Razboiul din Nord-Est

DeletedUser29282

ce desteapta esti il facusi cunoscator pe ala care iti luo parte... sti ca glumii cand zisei ca esti desteapta nu? va doreati acum nu prea va mai doriti, acum o sa pupati picioarele si J-H-G-ului care era alta posibila tinta a voastra dupa ce ne-ati fi curatat dintre voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

a terminat tlw si incepi tu cu raca intre triburi?:))


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Va rog ramaneti la subiect, data viitoare voi lua masuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

raca o vezi tu, eu o vad ca pe un adevar ... cred ca esti pe langa subiect daca tu chiar crezi ca eu bag raca intre Mib si J-H-G sau intre Mib si SH, relatiile inter-triburi se fac pe messenger... aici doar spun adevarul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu cum sa zic, dar daca zicea-i ca alianta a durat mult timp, de ce a fost pusa la vot ?

Eu stiam ca daca ai un aliat de incredere, posibilitatea de a-ti fi dusman este exclusa.
Cum ar veni ca, tu ai un prieten foarte bun, apropiat, va cunoasteti de mici, iar cunosti o iubita, 2-3 saptamani, ea iti cere sa intrerupi orice discutii cu prietenul tau, tu ce faci ?
 

DeletedUser29282

uite un om destept care nu ocoleste adevarul, cu un prieten adevarat nici nu trebe sa iti treaca prin cap posibilitatea sa-l lovest... dar cu un prieten adevarat, nu-i problema, razboiul Mib-M-goth se va disputa cu adevarat in momentul cand vor ajunge toti memrbii M=goth in zona, cand isi vor face nuclee de sate si se vor organiza, acum deocamdata M-goth este in reorganizare
 

DeletedUser

nu stiu cum sa zic, dar daca zicea-i ca alianta a durat mult timp, de ce a fost pusa la vot ?

Eu stiam ca daca ai un aliat de incredere, posibilitatea de a-ti fi dusman este exclusa.
Cum ar veni ca, tu ai un prieten foarte bun, apropiat, va cunoasteti de mici, iar cunosti o iubita, 2-3 saptamani, ea iti cere sa intrerupi orice discutii cu prietenul tau, tu ce faci ?


aici este o competitie,si nu o casatorie. este un joc,si sa nu imi spui ca nu ai jucat fotbal cu amicii,sau ca nu ai fost invins vreodata la...vreun joc pe computer(counter sau...red alert).priviti ca atare.este joc de echipa,si factorii sunt multipli si necunoscuti.cel mai mult nu atacurile scot jucatorii din joc,ci lipsa de timp,prin ridicarea baremelor impuse de dezvoltare.fiecare sat de pe harta...nu uitati a fost un jucator,cu un inceput de la cateva puncte.ce au ramas,sunt jumatate inactivi,si ceea ce va fi,de acum este munca de titan.vor invinge cei activi si care colaboreaza in echipa,si imi mentin parerea.

aliat daca privim in termeni strict militari,inseamna a avea actiuni comune,cel putin de rutina(vezi armatele aliate care desfasoara actiuni in cadrul NATO sau mai mult vezi luptele celui de-al II-lea razboi mondial).sa ai un trib pe harta care este trecut la aliati,si sa ai cu totul alte razboaie,este un semn ca mai devreme sau mai tarziu relatia se va rupe.fiecare spera ca in favoarea lui.

eu am sa mai intru din cand in cand,si am sa mai citesc cateva randuri pe aici...dar pentru mine lupta s-a incheiat(am inceput un nou joc de strategie ...management in fotbal,sper sa fie mai putin mancator de timp)
 

DeletedUser

nu o sa pupam picioarele nimanui!
in JHG am un prieten si am tot respectu` pt acel trib cum am pt el
si il poti intreba si pe el care a fost planu` si din ce cauza nu a mers ... adik de ce anume am refuzat noi...
despre vot: - da s-a votat deoarece s-au trecut la vot toti vecinii iar noi suntem un trib democrat la care vocea membrilor conteaza... iar cele 3 voturi atribuite SHului de membri nostri ( peste 200) spun tot
voi trebe sa le pupatzi lor ca au facut treaba murdara in lupta cu LEX ( chiar nu inteleg de ce anume va incoronati voi castigatori)


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".


Pe viitor te rog ai grija de cate ori postezi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~LEX~
Players:

Side 2:
Tribes: M-Goth
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 102
Diferență: 96

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 27,225
Tabăra 2: 890,028
Diferență: 862,803

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 10,495
Diferență: 10,495

image.php





-------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: Rvansa ~LEX~
Players:

Side 2:
Tribes: M-Goth J-H-G
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 24,907
Tabăra 2: 33,470
Diferență: 8,563

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,301
Tabăra 2: 2,989
Diferență: 312

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 202,983,379
Tabăra 2: 246,291,713
Diferență: 43,308,334

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,055,462
Tabăra 2: 27,566,549
Diferență: 4,488,913

image.php


-------------------------------------------------------------------------------------
 

DeletedUser29282

nu o sa pupam picioarele nimanui!
in JHG am un prieten si am tot respectu` pt acel trib cum am pt el
si il poti intreba si pe el care a fost planu` si din ce cauza nu a mers ... adik de ce anume am refuzat noi...
despre vot: - da s-a votat deoarece s-au trecut la vot toti vecinii iar noi suntem un trib democrat la care vocea membrilor conteaza... iar cele 3 voturi atribuite SHului de membri nostri ( peste 200) spun tot
voi trebe sa le pupatzi lor ca au facut treaba murdara in lupta cu LEX ( chiar nu inteleg de ce anume va inconorati voi castigatori)




ai pe naiba respect, cand ti-a cerut sa il concediezi pe refugiatul ala te-ai facut ca ploua, sunteti cei mai corupti jucatori, pt niste sate ati face orice, si nu mai minti fiindca s-a pus la vot doar M-goth si SH
 

DeletedUser

mastere nu mai pune statistici ca lexu a capitulat degeaba mai pui statistici

M-goth vs MIB acuma daca nu sti
 

DeletedUser

Va rog sa reveniti la subiect, ori postati corespunzator, ori nu mai postati.
Asadar, razboiul mai este sau nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vad ca ii nou ca moderator si face totul contra noastra la orice mesaj :| eu zic sa o lasi mai usor dumnule moderator daca vrei sa mai ai ce modera pe aici ... ca nu stam sa vedem cum la fiecare comentariu spui ceva contra

Eu cred ca maru procedeaza corect.
Pun imediat niste statistici.

Aici : http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=587641&postcount=408

Oricum inteleg ca ~LeX~ se destrama , la fel si Rvasnsa ...
~LEX~ a capitulat deja ...
http://ro.twstats.com/ro6/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=1265
Acelasi lucru cu Rvasna http://ro.twstats.com/ro6/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=12981
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

Lex au plecat fiecare unde au vrut, razboiul din Nord-Est s-a incheiat
 

DeletedUser

topic redeschis

multumim marusk89

deci,unde este maculets?unde ii sunt generalii?unde sunt invingatorii?recititi discutiile acestui inceput,cand Rvansa si Mgoth nu reprezentau nici 10 % din nordest.
 

DeletedUser

si cat reprezinta acum app cavaliere dami si mie invitatie :) sunt undeva prin k 5
 
Sus