine: Moinesti (558|502) K55
Către: Sorin1983
Ţel(direcţie): Sat de barbari (552|506) K55


Unităţi:
0 3701 0 0 0 0 0 1347 0 0 0 0


Agresor: vMaxXx
Origine: Simleu (550|503) K55

Număr: 0 0 5500 0 10 2028 500 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 5500 0 0 1261 500 0 0 0 0 1

Steag: +3% putere de atac

Apărător: Sorin1983
Ţel(direcţie): Sat de barbari (552|506) K55

Număr: 0 3701 83 0 0 0 0 1347 0 0 0 0
Pierderi: 0 3701 83 0 0 0 0 1347 0 0 0 0



trist dar adevarat ... MRRR-oue chiar este un trib agresiv care asculta de conducere cand le spune sa bage sprijin pe sate sa nu mai cucereasca kzfs dar a uitat sa le specifice ca atunci cand ataca ei sa retraga sprijinu ce la trimis :(




tu nu cunosti vorba aia din batrani ?

"cat timpu ursu ii in tribu adevers , nu ai cum sa castigi"

Ce numesti tu sa fie un succes?:)) Probabil C.D. v.au cam hamalit tot timpul, de la inceputul lumii. Singurii care v.au atacat, va ataca si va vor ataca indiferent de situatie. Asa vreti voi sa luati avans? Catre margine? Da, bun trib bun. Imi place mai ales conducerea de acolo. Cei mai corecti oameni.

P.S. Am uitat sa ma prezint... al' mic si tradator... am atacat pe pna, nu pe alianta cum ati facut voi cu kzfs.
Sa vedem rezultatul organizatului... sate vom pierde, dar vom pierde acolo unde cei din spatele nostru isi vor face treaba.

Revin cu amanunte si cu declaratii dupa meci. Va pup si va doresc surprize surprize, "zeii triburilor"!


Odata cu postarea mi.au crescut si numarul atacurilor dar si numarul fanilor.

Te salut vladimiree!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5596

Ce numesti tu sa fie un succes?:)) Probabil C.D. v.au cam hamalit tot timpul, de la inceputul lumii. Singurii care v.au atacat, va ataca si va vor ataca indiferent de situatie. Asa vreti voi sa luati avans? Catre margine? Da, bun trib bun. Imi place mai ales conducerea de acolo. Cei mai corecti oameni.

P.S. Am uitat sa ma prezint... al' mic si tradator... am atacat pe pna, nu pe alianta cum ati facut voi cu kzfs.
Sa vedem rezultatul organizatului... sate vom pierde, dar vom pierde acolo unde cei din spatele nostru isi vor face treaba.

Revin cu amanunte si cu declaratii dupa meci. Va pup si va doresc surprize surprize, "zeii triburilor"!

tu nu te-ai prins de caterinca :))

In rest ce e de zis daca am ajuns sa ne laudam cu sate cedate am ajuns bine de tot....
 

DeletedUser28860

tu nu te-ai prins de caterinca :))

In rest ce e de zis daca am ajuns sa ne laudam cu sate cedate am ajuns bine de tot....


lasa bre ca ati luat voi pe bune sate de la ups

cand vezi jucatori care cucereesc 20 sate fiecare si 0 inamici la oda ii ceva iar aparatoru la fel 0 .. si dupa apari aici cu statistica in care sunteti pe + cu 200 sate si cand ai vostrii pierd sate ii dati afara ca doar de aia ati invitat atata sa aveti jucatori care sa va fereasca de atacuri ... lasa ca vor urma turele urmatarea direct undeva la 150 sate si mai in spate sa vedem cat poate duce marele trib MRRR-oue
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37982

lasa bre ca ati luat voi pe bune sate de la ups

cand vezi jucatori care cucereesc 20 sate fiecare si 0 inamici la oda ii ceva iar aparatoru la fel 0 .. si dupa apari aici cu statistica in care sunteti pe + cu 200 sate si cand ai vostrii pierd sate ii dati afara ca doar de aia ati invitat atata sa aveti jucatori care sa va fereasca de atacuri ... lasa ca vor urma turele urmatarea direct undeva la 150 sate si mai in spate sa vedem cat poate duce marele trib MRRR-oue

a prins glas borzesti :)
 

DeletedUser44384

:D Dumnezeu cu mila ce-o iesi pe harta pana la final :D 1493180_187920031408826_1194453104_n (1).jpg
 

DeletedUser40073

Ce glas aveau cei din Monroe la inceputul razboiului,acum numai comenteaza nici unul dintre ei pe aici :))
 

DeletedUser44384

asta e, isi permit deocamdata, sunt pe locul 1 :) bere sa fie :))

beer_drinking.jpg
 

DeletedUser28860

unde ii valoarea ? nu vezi ce dujmani am ? mi-au luat 20 sate in prima zi de razboi :( am fost pe stop 2 saptamani dupa ca nu imi reveneam ...
 

DeletedUser28860

multumesc


Apărător: superpandev
Ţel(direcţie): 017 laly 82 (510|564) K55

Număr: 14854 0 0 13113 53 0 0 2186 0 0 0 0
Pierderi: 1220 0 0 1077 4 0 0 179 0 0 0

da si mieee , te rog , help , ajutor ...


superpandev în data de 20.06. la ora 03:04
stii ca te pui cu cine nu trebuie..

:-s
 
Ultima editare de un moderator:
Sus