Razboiu' final (oare? )

DeletedUser37982

cu un adversar pe masura cei din drept, pardon kzfs, n-au avut nici o sansa.
din pacate pt ei nu s-a mai repetat istoria de pe l 32
 

DeletedUser13059

cu un adversar pe masura cei din drept, pardon kzfs, n-au avut nici o sansa.
din pacate pt ei nu s-a mai repetat istoria de pe l 32

usor tinere ca de pe 32 au fost putini ;) iar cand ai conducere gen cdragosh nici nu trebuie sa iti faci sperante la ceva bun :))) dupa ce ne-a bagat in rahat a venit si a renuntat la L38 ca nu mai are chef :)) dar asta este , sa terminat mai repede decat trebuie iar cei mai buni castiga mereu


felicitarile mele \si ne vedem pe alta lume
 

DeletedUser13059

doar asa un mic eveniment , cum sa concediezi pe player , putin , kalliste care erau toata granita ca asa a vrut el pe moment dupa o criza de nervi , ca altcumva nu ii pot spune , iar eu care eram in centru lor nu stiam nimic si eram cu satele practic goale :)) iar ca am ramas in kzfs si nu am intrat in monroe cand am fost chemat a fost pentru ca aveam respect fata de colegii de pe 32 si nu am vrut sa trec in tabara adversa ca sa imi fie mie bine iar ei sa ramana carne de tun pentru prostia unui om ... acuma asta este , important ii sa tratam tot ce sa intamplat cu capul sus , aici infrangere , in alta parte victorie si tot asa dar intr-o zi am speranta ca va aparea o lume unde sa intre mai multe triburi care au castigat o lume sa fie un o lume in care sa sa fie ceea mai tare dintre toate , ca sa vedem acolo un clasament real care ar fi cel mai tare trib de pe .ro
 

DeletedUser45557

Fara niciun fel de retinere sau de comentariu cred ca toti cei care au jucat pe 38 si-au dat seama ca tribul Monroe este cam singurul trib adevarat care a existat pana acum pe .ro . Spun asta din postura de dusman al lor cu care am luptat de la inceput pana la sfarsit. Unitate de grup, inteligenta si ordine in tot ceea ce a insemnat acest joc.

Bravo, felicitari!
 

DeletedUser38518

Fara niciun fel de retinere sau de comentariu cred ca toti cei care au jucat pe 38 si-au dat seama ca tribul Monroe este cam singurul trib adevarat care a existat pana acum pe .ro . Spun asta din postura de dusman al lor cu care am luptat de la inceput pana la sfarsit. Unitate de grup, inteligenta si ordine in tot ceea ce a insemnat acest joc.

Bravo, felicitari!

Nici chiar asa, de pe 38 da...dar de pe .ro, hai sa nu exageram.
 

DeletedUser13059

am spus mai sus , o lume cu triburile castigatoare , doar asa poti vedea care ii cel mai cel de pe .ro
 

DeletedUser19202

La multi ani tuturor si distractie placuta diseara!

In rest pot sa va zic ceva -nu exista cel mai bun trib si e o iluzie ca daca aduni toate triburile bune si le pui sa se lupte vei afla pe cel mai bun(cu mentiunea ca nu putem compara unele lucruri :un trib mediu de viteza 2(sau obisnuit asa pana acum) eu nu cred ca ar avea probleme cu cei obisnuiti pe viteze mici din multe motive dar in special nivelul de activitate cu care sunt obisnuiti jucatorii ,rutina .
Un trib poate fi cel mai bun la un anumit moment dar nu va fi cel mai bun tot timpul(va dau exemplu-scitii diablo sau altele mai vechi:la vremea lor poate au fost cele mai bune ,insa apoi au aparut altele ele s-au erodat si tot asa ,iar lucrul asta se intampla incontinuare).
Si nici nu prea ar fi bine pentru ca atunci cand te crezi (sau cred altii din diverse motive) cel mai bun apare automultumirea care deobicei duce in directia opusa.
Sunt mult prea multi factori de care depind lucrurile astea si e imposibil de spus .In plus parerea despre cel mai bun trib depinde enorm si de perceptia celui care priveste(si omul in general e subiectiv).
Cat despre 38 au fost 2-3 momente cheie si pot sa zic doar ca ma bucur ca noi le-am gestionat mai bine.
 

DeletedUser5596

vad ca lumea asta sa incheiat mai repede decat preconizam :)) nu mai are rost sa revin
 

DeletedUser46605

Pacat ca Heath Ledger si-a retras contul.Chiar de pe primul loc....:|
 

DeletedUser38518

Mihaela ca Mihaela, dar innobilatorii de mocaciuni s-au imbatat de fericire. Tu-ti dai seama, mii de barbare in mijlocu tribului :rolleyes:
 
Scor reacție
209
A mai ramas vreun barbar nerezervat? :))

Sa se miste repede colegii tai cu barbarele astea. Am auzit ca vrea si lesov sa dea stergere. Sa apuce si de acolo cateva sate :rolleyes:.
 
Sus