Razboiu' final (oare? )

DeletedUser38518

Si-au mai ramas 2 (restu is de umplutura).

Fam. Monroe (aia mare) vs Fam. KZFS (aia mica). Fie ca cel mai bun recrutor (specialitatea casei in ambele cazuri) sa castige.

Succes!

Ceva pronosticuri?

Ps: am auzit ca daca indivizii din KZFS ar fi declarat razboi Monroe-ului acum 2 saptamani, in prezent nu am mai fi existat. Deci e un moment de cumpana, deja am trecut primul hop. Uraaaaaa!
 

DeletedUser20252

Eu pronostichez egal ,egal in prelungiri si se joaca le pinalty.
 

DeletedUser38518

Informaţii subiect

Momentan sunt 10 utilizatori care navighează în acest subiect. (6 membri şi 4 vizitatori)
Timo Maas*, ch1br1t, georgecatali, model2,mrmayster, Portile iadului

Bine ai venit in spirala, colegu...
 

DeletedUser45630

Am auzit ca cei din familia Monroe Republic il au ca invitat special pe un anume Heath Ledger.
Daca zvonurile sunt adevarate, KZstdgudssss nu au nici o sansa.
 

DeletedUser43649

ati uitat sa mentionati...
" Noi MONROE am stabilit in 5minute ca v-am prins la colt si ne-au luat alte 5minute sa declaram razboi dupa o alianta de la inceputul lumii si fara un motiv anume "

restul poate fi cancan..
aveam impresia ca le-am vazut pe toate in acest joc pana acum insa m'am inselat.

cel mai bun trib sa castige si spor la sate.
 

DeletedUser38518

ati uitat sa mentionati...
" Noi MONROE am stabilit in 5minute ca v-am prins la colt si ne-au luat alte 5minute sa declaram razboi dupa o alianta de la inceputul lumii si fara un motiv anume "

restul poate fi cancan..
aveam impresia ca le-am vazut pe toate in acest joc pana acum insa m'am inselat.

cel mai bun trib sa castige si spor la sate.

Detalii neinteresante. Eu zic ca si alea 5 minute is cam multe... totusi a rezistat alianta asta mult prea mult. Eu de 2 luni i-am zis lu' pandev ca e prea mult albastru, da n-a vrut sa ma asculte. Insa e ok si acu, chiar daca-i mai tarziu.

PS:Ryzescu zicea ce zdrente si de mame, dar nu ma caracterizeaza.
PS2: Ryzescu = cotzanu. Am uitat sa specific.
PS3: Simona mi-a dat dreptate.
PS4: Mihaela se face ca nu aude...
PS5 (mai sunt multe ?! ): Pandev nu stiu ce face.
 

DeletedUser20252

Screenshot_1.jpg

Nu inteleg de ce esti uimit,scrie negru pe maron spalacit ca doar un trib castiga lumea.
Ce va tot simtiti tradati.O asa mare explozie de emotii mereu cand rupe cineva o alianta,se injura se aduc bocitori la capul mortului.

Vedeti-va de joc si nu mai plangeti,ca vorbea toata harta ca o sa se rupa alianta asta,acum va e ciuda ca nu ati rupt voi primii.
 

DeletedUser38518

Vezi atașament 1628

Nu inteleg de ce esti uimit,scrie negru pe maron spalacit ca doar un trib castiga lumea.
Ce va tot simtiti tradati.O asa mare explozie de emotii mereu cand rupe cineva o alianta,se injura se aduc bocitori la capul mortului.

Vedeti-va de joc si nu mai plangeti,ca vorbea toata harta ca o sa se rupa alianta asta,acum va e ciuda ca nu ati rupt voi primii.

Vad ca tu chiar nu te lasi pana nu te innobilez iar intern. Ai grija!
 

DeletedUser43649

nu-mi permit eu sa injur de mame pe cineva fara sa fiu injurat .
eu am zis ceva de caracter.
 
Sus