Razboiu' final (oare? )

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
:)))) Te lauzi cu satele pierdute de voi si recuperate de tine? http://ro.twstats.com/ro38/index.php?page=player&mode=conquers&id=770085

Na, felicitari pentru recuperarea satelor voastre (desi e urat ca ti-ai lasat colegii sa le piarda ca sa le poti recupera tu), innobilate de noi in mijlocul vostru si pe care nu ne-am trimis def :)) foarte greu intr-adevar sa iei sate goale :D

PS: numele unei persoane e informatie cu caracter personal (1.9), foloseste nick-ul de joc ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser45557

:)))) Te lauzi cu satele pierdute de voi si recuperate de tine? http://ro.twstats.com/ro38/index.php?page=player&mode=conquers&id=770085

Na, felicitari pentru recuperarea satelor voastre (desi e urat ca ti-ai lasat colegii sa le piarda ca sa le poti recupera tu), innobilate de noi in mijlocul vostru si pe care nu ne-am trimis def :)) foarte greu intr-adevar sa iei sate goale :D

PS: numele unei persoane e informatie cu caracter personal (1.9), foloseste nick-ul de joc ;)

Dar cine s-a laudat?:D:D:D

Hai ca eu "mi-am semnat iesirea de pe lume", spuse pandev...:|:|:|


superpandev iul 09, 02:51
cred ca de acu poti da stergere;)

babi iul 09, 02:51
:))

babi iul 09, 02:52
Sa dau?

superpandev iul 09, 02:54
ca sa fie onorabil...evident ca se poate si altfel

babi iul 09, 02:55
Onorabil? 1 cs tribul de pe locul 1.. onorabil zici.. daa


Onorabil, da...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45514

nu s a schimbat nimic la pandev. am facut pauza 5 ani de joc, dar il gasesc pe acelasi pandev. doar ca acolo nu avea atat tupeu. PCA, CL, DMC, ~B~B~.. aceeasi treaba a facut peste tot :)
 

DeletedUser38736

:)))) Te lauzi cu satele pierdute de voi si recuperate de tine? http://ro.twstats.com/ro38/index.php?page=player&mode=conquers&id=770085

Na, felicitari pentru recuperarea satelor voastre (desi e urat ca ti-ai lasat colegii sa le piarda ca sa le poti recupera tu), innobilate de noi in mijlocul vostru si pe care nu ne-am trimis def :)) foarte greu intr-adevar sa iei sate goale :D

PS: numele unei persoane e informatie cu caracter personal (1.9), foloseste nick-ul de joc ;)


Parca tot e mai bine sa recuperezi satele colegilor decat sa-i concediezi cand vezi ca pierd sate pt ca da prost la statistica. Imi amintesc de reactia ta cand back si asediu faceau asta. Lucrurile sunt mai roz cand le faceti voi?

PS : Regula 32, alin 7 litera z din regulamentul impus de poporul roman prin proverbele acestuia: " Mincinosu' roade osu'."
 

DeletedUser45557

Heath Ledger iul 11, 16:03
Poti sa ma ajuti cu niste def

Raman dator vandut

Heath Ledger iul 11, 17:32
sunt colegi de ai tai care ma ajuta.
Si voi tine cont de asta.

Acum fiecare face cum vrea, dar nu va sti nimeni cine m-a ajutat

Mesajele acestea au fost trimise de către Babi mai departe.

Da-mi si mie, da-mi si mie!:( Ca rade ala de noi:)))


"Dai si mie 3 lei? Daca nu imi dai te ling!":(
 

Deleted User - 2048663

Parca tot e mai bine sa recuperezi satele colegilor decat sa-i concediezi cand vezi ca pierd sate pt ca da prost la statistica. Imi amintesc de reactia ta cand back si asediu faceau asta. Lucrurile sunt mai roz cand le faceti voi?

PS : Regula 32, alin 7 litera z din regulamentul impus de poporul roman prin proverbele acestuia: " Mincinosu' roade osu'."

mda...deci cum e cu concediatul si cu innobilatul satelor colegilor?

http://ro.twstats.com/ro38/index.php?page=player&mode=conquers&id=2280262&type=&pn=1

acum cateva zile cand ati facut o manevra asemanatoare nu va mai incapeati in piele...parca va si vedeati castigatori ai acestei lumi cu satele alea
acum nu mai zice nimeni nimic??:D
 

DeletedUser38736

acolo l-am concediat pt a doua oara pe un jucator de-al vostru. Nu face pe niznaiul ca nu-ti sta bine.
Nu ne-ati surprins cu nimic...e in nota voastra obisnuita. Razboiul nu a spus nimeni ca il va castiga pt ca toata lumea e constienta ca e greu si pt noi dar si pt voi... totul e doar in mintea ta pt ca la asta te gandesti:).

Nu trebuia sa zambesc ca a mai zambit unul putin mai sus si a plecat o saptamana in vacanta:)
 

DeletedUser45557

acolo l-am concediat pt a doua oara pe un jucator de-al vostru. Nu face pe niznaiul ca nu-ti sta bine.
Nu ne-ati surprins cu nimic...e in nota voastra obisnuita. Razboiul nu a spus nimeni ca il va castiga pt ca toata lumea e constienta ca e greu si pt noi dar si pt voi... totul e doar in mintea ta pt ca la asta te gandesti:).

Nu trebuia sa zambesc ca a mai zambit unul putin mai sus si a plecat o saptamana in vacanta:)
Fii rau!:))
 

DeletedUser

Mai dar Monroe nu mai ataca ca sunt plictisit un atac nam mai avut de la organizatul vostru:((((


Ps. ce trebuie sa fac sa primesc atacuri:))))))
 
Sus